Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas juostelėmis

cia tavo pacios padaryta? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(tania811214 @ 2008 04 29, 19:59)
cia tavo pacios padaryta? blink.gif

Paskutinis tasiukas ne mano ax.gif
Mano tasiuku nebepavyksta ikelti is internetinio albumo, bandysiu kitaip. g.gif
Cia dar keli pasiuvinejimo pavyzdeliai. mirksiukas.gif
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Cia mano tasiukai blush2.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Anksciau ideti mano tasiukai prapuole, tai imetu is naujo.

user posted imageuser posted image
O cia is juosteliu nunerta mano rankine
user posted image
Atsakyti
nu grazumui nera ribu...
o pati juos nesioji,ar tik del grozio pasigaminai? g.gif
Atsakyti
.pagaliau ir aš parodysiu savo debiutą bigsmile.gif Nupirkau rankinę be jokių pagražinimų ir pasiuvinėjau juostelėm


user posted image
Atsakyti
QUOTE(111dalia @ 2008 04 30, 23:03)
.pagaliau ir aš parodysiu savo debiutą bigsmile.gif Nupirkau rankinę be jokių pagražinimų ir pasiuvinėjau juostelėm
user posted image


O koks darbelis! Labai grazu! Kokios rozes, kaip tikros!:super thumbup.gif thumbup.gif Jei toks debiutas, kas bus toliau?
O kokio plocio juosteles naudojai roziu ziedams?
Atsakyti
Ačiū meška blush2.gif Juostelė ir rožytėms ir lapeliams ėmiau 2,5cm ,iš tokio pločio didesni darbeliai gaunasi ,bet labai sunkiai tą juoostelę per audinį prakišt, gaunasi gana storai g.gif Bet rožytes daryt labai gerai thumbup.gif
Atsakyti
Nejau niekam nepatinka Erikson pagalvėlės, ir niekas nebando kažką panašaus daryti unsure.gif Aš tai svaigstu dėl tų pagalvėlių wub.gif Tai pradėjau pagal aprašymą daryti rožes

user posted image
Atsakyti
QUOTE(111dalia @ 2008 05 11, 16:41)
Nejau niekam nepatinka Erikson pagalvėlės, ir niekas nebando kažką panašaus daryti unsure.gif Aš tai svaigstu dėl tų pagalvėlių wub.gif Tai pradėjau pagal aprašymą daryti rožes

user posted image


Pasaka kaip grazu! thumbup.gif
Orai pagerejo, tai daug laisvalaikio praleidziu su seima gamtoje. Dabar pradesiu svajoti apie lietu, kad butu proga prie siuvinejimo prisesti. ax.gif
Tokias rozytes galima kaip seges naudoti, pritaikyti atspalvius prie ivairiu drabuziu ir kitoje puseje ziogeli prisiuti ( galima tvirtinti ant medziagele aptraukto kartoninio skrituliuko, kad forma laikytu). Gal dar lapeli koki prikomponuoti ar dazyta plunksnele. Labai noriu pabandyti. doh.gif
Atsakyti
Cia parodau apie kokias seges as kalbejau.
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
koks grozis!!! wub.gif
net as uzsimaniau pabandyt blush2.gif Tik nezinau nuo kuo pradet ax.gif
Atsakyti