Įkraunama...
Įkraunama...

Šeimos klinikos Panevėžyje

QUOTE(zamke @ 2008 05 06, 09:46)
Kai gime sunus, prirasiau ji i Kniaudiskiu seimos klinika Zarojs pas gyd. Liuimiene, tai ji mums va  thumbup.gif , as pati pas ja prisirasiau, dar patinka, kad ten ginas Bagurskas dirba thumbup.gif

apie ja irgi gerus atsiliepimus girdejau norejau ir as pas ja, tik deja mes ne tam rajonui priklausom tai ji tik vaziuotu kaip ir privaciai, o suaugusiuju jau ji nebepriima verysad.gif nezinojau kad ten ir Bagurskas dirba g.gif as pas ji einu i Zalgirio med centra
Atsakyti
Gal kas rekomenduotų bendrosios praktikos gydytoją Nemuno poliklinikoj? Noriu mamai padėti,nes ji vis nepatenkinta, kad nemaloni gydytoja...(nežinau tiksliai pavardės)
Atsakyti
QUOTE(Jol7 @ 2008 05 29, 15:11)
Gal kas rekomenduotų bendrosios praktikos gydytoją Nemuno poliklinikoj? Noriu mamai padėti,nes ji vis nepatenkinta, kad nemaloni gydytoja...(nežinau tiksliai pavardės)


man tai Balciunaite patinka thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, pati esu ne is Panevezio, reikia gero ginekologo ar ginekologes. Patarkit. 4u.gif
Atsakyti
as lankausi pas Bagurska visai toks nieko bet tikejau kitokio zmogeliuko, bet siaip kol kas patnekinta ax.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif

gal kas lankotės šeimos klinikoje Respublikos gatvėje?kaži kaip ten gydytojai,šeimos,vaikų g.gif
Atsakyti
Mes lankomes seimos klinikoje " Aiskauda", man tai visai nieko ir pediatre labai gera Aleksakova, tiesiog zmogus atsidaves darbui ir vaikams, man ji labai atinka ir ginekologas Jankauskas visai nieko, taip kad esu patenkinta savo klinika
Atsakyti
mes lankomes Austaiciu seimos klinikoje, vaikus priziuri Streikuviene,tai kaip ir viskas gerai ir sesute Alma labai faina thumbup.gif .Pati einu pas Gasiuna,tai jis man nelabai schmoll.gif
dirba ginekologas Janusauskas,abu nestumus pas ji lankiausi,nusiskundimu neturiu,tiek kad uzsiregistruoti pas ji sunku,eiles baisios doh.gif
Atsakyti
as lankiausi Aukstaičių klinikoje, bet nusivyliau. lankiausi pas Aleksiūnienę. bet uzkniso tai, kad uz viska reikia moketi. Siuntimus išrašo nenoriai, jei išrašo tai mokamiem tyrimam. netgi uz slapimo paseli, uz kurį mokėti tikrai nereikia, bet ji išrašė mokamam tyrimui... nešti irgi nusibodo. nunesi keketa kartu pabuna sukalbamesne, o jau kiek laiko nenueini, jau ir vel ta pacia dainele varo. Gydytoja gal ir gera, bet tas nesimas ir mokejimas uz viska tikrai nusibodo. doh.gif
Dabar prisirasiau Algirdo g. i Aiskauda. gyd. Lapiene labai faina gydytoja, dar nei uz viena tyrima moket nereikejo. Siuntima paraso be jokiu problemu. Vaiku gydytoja yra, apie gydytoja Astrauska (gin.)mazai ka galiu pasakyt, mazai turejau reikalu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidem: 19 rugpjūčio 2009 - 11:44
QUOTE(vilteee3 @ 2008 06 21, 18:38)
Merginos, pati esu ne is Panevezio, reikia gero ginekologo ar ginekologes. Patarkit.  4u.gif

Paskeviciene man patinka.. Rozyne. Viska labai issamiai ir profesionaliai paaiskina kas ir kaip..
Papildyta:
QUOTE(kycca @ 2009 10 23, 16:55)
Paskeviciene man patinka.. Rozyne. Viska labai issamiai ir profesionaliai paaiskina kas ir kaip..

Anksciau buvau prisiregistravus xxxx gatvej. Ir pas ginekologa reikejo del kt. israsymo. Tai israse taip: Paklausinejo truputi, sako dirbi? Sakau dirbu. Sako tai Yesminele rasau. Sakau brangu man pigesni varianta. Tai sako dirbanti esi tai litas cia ar ten... Ir vistiek pisrase ka norejo...
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2008 06 23, 12:30)
as lankausi pas Bagurska visai toks nieko bet tikejau kitokio zmogeliuko, bet siaip kol kas patnekinta  ax.gif

O kokio tikėjaisi? smile.gif 4u.gif Aš ryt eisiu pas jį, tai truputi nerimauju vieni atsiliepia nekaip apie jį, o kiti sako kad puikus specialystas g.gif O kiek jam maždaug metelių? g.gif Maloniai bendrauja ar atbumba ką reikia ir von iš kabineto? rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, gal kas pasakytumet ar verta eiti pas Kriksciuniene Kniaudiskiu poliklinikoj. Prisiklausiau daug geru atsiliepimu, bet gal kuri esate susidurus.
Atsakyti