Įkraunama...
Įkraunama...

Decupažas

QUOTE(agente009 @ 2008 03 21, 10:46)
Jokios paslapties nėra, pastabesnės seniai atkniso smile.gif nepastabioms žiūrėti čia: čia

ax.gif esu taip iseina prie nepastabesniu rolleyes.gif
Atsakyti
Gal ir ne tongue.gif tik kartais ir po gretimus forumus verta paklaidžiot mirksiukas.gif

Oi, tik dabar pamačiau, kad klausia Ji - čia su Stamperios dvifaziu Sottile.
Ir dėkui 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agente009: 21 kovo 2008 - 10:08
QUOTE(Gabii__ @ 2008 03 20, 23:42)
nu bandysiu toliau kantriai tepliot, gal ir normaliai gausis... g.gif

Gabii vienu sluoksniu lygiai ir nepadengsi, o per kelis kartus manau įveiksi thumbup.gif

O aš dabar naudoju ne buitines kempinėles o statybinius volelius. Būna pirkti poroloniniai mažučiukai, kainuoja nebrangiai o naudoti labai patogu tuo, kad viduje yra plastmasinė šerdis už kurios laikai kaip už rankenėlės, mažiau terlioji rankas, nesilanksto ir t.t. thumbup.gif
Atsakyti
bandziau tuos volelius, neblogi....bet stiklui man ji nelabai patinka....tokie kaip ispesiota medziaga pavirsius gaunasi...o ant mediniu pavirsiu tai labai super.... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(agente009 @ 2008 03 21, 11:06)
Gal ir ne  tongue.gif  tik kartais ir po gretimus forumus verta paklaidžiot  mirksiukas.gif

Oi, tik dabar pamačiau, kad klausia Ji - čia su Stamperios dvifaziu Sottile.
Ir dėkui  4u.gif


bigsmile.gif man reikia sito lako doh.gif sakykit kur toki gaut ir kiek mazdaug kainuoja? blush2.gif aciu uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_Magnolija_ @ 2008 03 21, 18:57)
bigsmile.gif  man reikia sito lako doh.gif  sakykit kur toki gaut ir kiek mazdaug kainuoja? blush2.gif  aciu uz pagalba 4u.gif

Jei neklystu puseplius prekiauja, atrodo yra ju puslapiukas pirmame poste, paziurek ten mirksiukas.gif
Atsakyti
doh.gif arba as cia visiskai vista esu arba nematau lens.gif jie ten tik atvirutem prekiauja ir apiekursus dekupazo parasyta bet prekiu dekupazui skirtu niekur nematau g.gif
Atsakyti
ju puslapyje nera prekiu decupazui...nueik tiesiai i stamperios puslapiuka...jei neklystu tai www.stamperia.com...ten gali pasiziureti...jie isten prekes visas vezasi...o geriausia tai pas juos nuvaziuot...aisku geriau imti kuo maziau pinigu...nes kitu atveju, bent jau as tai viska ir palieku...reikia nereikia... lotuliukas.gif ta mergaite kur prekiauja labai hipnotizuojanti... rolleyes.gif
Atsakyti
http://www.senasnauj...s...268&level=3

galit jus man patarti kuo skiriasi tie visi lakai sendinimo (vienkomponentis dvikomponentis... ir sitie visi kur sitam puslapyje.)as niekaip neikertu nors dekupazo temas pastoviai seku doh.gif man tamsus miskas.o dar ta patina.ir dabar dar atradau "porporina" eina sau su tais sendinimais doh.gif dekupazinu kartais bet sendint nebandziau...ale taip zsinorejau o sunku issirinkti preke... unsure.gif
Atsakyti
tai manau magnolija nueitum ten i vieta ir viskas butu aisku, ten netgi pavyzduku manau turetu buti kaip su kokiu laku suskilinejimai gaunasi , niu o tu renkiesi kokiu nori tu suskilinejimu, tik teisingai sako kad nestis maziau pinigu reikia, nes niu gal dar ta gal dar ana ir jau sumele doh.gif o ir to norisi ir ano, geriausiai issirenki internete, nueini greitai pasakai pavadinima, pasiemi ir daugiau nieko neziuri ir begi pro duris lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(_Magnolija_ @ 2008 03 21, 19:32)
http://www.senasnauj...s...268&level=3

galit jus man patarti kuo skiriasi tie visi lakai sendinimo (vienkomponentis dvikomponentis... ir sitie visi kur sitam puslapyje.)as niekaip neikertu nors dekupazo temas pastoviai seku doh.gif  man tamsus miskas.o dar ta patina.ir dabar dar atradau "porporina" eina sau su tais sendinimais doh.gif  dekupazinu kartais bet sendint nebandziau...ale taip zsinorejau o sunku issirinkti preke... unsure.gif

Man atrodo tu nori Sotille lako, bent jau tokį paveiksliuką buvai įdėjus smile.gif
tai čia tas lakas :
http://www.senasnauj...product&id=1465
Įtrinti gerai su porporina, spalvą pasirink, kokios tau labiausiai prireiks arba su paprasta sutrinta vaistine anglimi gali įtrinti, bus juodi įtrūkimai, taip pat aliejiniais dažais. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pavonija: 21 kovo 2008 - 18:42
ai dar norejau paklausti Mamos gulbes su kuo irtininejo itrukimus kai dare su tuo dvikomponenciu paskutini darbeli kur rode ax.gif
Atsakyti