Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių transportas

Turejom 3 BMW. Naujesne 7 mums, ir 2 senesnes. Mokejom virs 2000LT (virs 8 val. su papuosimu) BMW
Atsakyti
QUOTE(missis_fix @ 2008 05 26, 22:23)
http://www_santuoka_...gos/karieta.jpg marijampole
Sitos karietos kaina kad atvaziuotu i kauna 2000lt


Pas mane vyras atvažiavo su šita karieta wub.gif Labai prabangiai atrodo,nuotraukos gražios gavosi thumbup.gif
Atsakyti
mergaites, o gal kuri zinote kur apie Kauna galima butu issinuomoti senovini cabrio, kazkaip noretusi be stogo smile.gif
Atsakyti
biggrin.gif o tai gal kas nors žinot kur Druskininkų apylinkėse galima išsinuomuoti kokį nors neįprastą automobilį, pvz. volgą arba kokį nors senovinį?
Atsakyti
Mergaites, o gal kuri zinot ir kur issinuomoti Panevezyje? g.gif
Atsakyti
Dalyvavom vestuvėse, štai tokiu automobiliu važiavo jaunieji, man tai wub.gif
Atsakyti
Prasau pagelbekit... verysad.gif niekaip nerandam 20 vietu autobusiuko balto ar kokio melyno, kad be jokiu uzrasu is kauno, is vilniaus kai kurie nelabai nori vaziuot, jau net nezina ka daryti... verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
merginos, gal zinote, kur galima butu issinuomot autobusa (sveciams) ????
Atsakyti
Sveiki. Planuojam savo vestuves rugsejo 6 ir labai labai norime hummer dzipo, jau seniai svajojom, kad tai bus musu vestuviu masina, bet, deja, niekaip nerandame, visur tik limuzinai.. verysad.gif ankstesnese temose buvo parasyti numeriukai, bet jie jau arba pardave masinas arba nebenuomoja.. doh.gif gal kas zino kur galima butu issinuomoti si automobili, labai norime igyvendinti savo svajone blush2.gif beje, mes is vilniaus, bet manau kaip nors susitartume ir is kitu miestu, nes labai jau norisi bigsmile.gif aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti
Aš labai norėjau, ir MB nusileido, kad per vestuves važiuotume Mini Cooper'iu kabrioletu - tokia mažutė seksuali mašinytė. Jei tik nelis - tai bus liuks wub.gif

Atsakyti
4u.gif Sveikos būsimos nuotakos,
ką jūs manote apie tiuninguotą autobusą tamsintais stikslais? biggrin.gif viduje: 30 vietų, kėdės išimtos ir padaryti tokie foteliukai iš abieju šonų autobuso, visas vidus aptrauktas raudonu gobelenu, kadangi vietos viduryje autiko daug, tai yra striptizo stovas, šaldytuvas, gėrimų bariukas, garso aparatūra, vienu žodžiu su visais privalumais viduje vežti svečius.
Iš išorės: dažytas juodai, išpieštas grafiti, nerealus vaizdas thumbup.gif , tik vat kaina nemaža...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jola24: 14 liepos 2008 - 13:06
QUOTE(Ieva Lota @ 2008 07 13, 00:19)
Aš labai norėjau, ir MB nusileido, kad per vestuves važiuotume Mini Cooper'iu kabrioletu - tokia mažutė seksuali mašinytė. Jei tik nelis - tai bus liuks  wub.gif


gal galetumei pasakyti, kur yra tokiu nuomotis???
Atsakyti