Įkraunama...
Įkraunama...

Šeimos klinikos Panevėžyje

Sveikos busimos ir jau esamos mamytes 4u.gif

Noriu paklausti i kokias klinikas esat prisirasiusios save ir savo mazylius g.gif Pati pradejau tuom dometis, nes zadu gryzus is UK patikrinti dukryte profilaktiskai ir pati noriu, be to butu gerai kad toje pacioje butu ir ginekologas (-e), nes noriu taip pat pasidaryt ir echo ax.gif

Aciu visoms smile.gif
Atsakyti
Mes lankomės Kniaudiškių šeimos klinikoje, bendrosios praktikos gydytojos neblogos ir ginekologas man patiko. Tik va echoskopo vietoje nepadarys blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(linosska @ 2008 03 16, 21:13)
Mes lankomės Kniaudiškių šeimos klinikoje, bendrosios praktikos gydytojos neblogos ir ginekologas man patiko. Tik va echoskopo vietoje nepadarys  blush2.gif

o kur tada daro echo g.gif
Atsakyti
QUOTE(inga-uk @ 2008 03 17, 21:32)
o kur tada daro echo  g.gif

siųs į Pališaitienės kabinetą. Jei nori visko vietoje - kreipkis į Nemuno polikliniką.
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2008 03 18, 17:01)
siųs į Pališaitienės kabinetą. Jei nori visko vietoje - kreipkis į Nemuno polikliniką.

atsiprasau kad tokia ikyri atrodysiu bet mane viskas domina labai blush2.gif o kaip ten echoskuopotojas, ta prasme viska nuosekliai isaiskina, duoda nuotrakytes ar pora zodziu ir mauk is kabineto g.gif
Atsakyti
As prisiregistravusi Rozyno seimos klinikoje, tai ji man super thumbup.gif . Anksciau priklausiau Nemuno poliklinikai, tai Rozyno seimos klinika kaip diena nuo nakties skiriasi. Nezinau, kaip kitose seimos klinikose, bet cia man patinka del to, kad nereikia laukti po menesi norint patekt pas ginekologa, echoskopa klinika taip pat turi (nepatpgumas gal tik tas, kad ji atlieka tik treciadieniais), kiek zinau apie vaiku gydytojus, tai dirba gydytoja hemeopate (pavardes nezinau, nes leliuku dar kol kas neturiu, bet atsiliepimai apie ja geri).
Aisku, geriau butu isklausyti kitu zmogeliuku nuomones apie kitas gydyto istaigas, bet tik viena zinau, kad i Nemuno poliklinika tai gyvenime negrisiu, kur pasenus aparatura, ilgas laukimas, norint patekti pas gydytojus, ir siaip - man kazkokia sovietine ten aplinka.
Cia tik mano nuomone smile.gif
Papildyta:
Kas dar del echoskopo, tai mano minetoj klinikoj viska normaliai paaiskina ir svarbiausia - foto duoda smile.gif
Atsakyti
Sveikos, o mes lankomes Pauliuko seimos klinikoje, tai siandien padejau taska, nutariau ieskotis kitos klinikos, nes ten nera jokios atsakomybes, konkretumo. siandien buvau uzsirasius, pas "mielaja" ginekologe M. Abramaviciene ir likau ant ledo ne pirma karta,o eiles laukiau 1menesi, kai atejo eile man eiti , tai atvaziuoju 17h, o vizitas turejo ivykti 17:30h tai ziuriu, gydytoja seda i automobili ir isruko. Nieko sau galvoju, nuejau i registratura dura imetus, sakau kur gydytoja, sako isvaziavo alia i operacija, nieko sau, nei pranesus nei pasakius, ir svarbiausia ne pirmas kartas. Beje sunu vedu pas jauna gydytoja Pauliuko klinikoje, tai esu labai nepatenkinta, nes net vaikui kosint ir sloguojant neisraso atleidimo lapuko i darzeli, nekalbu apie biuleteni,jei reiktu prasyti. Taip kad patariu nesiregistruoti i sia klinika, tikrai esu ja nusivylusi, jokio zmogiskumo ir atsakomybes.
Atsakyti
QUOTE(inga-uk @ 2008 03 17, 19:32)
o kur tada daro echo  g.gif

Daro ligoninėje,ten taip pat eilės,bet gali pasirinkt pas ka eit echo smile.gif Aš pati prisirašius Kniaudiškių kl.,o vaikus palikau Nemuno nes labai gera gydytoja ir ten su vaikais patogiau.O pati prisirašiau dėl Bagursko,kol laukiaus gerai nors iškarto užregistruodavo nors prie kabineto tekdavo ilgai sėdėt doh.gif ,o dabar reik registruotis nuo 8 val. ir jei grafiko neturės net neužrašys,tai panašiai gausis po mėnesio blink.gif ,o kad labai reikia niekam neidomu schmoll.gif
Atsakyti
Rozyno klinikoje smile.gif pediatre Cyviene,ginekologe Melaikiene thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
na pasisalysiu ir as nes iki kol reikejo nei viena mamyte neasiliepe na bet juk tap daznai irbuna ar ne g.gif prisiasiau centre laisves aikstej pas gydytja Talaikiene Violeta na ji vaiku nelabai gal daugiau su suaugusiais bet man greitai reikejo ir man patogu ir dar del to kad ji turi sudarius sutrati su rozyno ginekologais tai va, bet siaip vaikams vistiek noreciau kad butu tik kaip vaiku gydytoja, bet kol kas nieko nezinau g.gif
Atsakyti
Kai gime sunus, prirasiau ji i Kniaudiskiu seimos klinika Zarojs pas gyd. Liuimiene, tai ji mums va thumbup.gif , as pati pas ja prisirasiau, dar patinka, kad ten ginas Bagurskas dirba thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zamke @ 2008 05 06, 12:46)
Kai gime sunus, prirasiau ji i Kniaudiskiu seimos klinika Zarojs pas gyd. Liuimiene, tai ji mums va  thumbup.gif , as pati pas ja prisirasiau, dar patinka, kad ten ginas Bagurskas dirba thumbup.gif

Mes tai pas gyd. I. Motiejūnaitę- Kirtiklienę lankomes.
Atsakyti