Įkraunama...
Įkraunama...

Šaltų užkandžių receptai su nuotraukomis

labai grazus rafaelo tipo kamuoliukai thumbup.gif bet jau kokie dyyyydeli blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 05 29, 12:21)
o receptukas? ten i lavasa isuktas kumpis, o kas tas zalias? salota?


taip, kumpiukas, zalias agurkas, petrazoles, krapai, pomidoras thumbup.gif
kiti- su raugintu agurku
Atsakyti
O man is tokios dideles nuotraukos,tik rafaelo krastas tesimato ax.gif
Atsakyti
labai graziai atrodo rafaelo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 05 30, 12:07)
labai graziai atrodo rafaelo  bigsmile.gif

aciu smile.gif del dydzio- atsiprasau ax.gif blush2.gif
Atsakyti
thumbup.gif rafaelo
Atsakyti
Parodykit, prašau ir man Rafaelo unsure.gif Nes ir aš, tik salotų lapus matau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(6663 @ 2008 05 28, 18:08)
laukiu abieju shiandien vakare mirksiukas.gif  biggrin.gif ...

Na va pakvietimo nemačiau, alia ir niekaip nebūčiau spėjus susisukt lotuliukas.gif Tai pasidariau pati ir labai skaniai vakar pavakarieniavau rolleyes.gif arba tiksliau panaktipiečiavau blush2.gif biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(brashke77 @ 2008 05 29, 17:36)
manieji "Rafaello"
user posted image

Rūpėjo ir man labai pamatyt, tai įdedu pamažintus brashkės Raffaello ax.gif
Atsakyti
na, aciu sirdingai wub.gif
Atsakyti
Mano sugalvotos salocikes:
ryziai, kumpis, pomidorai, svogunu laiskai, petrazoles, alyvuoges, majonezas ir zinoma druska su pipiriukais smile.gif skanaus
Papildyta:
Kadangi Mb dave minti ir pasiule ideti kiausiniu, tai stai kas gavos (kai kuriu ingridientu nebeturejau tad...)
Ryziai, patarkuotas suris, patarkuotas kiausinis, pomidorai, alyvuoges, majonezas prieskoniai
Atsakyti
Šį kartą prisiminiau kad pirma reikia nufotkint, o paskui suvalgyti. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Su tunu ir aš sukūriau ir gana neblogos išėjo. thumbup.gif
user posted image

Supjausčiau svogūną jį pamarinavau (rūgšti druska, cukrus, druska ir aliejus) su ranka lengvai paspaudau ir įdėjau supjaustytą avokadą, pamaišiau (pastebėjau tuomet ne taip greitai pajuoduoja)
Sudėjau vidury lėkštės, ant viršaus tunas, majonezas (gaminu pati), kiaušiniai, šaldytos krevetės. svogūno laiškai, krapai, paprika ir salotų lapai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Boružėlė: 02 birželio 2008 - 12:37
QUOTE(Boružėlė @ 2008 06 02, 14:34)
majonezas (gaminu pati),


Labai skaniai atrodo salotos thumbup.gif Gal naminio majonezo receptuka g.gif 4u.gif
Atsakyti