Įkraunama...
Įkraunama...

Buto fotoalbumai - 5

pagiras priimu, labai ačiū. laukiu ir kritikos

QUOTE(aitiii @ 2008 04 25, 10:41)
grazu, labai noreciau suzinoti kokia cia spalva virtuves siena dazyta. as tokios noreciau, (gal ji koki koda turi ).

turi omenyje tą, kur tarp stalviršio ir virš spintelių?ar pačią sieną?
jei tarp spintelių tai čia mediena, t.y. taspats masyvas iš kurio darytos spintelių korpusai. visiškai nenorėjau plytelių, tai sugalvojau, kad galbūt galima medinę sienelę pasdaryti. atrodo liuksiškai, taip prabangiai. net patys gamintojai su tuo sutiko, kad gera idėja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbuliukasbum: 25 balandžio 2008 - 10:26
QUOTE(burbuliukasbum @ 2008 04 25, 11:25)
pagiras priimu, labai ačiū. laukiu ir kritikos


Viskas liuks thumbup.gif kažkada norėjau dažyt vieną sieną tokia bordo (ar kokia ten spalva blush2.gif ), bet MB pakoregavo mano planus biggrin.gif mano skoniui per daug apkrauta...daiktų per daug...gal tų spintų svetainėj. Kadangi pati aš svajoju apie erdvius namus su mažai daiktų, tai man tik tas užkliūna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Stikline @ 2008 04 25, 11:32)
Viskas liuks  thumbup.gif  kažkada norėjau dažyt vieną sieną tokia bordo (ar kokia ten spalva  blush2.gif ), bet MB pakoregavo mano planus biggrin.gif  mano skoniui per daug apkrauta...daiktų per daug...gal tų spintų svetainėj. Kadangi pati aš svajoju apie erdvius namus su mažai daiktų, tai man tik tas užkliūna smile.gif

man jų irgi perdaug, turim tik 2 kambarius, bet kai į miegamąjį netelpa net staliukas telikui, tai kas belieka, kur viską susidėti?turiu tenkintis tuo kas yra ir kaip yra
Atsakyti
QUOTE(Stikline @ 2008 04 25, 11:22)
Teko pabuvot namuose, kur vyravo žemiškos spalvos...ruda, haki ir pan. Labai geras jausmas...nu toks jaukumas neišpasakytas, nebūčiau pagalvojus smile.gif Dabar jau pradedu galvot, kad blogai pasirinkau savo sienų spalvą  lotuliukas.gif


As irgi uz naturalias, zemiskas spalvas smile.gif Labai jauku ir ramina.
Atsakyti
burbuliuke, grazu smile.gif man labiausiai tiko bideta is tavo buto thumbup.gif tik labai jau ilga lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimosa: 25 balandžio 2008 - 12:03
QUOTE(burbuliukasbum @ 2008 04 25, 12:25)
pagiras priimu, labai ačiū. laukiu ir kritikos
turi omenyje tą, kur tarp stalviršio ir virš spintelių?ar pačią sieną?
jei tarp spintelių tai čia mediena, t.y. taspats masyvas iš kurio darytos spintelių korpusai. visiškai nenorėjau plytelių, tai sugalvojau, kad galbūt galima medinę sienelę pasdaryti. atrodo liuksiškai, taip prabangiai. net patys gamintojai su tuo sutiko, kad gera idėja.



ne , ne ta turiu omenyje ta virtuves siena kur fotografijos sukabintos ir virs virsutiniu spinteli. ( turbut kiek matau ir svetaines viena siena tokia). atsiprasau jei klistu.
grazi spalva .
Atsakyti
QUOTE(burbuliukasbum @ 2008 04 25, 12:02)
man jų irgi perdaug, turim tik 2 kambarius, bet kai į miegamąjį netelpa net staliukas telikui, tai kas belieka, kur viską susidėti?turiu tenkintis tuo kas yra ir kaip yra


Na kadangi mes kraustysimės irgi į nediduką namuką, ...tai nžn kaip įtilpsim...pažiūrėsim ar bus misija įmanoma ar neįmanoma biggrin.gif Miegamajam pas mus irgi nedaug vietos, o ko ten reik...svarbiausia, kad tilptų lova, na ir spinta biggrin.gif Aišku idealu, kai yra koks tamsus kambarėlis visiems rakandams susidėt...
Atsakyti
QUOTE(Stikline @ 2008 04 25, 09:22)
Teko pabuvot namuose, kur vyravo žemiškos spalvos...ruda, haki ir pan. Labai geras jausmas...nu toks jaukumas neišpasakytas, nebūčiau pagalvojus smile.gif Dabar jau pradedu galvot, kad blogai pasirinkau savo sienų spalvą  lotuliukas.gif

zinok kazkaip jau isivaizduoju ta jausma smile.gif siaip va as irgi galvojau apie tokia rudas sienas, bet paskui susilaikiau, nes visgi grindys tamsios. nors ateity jauciu nepabijosiu kuria nors siena svetainej perdazyt ar netgi deti fototapeta, beje esu numaciusi viena nerealu
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jooratuke @ 2008 04 06, 14:08)
Sveikutės! Pagaliau pabaigėme remontus  doh.gif ... galime ir pasirodyti ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

o man schmoll.gif nepatinka truksta spalvu,kazkokiu mielu niekuciu,gal dar atsras,nes toks vaizdas kaip ofise,grieztos formos, šaltos spalvos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trutru: 25 balandžio 2008 - 13:37
QUOTE(trutru @ 2008 04 25, 12:36)
o man  schmoll.gif nepatinka truksta spalvu,kazkokiu mielu niekuciu,gal dar atsras,nes toks vaizdas kaip ofise,grieztos formos, šaltos spalvos

o kokiu butent spalvu jums truksta?
Atsakyti
QUOTE(trutru @ 2008 04 25, 13:36)
o man  schmoll.gif nepatinka truksta spalvu,kazkokiu mielu niekuciu,gal dar atsras,nes toks vaizdas kaip ofise,grieztos formos, šaltos spalvos


kokios mes visos skirtingos smile.gif
man sitas butas vienas labiausiai patikusiu- viskas suderinta, ramios spalvos, neperkrauta, neprikimsta fintikliusku visokiu
Svetaineje atrodo sedeciau sau ir medituociau- taip mielai ir raminanciai atrodo smile.gif
Atsakyti
[quote=trutru,2008 04 25, 14:36]
o man schmoll.gif nepatinka truksta spalvu,kazkokiu mielu niekuciu,gal dar atsras,nes toks vaizdas kaip ofise,grieztos formos, šaltos spalvos
[/quote]
o man schmoll.gif nepatinka truksta spalvu,kazkokiu mielu niekuciu,gal dar atsras,nes toks vaizdas kaip ofise,grieztos formos, šaltos spalvos
[/quote]
na tos pilka,ruda,juoda...per daug,truksta mielų niekučių,pvz,paveikslėlio,fotorėmelio,vazelės ar dar kažko tokio,dušo plytelės man fe,per ryškios,vat sandrytes variantas liuks,labai jaukus,tikras šeimos lizdelis,o čia man daugiau kaip ofise tamsiai kad tik neišsiteptų
Atsakyti