Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai ir zodiako ženklai

Labas, mamytės 4u.gif
Ar Jūsų Avinukai, Šauliukai, Žuvytės, Liūtukai....... pateisina savo zodiakus? tongue.gif Ar pastebite kažkokių įdomių savo vaikų būdo bruožų, būdingų jų zodiakui ?4u.gif
Pati turiu Avinuką ir Dvynuką thumbup.gif Vyresnėlis- ramus, racionalus, švelnus ir be galo užsispyręs cool.gif O va jaunėlis-tikras Dvinys: viną minutę jis linksmas, kitą jau piktas, žmonėse jis ramus, taktiškas, namuose-visas charakterio "grožybes"parodo lotuliukas.gif
Kaip pas Jus? 4u.gif
Atsakyti
Mano sunus irgi Dvinys. Daugiausiai linksmas, issireikalauja visko, ko nori, nes moka manipuliuoti, nors nera lepinamas. Labai traukia zmones, jie tiesiog nepraeina pro ji nepastebeje ir neuzkalbine. Jis labai patiklus, gal, kad dar mazas...
Atsakyti
išsireikalauti jie turbūt visi moka neblogai lotuliukas.gif
Atsakyti
ax.gif Nelabai tikiu as tais horoskopais... Nors mano Avinukas - pats tikriausias thumbup.gif Uzsispyrimo turbut keturiems uztektu hihihi.gif , o siaip labai gyvas, judrus ir smalsus vaikas.....
Atsakyti
Oi, maniškė dar ir kaip atitinka, lotuliukas.gif Ji pagal zodiaką vėžys, tai aišku viską daro atbulom doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mano Jautukas,bet dar ir avinui priklauso.Tai jau tikras žmogiukas su "ragais".Užsispyrimo doh.gif kiek.ir negali būt be veiklos,vis turi kažką daryt,piešt,žaist.
Atsakyti
pas mane du vandeniukai,žuvytė ir ožiaragė.tai ožiaragė savo charakterį''raguotą''pateisina 100 procentų.
Atsakyti
Pas mane liutuke, berniukas dvynukas ir mazyle mergele, tai turbut labiausiai hororskopa atitinka vyresnele. Ja visada reikia pagirti kai ka nors padaro, labai megsta bendrauti, nors begalo vertina savo namus, neuzmiega sveciuose niekaip! Labai nemegsta kai jai nuperka ta pati ka ir broliukui ar sesutei. Begalo drasi, uzsispyrus ir ne pagal savo amziu atsakinga. thumbup.gif
Atsakyti
dukra mergele doh.gif na, skaitosi mergeles labai pedantiskos, bet tik ne manoji.. kai ji namie, tai visur betvarke buna doh.gif gudri kaip lape, pagal aplinkos situacija labai greit adaptuojasi, universaliai prisitaiko kaip jai reikia prie svetimu rolleyes.gif jeigu kazko jau reikia, tai tokia geriete nuskriaustoji.. biggrin.gif megsta psichologiskai manipuliuoti zmonemis, net psichologe graziai apmove.. hihihi.gif megsta visokias cackes, blizgucius, smulkmeneles, na mes ja vadinam gerybiskai "blondine, moliugeliu".. lotuliukas.gif tingi baisiai tvarkytis savo daiktus, mokslai - na, uzspaudi - viska puikiai atlieka, bet tik pamirsti ir pasileidzia.. doh.gif neiseina susitarti visiskai, ta prasme siulant kazkoki priza uz padaryta darba - neveikia schmoll.gif nuo mazens jai svarbu lekt is namu pas ka nors, nes su mumis neidomu, per mazai veiklos ax.gif tad dabar tik atostogos ir "ate teveliai, islekiu pas mociute"..
sunus jautis kaip ir as, na ragai nemazi.. blush2.gif siaip labai seimyniskas nuo mazens, seima jam pirmoje vietoje, megsta kurti visokius maisto receptus (na ne visada valgoma buna), megsta tvarka, pirma pagalvoja, tada daro ir paskaiciuos visada ar tai saugu jam.. Sesuo leks vos ne galva nusisuks, o jis palaukia, pamasto ir tik tada apsisprendzia ar verta rizikuot hihihi.gif jam pirmoje vietoje teisybe, tikslumas. Siaip kantrus kazkiek, bet jeigu jau lipa kazkas ant galvos - nenusileis ir pasius.. na situom i mane blush2.gif jeigu man bloga buna, visada ateis apsikabins, pasakys "myliu", paglostys.. is dukros deja to niekada nesulaukiau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*Anigla* @ 2008 03 20, 20:49)
Oi, maniškė dar ir kaip atitinka, lotuliukas.gif Ji pagal zodiaką vėžys, tai aišku viską daro atbulom doh.gif  biggrin.gif


Pas mane irgi vežys.. ir tiksliai tokia... jei nori kad valgytu reikia sakyti tu tik nevalgyk, nepatiks tau.. doh.gif
Atsakyti
mano berniukas - mergele, sako geri vyrai uzauga smile.gif , pagyvensim pamatysim, o siaip labai su savo charakteriu- nebet kas tiks ir patiks, buna gerumo ir tvarkymosi valandeliu ax.gif . Zinau viena , kad gimes ozkos metais tai tikrai atitinka biggrin.gif , nes ragiukai dygsta laabai daznai
Atsakyti
Mano vaikutis yra jautu kas, tai labai užsispyręs bigsmile.gif protest.gif
Atsakyti