Įkraunama...
Įkraunama...

"Ponas Bynas"

QUOTE(drugys333 @ 2008 03 18, 09:06)
o gal turite ir kompiuteri jo seriju?

turėdavau, bet dėl vietos stokos patryniau, bet naudojuosi visokiais zMule, tai bet kada galiu atsisiųsti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(deivydukomama @ 2008 03 18, 20:58)
man jis irgi patinka,maciau reklama kad jau greit rodys kina apie pona bina

aha as irgi maciau ir per tv3 ir per lnk rodyti turi. smile.gif
Atsakyti
Dauguma seriju atmintinai moku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(drugys333 @ 2008 03 18, 20:56)
aha as irgi maciau ir per tv3 ir per lnk rodyti turi. smile.gif

o koks jo pavadinimas, aš irgi mačiau reklamą per TV3, regis naujas atrodo, nematytas ax.gif labai jau noriu pažiūrėti 4u.gif
Atsakyti
žiūrėdavau, žiūriu ir visada žiūrėsiu. Ponas Bynas- nemirtinga asmenybė. thumbup.gif
"Geriau už poną Byną gali būti....tik ponas Bynas"... lotuliukas.gif
Atsakyti
Tikra tiesa labai fainas, kartais net labai prajuokina ir net pakelia nuotaika thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(irute1984 @ 2008 04 11, 15:56)
Tikra tiesa labai fainas, kartais net labai prajuokina ir net pakelia nuotaika  thumbup.gif

Man ta serija kur į parką atsinešė priešpiečius valgyt- gyvų žuvelių, salotų, arbatos pūslėj lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Man visos serijos jo labai fainos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Papugele @ 2008 04 11, 19:01)
Man ta serija kur į parką atsinešė priešpiečius valgyt- gyvų žuvelių, salotų, arbatos pūslėj lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif o kai dar susiciaude gale doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
thumbup.gif amžinas , nemirtingas - ponas Bynas, kiek kartų žiūri, visad juokiesi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(arabeska @ 2008 04 12, 20:07)
thumbup.gif amžinas , nemirtingas -  ponas Bynas, kiek kartų žiūri, visad juokiesi lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(arabeska @ 2008 04 12, 19:07)
thumbup.gif amžinas , nemirtingas -  ponas Bynas, kiek kartų žiūri, visad juokiesi lotuliukas.gif
drinks_cheers.gif neturiu net ko bepridet thumbup.gif
Atsakyti