Įkraunama...
Įkraunama...

Šaltų užkandžių receptai su nuotraukomis

QUOTE(Boružėlė @ 2008 04 30, 14:58)
Jūs tuną perkat savo sultyse ar aliejuje? g.gif  Kokios skanesnės? Jei turit dėžutę įmeskit foto. bigsmile.gif

Savo sultyse skaniau essen.gif ir speju, sveikiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(JoanaS @ 2008 04 30, 15:03)
aš visada perku savo sultyse, man per riebu su aliejum  ax.gif o ir katinas gurmanas mūsų tik savose sultyse tuną ėda, tai ir jam kąsnelis kliūna  bigsmile.gif

aciuks.gif
Papildyta:
QUOTE(justina_r @ 2008 04 30, 15:03)
as naudojau tuna aliejuje  mirksiukas.gif bet man ir skaniau savo sultyse  4u.gif

aciuks.gif
Papildyta:
QUOTE(*Marija* @ 2008 04 30, 16:21)
Savo sultyse skaniau  essen.gif ir speju, sveikiau  blush2.gif

aciuks.gif
Visų nuomonė ta pati. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Nereikės abejoti. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Justina_r - zavios salotos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Boružėlė @ 2008 04 30, 14:58)
Jūs tuną perkat savo sultyse ar aliejuje? g.gif  Kokios skanesnės? Jei turit dėžutę įmeskit foto. bigsmile.gif

man tai skanu ir tas ir tas unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zebra @ 2008 04 30, 19:18)
man tai skanu ir tas ir tas unsure.gif  biggrin.gif

Pabandysiu ir tas ir tas. Reik manyt krūvą pinigų nekainuos. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Boružėlė @ 2008 04 30, 19:20)
Pabandysiu ir tas ir tas. Reik manyt krūvą pinigų nekainuos. lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

aš tai paprastą perku, kur kelis Lt kainuoja skardinė unsure.gif gal koks skanesnis yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(JoanaS @ 2008 04 30, 19:32)
aš tai paprastą perku, kur kelis Lt kainuoja skardinė  unsure.gif gal koks skanesnis yra  g.gif


Tunas gabaliukais tikrai skanesnis nei smulkintas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Linucia @ 2008 04 30, 20:14)
Tunas gabaliukais tikrai skanesnis nei smulkintas mirksiukas.gif

Pradėk tik domėtis, tai sužinai vis daugiau ir daugiau. thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2008 04 24, 10:01)
Nežinau ar rodžiau šitą užkandį (nepamenu jau..metai savo daro  lotuliukas.gif ), bet pasikartosiu.Labai tinka prie brendžio arba konjako  thumbup.gif Reikia citrinos ir vyšnių išmirkytų sirupe  4u.gif

user posted image
[color=darkviolet]

kaip idomu thumbup.gif reikės išbandyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Boružėlė @ 2008 04 30, 20:27)
Pradėk tik domėtis, tai sužinai vis daugiau ir daugiau. thumbup.gif  wub.gif

drinks_cheers.gif pirmą kartą išgirdau, kad gabaliukais būna doh.gif ax.gif per vėlai perskaičiau, jau buvau parduotuvėj, nebeisiu ieškot šiandien unsure.gif

Elena, į citrinas vyšnias iš stiklainiukų dedat? tos kur kokteilinės būna? ar kokias kitokias rolleyes.gif reikia pasidomėt iš anksto, kad nepridirbčiau nesąmoniu lotuliukas.gif

kaip man šitas fonas nepatinka, akis vargina labai blush2.gif ir aiškiai matosi, kas geltonai parašyta doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JoanaS: 01 gegužės 2008 - 18:52
Mano komentaras kiek ne į temą, atsiprašau, bet man irgi nelabai fonas... Ypač todėl, kad šitos reklamuojamos duonos nemėgstu schmoll.gif Nes nors ir giria, bet vistiek etiketėj ne vien svieki dalykai. Yra duonų su geresne sudėtim
Atsakyti
QUOTE(JoanaS @ 2008 05 01, 19:51)
drinks_cheers.gif pirmą kartą išgirdau, kad gabaliukais būna  doh.gif  ax.gif per vėlai perskaičiau, jau buvau parduotuvėj, nebeisiu ieškot šiandien  unsure.gif

gabaliukais tunas tikrai skanestis thumbup.gif ir bent matai, ka valgai lotuliukas.gif
Atsakyti