Įkraunama...
Įkraunama...

Decupažas

Kad nereikėtų moteriškės dar ir dėl waitspirito po visą Panevėžį vaikyt, puikiai galima pavalyti ir su acetonu - jau nagų valiklio tai visos namie turim smile.gif ax.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif aš neturiu ir net nežinojau,kad su juo valosi blink.gif na bet jeigu tu žinai,tai patikėsiu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lachesė: 17 kovo 2008 - 17:23
QUOTE(agente009 @ 2008 03 17, 17:20)
Kad nereikėtų moteriškės dar ir dėl waitspirito po visą Panevėžį vaikyt, puikiai galima pavalyti ir su acetonu - jau nagų valiklio tai visos namie turim smile.gif  ax.gif


Oj, geras blink.gif bėgu bandyt, ačiū biggrin.gif
Ir Lachesei ačiū, bandau kelt nuotraukytę rolleyes.gif
http://img502.images.../img4093jd4.jpg

kažko nemokėjau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Buckiukas: 17 kovo 2008 - 17:50
niu ką, nebelįsiu prie vazono, pasivalė su acetonu, bet viršus lengvai, o patys tarpai beveik be šansų išvalyt, gal ir dėl to, kad ilgokai pastovėjo, žodžiu, palieku, kaip yra, sekantis gal geriau išeis bigsmile.gif
ačiū už patarimus wub.gif
draugė viena užsikabliavus, kaip ir aš, kita dar įsivažinėja į procesą lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Buckiukas: 17 kovo 2008 - 18:06
o man gerai atrodo biggrin.gif kaip marmūras koks wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mijaka @ 2008 03 17, 18:25)
o man gerai atrodo biggrin.gif kaip marmūras koks wub.gif

ačiū blush2.gif Ir Lachesei ačiū, kad įkėlė, nesugebėjau pati doh.gif
gal nuotraukoj nelabai gerai matosi, ta ruda spalva, ten kur dėjau tašką, gavosi beveik juoda ir nebepasiskirstė gerai, bet nuvaliau acetonu, šiek tiek sušvelnėjo, vėl tepiau iš naujo šviesesnę rudą, šiek tiek gražiau dabar. Ryt dienos šviesoj nufotografuosiu, jei pavyks dar ką nors nudekupažint. Jei nebūtų mažiukų pašonėj, matyt, nebeatsitraukčiau, o dabar turiu saugotis, kad mano priemonių nepatvarkytų doh.gif Jau turiu kitą vazonėlį eilėj laukiantį rolleyes.gif
Atsakyti
Linkiu kūrybinės sėkmės wub.gif jeigu nesi garantuota,kaip elgtis su priemone,pasimėgink ant lentutės su drugeliu smile.gif
Atsakyti

Mano pirmas blynas.Laukiu kritikos smile.gif

http://keep4u.ru/img...baf7337510c.jpg
Atsakyti
kokia cia kitika, labai grazu thumbup.gif , tik gaila, kad maza nuotraukyte unsure.gif
o jei cia pirmas blynas, tai tada isvisa sake, kaip grazu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2008 03 17, 18:48)
Linkiu kūrybinės sėkmės  wub.gif  jeigu nesi garantuota,kaip elgtis su priemone,pasimėgink ant lentutės su drugeliu smile.gif


kad norisi tiesiu taikymu, kad greičiau būtų ir iš karto gražiai bigsmile.gif

QUOTE(Dacor @ 2008 03 17, 20:06)
Mano pirmas blynas.Laukiu kritikos smile.gif

oho blink.gif gražu wub.gif o čia ant stiklinės lėkštės?
Atsakyti
QUOTE(Dacor @ 2008 03 17, 20:06)
Mano pirmas blynas.Laukiu kritikos smile.gif

http://keep4u.ru/img...baf7337510c.jpg

kiek įžiūriu lens.gif tai gražu thumbup.gif
kažkaip nuorodą neteisingai nukopinai, reikėjo ją į IMG langelį įdėt ax.gif

QUOTE(Buckiukas @ 2008 03 17, 20:31)
kad norisi tiesiu taikymu, kad greičiau būtų ir iš karto gražiai  bigsmile.gif

taikliai pasakyta biggrin.gif
jau daugiau metų intensyviai dekupažuužsiimu, bet jau šiandien diena doh.gif kiek darbelių dariau, tiek teko plaut, ir ne po vieną kartą doh.gif net tokie lengvi darbai, kuriuos dariu 50 kartų, ir tie nepavyko....žodžiu darbai stovi pradiniame variante, tokie kokie ir buvo ryte, o man visa diena intensyvaus darbo šuniui ant uodegos...turbūt užburta diena lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mijaka @ 2008 03 17, 21:51)
jau daugiau metų intensyviai dekupažuužsiimu, bet jau šiandien diena doh.gif kiek darbelių dariau, tiek teko plaut, ir ne po vieną kartą  doh.gif net tokie lengvi darbai, kuriuos dariu 50 kartų, ir tie nepavyko....žodžiu darbai stovi pradiniame variante, tokie kokie ir buvo ryte, o man visa diena intensyvaus darbo šuniui ant uodegos...turbūt užburta diena  lotuliukas.gif

ne tau vienai, man siandien viskas net is ranku krinta doh.gif tai net nieko nedarau, jau ant koju pora melyniu niu kol eisiu miegoti gal neuzsimusiu ar sprando gal nenusisuksiu doh.gif lotuliukas.gif
Dacor niu kiek imanoma iziureti tai lyg ir grazu biggrin.gif
Buckiukas niu grazu, bent jau foto tai visai nieko vaizdelis mirksiukas.gif
Atsakyti