Įkraunama...
Įkraunama...

Eiguliai: darželis "Spindulys"

gyvenam Eigulių mikrorajone. 2.gif 2,5 mėnesio.pradėjau galvoti apie darželį ir kad gal jau reiktų užregistruoti vaiką g.gif nes kiek žinau reikia kuo anksčiau užsiregistruoti,kad būtų vieta norimu laiku(na manau su kyšiu jų visada būna,bet to nesiruošiu daryti) wink.gif

Eigulių mamytės laukiu jūsų patarimų ir nuomonių smile.gif
Atsakyti
Gal ne Spindulelis, o Spindulys??? g.gif (cia priesais Topoli). Mes cia gyvenam jau 1.5 metu, vyriausias jau pradejo mokykla lankyti, o vidurinis dar darzeli lanko. Jauneli irgi ten pat uzrasiau. Privalumai: arti namu, uzrasant vaikus nekilo jokiu problemu, kazkaip negirdejau, kad kysius imtu, gal ir yra vidiniu nesutarimu tarp darbuotoju, tai tevai apie tai nezino (nebent butu artimi tu darbuotoju draugai), tevai vaikui perka tik tas priemones(piestukai, flomasteriai, dazai, spalvotas ir baltas popierius, plastilinas ir pan.), kurios reikalingos vaikui lavinti, o skalbimo ir kitas priemones - nepraso. Patalynes, ranksluosciu nereikejo. Kas gali, duoda 5 lt grupes reikmems (bet cia tevu iniciatyva). Neteko susidurti su bjauriomis aukletojomis - visos savaip geros, normaliai pasisneket galima. Atvaziuoja ivairios grupes su spektakliais, net cirko artistai buna. Cia gal visuose darzeliuose buna. Jei tevai neturi pinigu spektakliui, vaikas tiesiog neina i ji, aukletoja su juo uzsiima. Dar papildomai lavinti galima: yra anglu k, dailes, sporto, sokiu bureliai, kur uz 10-15 lt papildomai lavinami vaikai. Ir logopede yra.
Va visai neseniai sugalvojo aukletojos Zibintu svente surengti, dare is popieriaus zibintus, tevai zvakutes tik atnese, taip grazu buvo, taip gera, nedaug kainavo, bet vaiku sirdeles tikrai susilde. Dabar vaikai daro atvirukus (ir su teveliu, ir su aukletoju pagalba) - bus paroda biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viva: 06 gruodžio 2004 - 11:14
apie spindulį galėčiau paskyt, kad jei pakliuvo jūsų vaikiukas pas Devenienę, tai keiskit grupę ar darželį, ji net į šalimais esančias grupes ateina pastumdyti vaikų, kai plepa su kitom auklėtojom. Ji tikrai nemoka su vaikais elgtis, vaikai jos nemėgsta, daug apie ją žinau, nes kaimynė buvo, ji savo dukra kaip kalėjme auklėjo... Dar nieko gero yra Žilionienė, broliui nepatiko kai pas ja lankė "drugelių" grupę, o dabar perėjo į "gandriukų" gr., tai laaabai laimingas, faina faina auklėtoja Buivydienė thumbup.gif su vaikais tiek daug padaro, susiorganizuoja, mano broliukas iš "ožio" draugiškas menininkas pavirto clap.gif
Ir norėčiau pasakyt, kad šiaip tai nėra gerų ar blogų darželių, yra geros arba blogos auklėtojos smile.gif
Atsakyti
Šis darželis šalia mūsų namo, tačiau nesižaviu aš juo. Kiek nueinam į jį pažaisti, tai pridaužyta stiklų, teko net švirkštą mamyti, na žinoma, čia jau ne darželio kaltė. Tačiau į aplinką leidžiama kiekvienam eiti, sėdi paauglių grupės - rūko. O ir auklėtojos kiek mačiau lauke, nelabai jau gerą įspūdį paliko- rėkia ant mažiukų. Kitos mamytės šalia gyvenančios irgi papasakojo ne itin gerų dalykų, kad vaikais nelabai rūpinasi ir pan. Tad mums jis nors ir labai arti, pasirinkome kitą darželį, taip norisi, kad vaikučiui būtų gerai...
Atsakyti
As irgi patarčiau, jei šalia gyveni, pasivaikščiot aplink darzeli, kai vaikai lauke. Negaliu nieko sakyt apie visą darželį - sistema kaip ir kitur. Eina ten ir draugės vaikas, bet atskiros auklėtojos, tai kelis kartus yra apakinusios savo "pedagokiškumu".
Atsakyti
Kiek maciau pasikeite darzelio aukletoja. Ji jauna, taciau vienas dalykas man labai nepatiko. Apie pietus mano mazius vaiksciojo to darzelio takeliais, nedare nieko blogo, nei sukavo, nei skyne geliu ar dar kazko, direktore priejus liepe mums eiti is cia, nes kazkokia mama sake, kad moka uz darzeli ir nenori, kad siame darzelyje vaikscioti kiti vaikai ir zaistu smelio dezese g.gif Man nepatiko ne tai, kad ji mus isvare, bet tai, kad pavesineje sedeje paaugliai galejo ir toliau nieko netrukdomi sukauti ir rukyti doh.gif blink.gif . Vadinasi pasaliniams vaikams draudziama vaikscioti, o paaugliams galima, nes kazkokia mama ju neminejo doh.gif g.gif. Tai kokia cia tvarka? Ir dar musu kaiminei truko kantrybe ir ji atsieme 4 m. dukryte is sio darzelio, mergyte nuo rugsejo eis i kita darzeliuka. O motyvas tas, kad dukra 3 sav. per menesi serga, nes daznas atvejis, kad aukletojos liepia vaikams plauti rankytes po lediniu vandeniu, daro skersvejus ir pan.
Nors gal ir nera visas darzelis kaltas, kaltos aukletojos , nors gal kai kurios tikrai yra geros.
Atsakyti
Birželio mėnesį iš šio darželio išėjo dar vienas mano vaikas. Ne šiaip išėjo, o į pirmą klasę. Grupės auklėtoja buvo Danguolė Buividienė. Man auklėtoja buvo, yra ir liks kaip geras, šiltas, rūpestingas žmogus ir pedagogas. Žmogus kuriam kiekviena vaiko problema buvo nesvetima, vaikai buvo mylimi ir globojami, mokomi ir tobulinami. Kiekviena šventė organizuojama su meile ir noru. Dėja, mes užaugom ir palikom darželį. O rašau po tiek laiko ne šiaip sau. Per išleistuves auklėtoja vaikučiams padovanojo varpelius, kad šis varpelis keltų į mokykla. Mano pirmokas tuoj prisiminė dovaną ir atnešęs liepė kelti tik su varpeliu. Kad ir maža dovanėlė, bet nuo mylimo žmogaus labai brangi. Ir ankstu rugsėjo pirmosios rytą vaikas prašė kad nupirkčiau gėlytės žiedelį pasveikinti savo buvusią darželio auklėtoją. Auklėtojai linkiu tik sveikatos, šypsotis ir būt laimingai.
Atsakyti
Gal pasakysit,kokios grupes aukletoja,Deveniene ir Zilioniene,labai prasau O zinokite mamos,Kad "BITUCIU" ir "GANDRIUKU"labai geros ir mielos aukletojos.
Atsakyti
mano vaikas lanke pas zilioniene,tai pati puikiausia aukletoja. na, jinai tikrai jums nepriskies,kaip negali gyventi be jusu,bet vaikus priziuri ir ismokina. tai tikrai nuostabus zmogus,be to, drugeliuose tikrai nedirbo.Kazkas kazka sumaise,ir zmogui klijuojama etikete be pagrindo. jei dar tureciau viena vaika, tai tikrai tik i voveriukus leisciau,nes ten zilioniene dirba.o spindulys tikrai geras darzelis,ir aukletojos ten rupestingos,juokas ima, kai kalbama apie ledini vandeni ir skersvejus. taip tikrai nebuna, nes siais laikais brangus kiekvienas vaikas- jei bus mazai vaiku,grupe uzdarys ir tiek:)



