Įkraunama...
Įkraunama...

Boutique drabužėliai

QUOTE(Zana4 @ 2008 03 17, 21:03)
ir dabar manau daug, tik reikia skirti originala nuo padielkos smile.gif tas yra labai svarbu  mirksiukas.gif
ir ne kiekvieno kisenei  blush2.gif  ogaila smile.gif galetu buti pigesnbi rubel;iai  wub.gif
P.S tiesa del logotipu dideliu, tai galima lyginti su next benetton zara ant priekio didziausiom raidem NEXT ARBA BENETTON IR KT? KA NEPERKAT??? smile.gif
AS PERKU NES GRAZU VAIKUI  wub.gif
apie boutyque tik viena galima spresti kiekvienoi sali ji savaip supranta smile.gif jau isitikinau  tongue.gif

Jei pirkčiau tuos visus D&G tai gal būtų aktualu ar padielka ar ne, bet neperku tai ir nesidomiu, bet šiaip ir nemėgstu tų užrašų net Next ir GAP jei per visą pilvą biggrin.gif
Nedidelis užrašas nemaišo mirksiukas.gif
Beje pastebėjau kad nuo miesto priklauso kiek tų užrašų mieste pamatysi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(migliux @ 2008 03 17, 23:16)
Jei pirkčiau tuos visus D&G tai gal būtų aktualu ar padielka ar ne, bet neperku tai ir nesidomiu, bet šiaip ir nemėgstu tų užrašų net Next ir GAP jei per visą pilvą  biggrin.gif
Nedidelis užrašas nemaišo  mirksiukas.gif
Beje pastebėjau kad nuo miesto priklauso kiek tų užrašų mieste pamatysi  biggrin.gif

biggrin.gif nemetik i musu kiema akmenuku mirksiukas.gif
cia skirta vaikiukams tema ju aprangai is boutique tongue.gif apie suaugusius as ir savo nuomone susidariau ir turiu cool.gif pas jus ju irgi pilna mirksiukas.gif kaip ir visur lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zana4 @ 2008 03 17, 21:15)
o berniukams yra???


Yra ir berniukams drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(baltic*girl @ 2008 03 17, 23:34)
Yra ir berniukams drinks_cheers.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zana4 @ 2008 03 17, 22:23)
biggrin.gif  nemetik i musu kiema akmenuku  mirksiukas.gif 
cia skirta vaikiukams tema ju aprangai is boutique  tongue.gif  apie suaugusius as ir savo nuomone susidariau  ir turiu cool.gif  pas jus ju irgi pilna  mirksiukas.gif  kaip ir visur lotuliukas.gif

Aš ir nerašiau apie suaugusius blink.gif
Bet nesvarbu, kiekvienas turi savo skonį ir bendros tendencijos ne tik nuo miesto bet ir nuo šalies priklauso mirksiukas.gif Vaikai yra vaikai - jiems viskas gražu tiesiog man labiau patinka be didelių užrašų ir tiek
Atsakyti
Dedu dar nuotraukeliu, radau senu archyvu.
Cia prancuzu suknele, gaila tokio amziaus vaikai taip greitai isauga - nepamenu niekaip firmos doh.gif Man labai patinka tokios romantiskos.

user posted image
Cia pukuotas kanadieciu boutique, irgi nepamenu kas gamino, bet kabo ant liezuvio galo - pasistengsiu prisiminti.
user posted image

Sita pirkau is ebay, autore siuna kelioms JAV boutique parduotuvems. Deja nusivyliau ir pardaviau iskart siltesniam klimatui, nes visai nepasiltintas, norejosi siltesnio pagal modeli.
user posted image
O cia Lelli Kelly batukai, kai kurie priskiria boutique kai kurie ne, tad spreskite smile.gif
UK firma, gaminta dauguma Kinijoj hihihi.gif Jie labai grazus isvaizda, jei ka domina - kokybiski, bet vidpadis man labiau patinka Naturino ar Primigi, nes siu ne ortopediniai ir daznai vidus is sintetikos pagamintas.
Ebay ju daug, jie jau keli metai "ant bangos".
user posted image
Siuos turejome ir kitos spalvos, bet tik siu foto turiu.
user posted image


Atsakyti
QUOTE(baltic*girl @ 2008 03 18, 09:07)
Dedu dar nuotraukeliu, radau senu archyvu.

Tavo įdėti rūbeliai kaip visuomet labai gražūs wub.gif
Atsakyti
Dekui 4u.gif Pamatytum mano spinta - tuscia, uztat vaiku doh.gif Kaip Alfa sake, cia turbut mano hobis - leliu rengimas.
Manau daugiau spintoje turi ir kitos, paieskokit.
Atsakyti
[quote=baltic*girl,2008 03 18, 10:07]
Dedu dar nuotraukeliu, radau senu archyvu.
GRAZU wub.gif
Atsakyti
QUOTE(baltic*girl @ 2008 03 18, 09:36)
Dekui 4u.gif Pamatytum mano spinta - tuscia, uztat vaiku doh.gif Kaip Alfa sake, cia turbut mano hobis - leliu rengimas.
Manau daugiau spintoje turi ir kitos, paieskokit.

Čia matyt visoms moterims daugiau mažiau būdinga drinks_cheers.gif Kaip vyras automobiliai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Paja @ 2008 03 17, 22:43)
]

Taigi, ir internetas pilnas šlamšto, ir kievienas iš mūsų jaučiamės dideliais žinovais, su nenuginčijama tiesa. smile.gif

Gaila, kad pati neturiu foto, nes tada seniai dar nežinojau, kad galėčiau parodyti sm. ax.gif


Matai, dalykas tas, kad vyras yra brandingo konsultantas. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alfa159: 18 kovo 2008 - 11:28
QUOTE(alfa159 @ 2008 03 18, 11:22)
Matai, dalykas tas, kad vyras yra brandingo konsultantas.  smile.gif


Jau maniau, kad diskusija baigta. doh.gif
Labai gerai, kad toki vyra turit-dabar zinosim kas profesionaliai gali konsultuoti. thumbup.gif

baltic*girl, rubeliai nuostabus. wub.gif
Atsakyti