Įkraunama...
Įkraunama...

Douglas

Tubūt tik Ozo "Douglas" konsultantės 4u.gif visuomet įpila pabandymui prašomos pudros (tiesa, indelį tenka ten nusipirkti). O ir mažų dovanėlių (kremų mėginukų, kvepaliukų) tik ten esu gavusi.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2016 01 03, 20:19)
Sutinku kad aptarnavimas ten iš prasto ritasi dar žemiau drinks_cheers.gif Tų dovanėlių gal išeitų mandagiai atsisakyti?

Sakiau, kad ačū nereik, nei maišelio nei ko, bet įbruko, "Ne, ne va įdėsiu". Nu Kalėėėdos gi biggrin.gif

QUOTE(zomša @ 2016 01 04, 00:08)
Pirkdama internetu (~70 €) tai gavau vieną kremo ir du kvepalų mėginius. Ir saldainį.biggrin.gif Gyvai jau senokai nepirkau.

O kas buvote neseniai Vilniaus Akropolio arba Panoramos Douglas'e - čia tiesa, kad į indelius nebeleidžia nusipirkti produktų pabandymui, ar viskas priklauso nuo konkrečios konsultantės? Jei taip, tai negerai, nes nei pudrų mėginių būna išsinešimui, nei tokiu būdu nebeišeis guati... Po to nebūna kur kišti netinkamą spalvą.

Aš tik į Ozo patenku, taip išeina. O dėl spalvos, tai ką aš žinau...vietoje matuotis reiks biggrin.gif Nors tai absoliut idiotiška. Tooks vardas, tookia parduotuvė, o tokia taupa. Nors niekas gi ir neprašo pusbutelio nupilt.
Atsakyti
Ozo Douglas tikrai skyriasi nuo Panoramos... Oze kiekviena karta gaunu ne tai kad meginuka, o visa rinkinuka. Naudojuos Clinique, tai kiek nepirkau visuomet gaudavau tai dezute su mini produktais, tai kosmetine su mini produktais, ir kvepaliuku, ir kremunu, kai pudra rinkausi, tai konsultante labai faina vis siule ir siule, jau nezinojau kur teptis biggrin.gif vis ieskojom tinkamos, ir pati pasiule ipilti i indeli pabandymui. Ipyle tiek, kad gal dvisavaites testavau smile.gif
O Panoramoje tai baisu... pirkau sampuna ir kondicioneriu Alterna ir Clarins Lupdazi, suma virs 100 euru. Labai norejau isbandyti Dior pudra, parasiau kad parodytu, tai su tokiu veidu i mane paziurejo, kad visas noras ir kaledines nuotaikos dingo, niekaip negalejau pasirinkti spalvos, sakau, ipilkite indeli, tai iki siuol gailiuosi biggrin.gif kaip pradejo rekauti, kad Douglas nepraktikuoja jokiu pilymu indelius, gresia baudos, virsune...Beje uz 100 eur pirkini gavau Douglas duso gelio megineli.
Tarp Kaledu ir nauju nusprendziau isbandyti MAC. Apsilankiau Panoramoje, tepliojausi tepliojausi, zmoniu pilna, konsultante is vis nieko neismano, vis klause pas vienintele MAC konsultante, ta isisblaskiusi nes aplinkui visi klausineja, zozdiu, kaip visada - del klausimo apie meginelius pasigailejau biggrin.gif nusipirkau kremine pudra, sausa pudra ir 2 lupdazius ir jokiu dovaneliu, net saldainio verysad.gif
Atsakyti
Aš tai patenkinta, kad jau galima pirkti internetu... Greitai pristato... Mėginėlių ideda, saldainį/šokoladą.... Gražiai supakuoja jei reikia.... Kartais nuolaidų kodą duoda.... Prieš šventes vieną naktį davė viskam 15%... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Marla @ 2016 01 03, 17:40)
Douglas nusigyvenęs totaliai. Pirkau beveik už 30 eur. Ok, suma nėra labai didelė, nu bet ir ne niekinė visai. Dovanų įdėjo saldainį doh.gif man rodos, jei jau neturi ką duot "į temą", tai tada jau geriau išvis nieko smile.gif

jo su tuo lenkisku(nieko pries lenkiskas prekes neturiu) saldainiu tai...nezinau, mano kuklia nuomone jau geriau jo visai nedetu, nu nes man tai jis ant tiek ne i tema kad atrodo gana prestinzine parde nusileidzia iki kokio drogo lygio..
o siaip nesu dazna pirkeja lt dougle bet ankciau ir uz nedidelius visai pirkinukus duodavo tai kvepalu megineli (man visai faina ta ideja tie ju paciu i meginukus nupurksti kvepaliukai buvo ), kazkada isvis uz 5lt pirkini kremo meginuka dave..o kai paskutini kart atsiemiau savo uzsakyma internetu su normalesne suma tai "du nemokami megineliai" buvo saldainis ir atvirute kvepalu, kuriu as ir taip pastu gaunu nemokamai biggrin.gif aisku perkam ne del megineliu bet tai kam tada taip afisuotis - perkant internetu du nemokami megineliai doh.gif
kazkaip jau geriau ar pasiulytu isigyti mokamai uz padoria kaina normalesniu megineliu uzsisakant internetu (kaip pvz koks iherbas)
Atsakyti
Mums su sese Vilniaus akre gal prieš mėnesį teko pirkti kvepalus ir pataikėm ant laaabai fainos ir draugiškos konsultantės. Ji ne tik padėjo apsispręsti iš mūsų norimų kvepalų kuriuos imti, bet ir nupurškė visų tos linijos kvepalų mėginukų pabandymui thumbup.gif ir ragino dar kartą ateiti, jei ko ieškosim, padės išsirinkti ir vėl visko pripurkš lotuliukas.gif , parekomenduos ir pan., gaila, kad ten dabar douglas renovuojas, norėjau pudrų pažiūrėti ir pasibandyti, tikėjaus tą konsultantę vėl ten sutikti unsure.gif

O dėl tų internetinių pirkimų ir paprasto pirkimo, kai duoda kvepalų mėginukų, tai mane pvz. labiausiai erzina tai, kad kvepalai būna iš tų papigiaškų, oro gaiviklinių, kaip banderasai ir pan...nu kam tokie??? aš juos metu lauk, nes norėčiau kokių įdomesnių kvepaliukų gauti, kurių droge/eurokose nerasiu, o rasiu tik douglase... man iškart krenta douglasas akyse kai pamatau visokių agilerų, banderasų kvepalų mėginukų idėtų, atrodo jau tokie varguoliai kažko geresnio nupurkšti negali doh.gif nubiednės jei kokį hermes, evody ir pan. įdės....
Ir atsiprašau tų, kurioms patinka tie kvepalai, tiesiog ne mano skonio jie, nepykit už subjektyvią nuomonę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinelez: 29 vasario 2016 - 08:42
Gal kas nors gali pasakyti ar yra Douglase Eisenberg Paris produkcijos ? 4u.gif Anksčiau tikrai būdavo, o dabar ? 4u.gif g.gif
Atsakyti
Turiu klausimėlį, gal kas nors žino, ar nenusimato douglas internetinėje parduotuvėje menkiausia nuolaida viskam? 4u.gif
Atsakyti