Atsakyti
Tikrai geru atsiliepimu teko girdeti apie Boruzeliu grupes aukletoja Regina. Ji su paciais maziausiais draugauja biggrin.gif Drauge vede savo mergaite. Sake, aukletoja tikrai silta ir maloni, rupestinga.
Atsakyti
Noreciau trumpai pasidalinti mintimis apie darzeli "Spindulys". Tai labai puikus ir geras darzelis thumbup.gif .Pries kelis metus ji lanke mano vyresnysis sunus(dabar jau moksleivis) ejo pas aukletoja Romute Zilioniene. Tai puikus ir nuostabus zmogus, rades kelia i kiekvieno vaiko sirdele. Pereitais mokslo metais pas ta pacia aukletoja ejo mano jaunelis(dabar priesmokykline gr. lanko), vaikas su asaromis isejo is sios grupes, nes labai patiko aukletojos Romute ir Danute. ir dabar vis nubega pas buvusias aukletojas. Noreciau joms padekoti uz mano vaiku prieziura ir meile jiems.Didelis jums dekui
Atsakyti
QUOTE(eglelev @ 2006 01 17, 12:17)
Tikrai geru atsiliepimu teko girdeti apie Boruzeliu grupes aukletoja Regina. Ji su paciais maziausiais draugauja biggrin.gif Drauge vede savo mergaite. Sake, aukletoja tikrai silta ir maloni, rupestinga.

Mano vaikas lanke Boruzeliu.Aukletoja l.gera padaro ispudi apie save,prie tevu,bet nieko,per kiek tai laiko ir vaikas priprato. tongue.gif Tik man nepatiko,kai paklausi,atsiimant vaikeli,kaip jam sekesi,tai oi viskas gerai,ir taip visus metus. biggrin.gif O kai susitikom po poros metu pamate vaika ,tai oi oi koks tu dabar ir t.t.Ir kalba; oi
kaip buvo is pradziu biggrin.gif ,tai supratau,kad tam vaikui buvo ne kas . g.gif Buciau net nebevedus.Ir dabar taip yra,nors jau kitoje grupeje.Ten gal tokia darzelio nuostata,nieko nesakyti tevams,Kai vaikas parejes pasako kas buvo,ne tik su juo,bet ir su kitais vaikais. blink.gif O kai paklausi ,viskas gerai.Na jau kai aikivaizdiai matosi, kai pristoji ir klausi,kad buvo taip ar kitaip,kai pats pradedi kalbeti,tai aukletoja patikslina,bet placiau nepasakoja. lotuliukas.gif blink.gif
Toks vaizdas,kad parasyciau visa knyga apie lankymasi dazelyje biggrin.gif




Atsakyti