Įkraunama...
Įkraunama...

Buto fotoalbumai - 5



Labai patiko kazkieno mazyte virtuvele, nepamenu niko blush2.gif

Burbuliukasbum butas nors ir nemano skonio, bet dailus tikrai smile.gif Pati tokiam nenoreciau gyventi, bet todel, kad man patinka visishkai kitokie namai smile.gif Tik vienas dalykas uzkliuvo, kur svetaineje sofa stovi ir yra ta raudona siena, tai labai kazko truksta ant sienu smile.gif Bet cia gal ir tik man, nes ash megstu tokius bishki apkrautus namus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(trutru @ 2008 04 25, 13:52)
na tos pilka,ruda,juoda...per daug,truksta mielų niekučių,pvz,paveikslėlio,fotorėmelio,vazelės ar dar kažko tokio,dušo plytelės man fe,per ryškios,vat sandrytes variantas liuks,labai jaukus,tikras šeimos lizdelis,o čia man daugiau kaip ofise tamsiai kad tik neišsiteptų

+penkių skirtingų dydžių rėmelių ant mikrobangės, dviejų drambliukų ant TV, angeliukų ant palangės, žvangučių prie durų, žvakidės, fotoalbumo, nertos servetėlės ant stalo, vonios kreeeminės su rožių žiedlapiais, ir kilimo ant sienos su briedžiais? 4u.gif rolleyes.gif Stiliovas butas nuo a iki z, prisikabinčiau tik prie užkloto. Ir jaukus labai. Man nejauku tuose "ne ofisuose".
Atsakyti
QUOTE(Abo @ 2008 05 03, 17:29)
+penkių skirtingų dydžių rėmelių ant mikrobangės, dviejų drambliukų ant TV, angeliukų ant palangės, žvangučių prie durų,  žvakidės, fotoalbumo, nertos servetėlės ant stalo, vonios kreeeminės su rožių žiedlapiais,  ir kilimo ant sienos su briedžiais?  4u.gif  rolleyes.gif  Stiliovas butas nuo a iki z, prisikabinčiau tik prie užkloto. Ir jaukus labai. Man nejauku tuose "ne ofisuose".


Ačiū... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2008 05 03, 12:48)
Labai patiko kazkieno mazyte virtuvele, nepamenu niko  blush2.gif

Burbuliukasbum butas nors ir nemano skonio, bet dailus tikrai smile.gif Pati tokiam nenoreciau gyventi, bet todel, kad man patinka visishkai kitokie namai smile.gif Tik vienas dalykas uzkliuvo, kur svetaineje sofa stovi ir yra ta raudona siena, tai labai kazko truksta ant sienu smile.gif Bet cia gal ir tik man, nes ash megstu tokius bishki apkrautus namus  blush2.gif

mes laukiam, kada mūsų šeimos dailininkė pabaigs pagaliau mokslus ir galės apsiimti savo brolio namų apipiešimu. mes laukiam paveikslų. net numatėm tai sienai pailgą horizontaliai
Atsakyti
tai nuotraukytės baigės?
Atsakyti
QUOTE(jooratuke @ 2008 04 06, 14:08)
Sveikutės! Pagaliau pabaigėme remontus  doh.gif ... galime ir pasirodyti ax.gif


user posted image

user posted image


Liuks virtuvė thumbup.gif jau antrą kartą foto žiūriu, bet neįvertinau pirmą kartą, kol pačiai neprireikė įsirenginėti buto doh.gif dabar visai į kitus dalykus kreipiu dėmesį nei prieš tai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliukasbum @ 2008 05 14, 22:38)
tai nuotraukytės baigės?


I svetainiu temele idejau savo ka tik suremontuota svetaine. Idedu ir cia. Labai norisi isgirsti kitu nuomone wink.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
grazu, o dar labiau grazesnes tai grindys wub.gif cia kaip suprantu parketlentes?
Atsakyti
gražu, jauku, tik kaip suprantu baldų dar trūksta, o jie irgi gerai formuoja vaizdąsmile.gif))
Atsakyti
QUOTE(Fijora @ 2008 05 14, 22:22)
I svetainiu temele idejau savo ka tik suremontuota svetaine. Idedu ir cia. Labai norisi isgirsti kitu nuomone wink.gif


thumb_yello.gif man ypač patiko ta šokoladinė sienos dalis mirksiukas.gif tik aš pas save galvoju tokią visą sieną daryt ax.gif
gražu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Fijora @ 2008 05 14, 22:22)
I svetainiu temele idejau savo ka tik suremontuota svetaine. Idedu ir cia. Labai norisi isgirsti kitu nuomone wink.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


thumbup.gif , o cia kur sokoladines sienos, tai tapetai ar dazyta, man labai reikia tokios spalvos tapetu ax.gif gal kas kur matet pasnibzdekit mirksiukas.gif
Atsakyti
fijora labai idomiai atrodo thumbup.gif , bus aisku idomiausia kai baldai susides mirksiukas.gif
Atsakyti