Įkraunama...
Įkraunama...

Šaltų užkandžių receptai su nuotraukomis

Neryte, o čili su feta labai aštru g.gif ar feta kažkiek paima tą degantį augalą lotuliukas.gif galvoju nulėkt iki parduotuvės ir pabandyt, nes labai gražiai atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(JoanaS @ 2008 03 21, 18:43)
Neryte, o čili su feta labai aštru  g.gif ar feta kažkiek paima tą degantį augalą  lotuliukas.gif galvoju nulėkt iki parduotuvės ir pabandyt, nes labai gražiai atrodo  bigsmile.gif

nu astru vis tiek, bet vyras labai megsta astriai tai jam ok, o as kelis suvalgau ir psio.... as perku marinuota cili jei ka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 03 21, 19:53)
nu astru vis tiek, bet vyras labai megsta astriai tai jam ok, o as kelis suvalgau ir psio.... as perku marinuota cili jei ka  mirksiukas.gif

norfoj neradau fetos, pasižiūrėjau, kad eilės didelės, nebestovėjau doh.gif o aš būčiau žalią pasiėmus, ot protelis lotuliukas.gif reiks rytoj gal prasisukt, jei šefas neužticharins, kad nedirbu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(JoanaS @ 2008 03 21, 20:32)
norfoj neradau fetos, pasižiūrėjau, kad eilės didelės, nebestovėjau  doh.gif o aš būčiau žalią pasiėmus, ot protelis  lotuliukas.gif reiks rytoj gal prasisukt, jei šefas neužticharins, kad nedirbu  rolleyes.gif

pabandyk ir po to parasyk kaip gavosi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 03 22, 11:09)
pabandyk ir po to parasyk kaip gavosi  mirksiukas.gif

bandysiu kitą savaitę, nes Norfoj nėra fetos, o iki kitos parduotuvės neturiu galimybės nulėkt, dirbu šiandien iki 21 val. doh.gif o gal galima kitokį sūrį dėt? g.gif nelabai aš gaudausi tuose sūriuose, nesu ragavus kai kurių
Atsakyti
O as prisikepiau Velykoms pyrageliu.Ideja paemiau is Sonatinos, bet tesla dariau kaip kibinams ir i vidu dejau farsa su pakepintais pievagrybiais, svogunu ir daug prieskoniu.
Teslai :
450g miltu
200g sviesto
2 kiausiniai
150g grietines
truputi druskos

user posted image
Atsakyti
QUOTE(JoanaS @ 2008 03 22, 11:12)
bandysiu kitą savaitę, nes Norfoj nėra fetos, o iki kitos parduotuvės neturiu galimybės nulėkt, dirbu šiandien iki 21 val.  doh.gif o gal galima kitokį sūrį dėt?  g.gif nelabai aš gaudausi tuose sūriuose, nesu ragavus kai kurių

nebandzius su kitu suriu g.gif fermentinis netiks, mozarella per kieta, gal koks tepamas surelis tiktu g.gif gal... niekad nebandziau taigi uz skoni irgi negarantuoju biggrin.gif
Atsakyti
niu va, biski foto to ka dejau ant velyku stalo biggrin.gif

lavaso suktinukai su lasisa ir su mesyte/marinuotais agurkeliai smile.gif
user posted image

uzkandeles su rukytos vistienos salotomis
user posted image

saltienos uzkandeles
user posted image

legendines baronkos su grybukais ir su mesyte
user posted image

jau ne karta matyti idaryti pomidorai ir kiausinukai
user posted image

silkute su pievagrybiais ir acte marinuotais svogunais thumbup.gif
user posted image

misraine
user posted image

ir t.t.

didysis saltienos pyragas ant stalo keliaus siandien, tai ir foto bus ryt poryt cool.gif
Atsakyti
laukine,nu ir prigaminai,beje,as irgi gaminau tuos sumustinukus su vistiena ir ananasais.LAAAAAbai patiko,dingo greitai visi,aciu uz puikia ideja!!!! thumbup.gif aciuks.gif
Atsakyti
Silke sluoksniuota su darzovemis.user posted image
Virtos bulves,marinuoti svogunai,virtos morkos,silkute,burokeliai,aptepta majonezu.Manau daug kas moka. blush2.gif
Atsakyti
Ar čia tik man šiandien nepavyksta įkelti foto? noriu parodyti užkandžius...
Atsakyti
QUOTE(Deep Blue @ 2008 03 24, 12:53)
Ar čia tik man šiandien nepavyksta įkelti foto? noriu parodyti užkandžius...

gal per dideles foto dedi?
Atsakyti