Įkraunama...
Įkraunama...

Buto fotoalbumai - 5

QUOTE(Irmia @ 2008 10 17, 13:55)
Kai pabaigsiu irengineti butinai ikelsiu, beliko tik uzuolaidos visur  4u.gif

thumbup.gif laukiam
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 10 17, 14:31)

Aha laukiam mirksiukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Mane paragino is akvariumu temos patalpinti cia nuotraukas. Imetu keleta musu namo interjero nuotrauku. Cia tik bendra erdve (svetaine)..visko neprifotkysi doh.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Oho, niu va čia tai tikrai kaip iš katalogo tik truputi šaltoki namučiai atrodo g.gif Gal dar bus kokių šiltesnių detalių jei nepilnai esat įsirengę g.gif
Atsakyti
Baravyke thumbup.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
Nu zinok nera zodziu blink.gif blink.gif Kai ishsiziuojau tai iki dabar negaliu atsigauti kaip super stilinga, estetiska, grazu ir skoninga thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Wow, kaip iš katalogo, ypač beveik mano svajonių židinys thumbup.gif O jūs dar neseniai atsikraustėte ar esate labai tvarkingi? blush2.gif Na man atrodo, kad tokiuose namuose kiekvienas ne vietoj padėtas daiktelis turėtų rėžti akį, todėl pati šiek tiek bijau įsirenginėti tokio stiliaus namus ax.gif O kaip yra iš tikrųjų?
Atsakyti
Baravyke, o kokios pas jus grindlentės? Kokio čia medžio?
Atsakyti
Labai gražus interjeras smile.gif domina, kur pirkote šviestuvą ax.gif
Atsakyti
[quote=Baravyke,2008 10 21, 13:00]
Sveikos 4u.gif
Mane paragino is akvariumu temos patalpinti cia nuotraukas. Imetu keleta musu namo interjero nuotrauku. Cia tik bendra erdve (svetaine)..visko neprifotkysi doh.gif

svajonių namai, net amo netekau thumbup.gif
truputį ne į temą, bet kokios firmos Jūsų svetainės baldai, kažko panašaus ieškau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Baravyke @ 2008 10 21, 14:00)
Sveikos  4u.gif
Mane paragino is akvariumu temos patalpinti cia nuotraukas. Imetu keleta musu namo interjero nuotrauku. Cia tik bendra erdve (svetaine)..visko neprifotkysi  doh.gif

Labai šaunu, kad patarė ir čia pasirodyti 4u.gif

Viskas gražu tik gyvybės nėra, bet čia matyt tik laiko klausimas smile.gif Sveikinu įsikūrus tokiuose gražiuose namučiuose, o ir aplinka gražiai sutvarkyta wub.gif

Gal gali miegamajį parodyti?
Atsakyti
O as virtuves foto pasigedau blush2.gif Gal galetum idet foto? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pasaulisgrazus: 21 spalio 2008 - 13:53
o man dar virtuvę rūpėtų pamatyti ax.gif
Atsakyti