Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(mamkaa @ 2008 04 03, 11:35)
Gerai butu kad prisiziurejus tokiu skaniu foto soti buciau, bet ne...... reikia kaip besotrei prisisveisti. Siandien gaminau cepelinus, tai sedziu prie kompo ir jau trecia kapoju, neturiu saiko  blush2.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Na manau receptas cepelinu visiems zinomas, tik as mesyte kai pasiruosiu padarau tokius kiausinio dydzio kukuliu ir juo truputi apkepinu ir tada jau dedu i cepelina, kazkada viena moteris pasake kad taip skanu tai pabandziua ir tikrai skanu.

Nu nerealu thumbup.gif thumbup.gif iš spalvos sprendžiu, kad čia tik iš virtų bulvių? Man skaniausi cepelinai vien virtų bulvių, be tarkuotų...

QUOTE(fainamama @ 2008 04 03, 12:30)
As jau vakar sumasciau, kad siandien virsiu dickukuliu, katik is parduotuves, nusipirkau varskytes. Mano pilvukas jau dziaugiasi, kai isivaizduoju, kaip valgysiu nestuke.gif  nestuke.gif  Tik vat prasau mamyciu kulinariu pagalbos!!!!! ax.gif Kas gaminate dickukulius, koki santyki krakmolo reikia deti i virtas maltas bulves. Nenoriu, kad labai kieti gautusi, bet ir bijau, kad gali istizti doh.gif  Mano anyta super isverda, bijau neprilygti, vyrui neitiksiu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Gal kas daznai gaminate, mamytes?


Na, žiūrint kiek bulvių... Norvegijoje jos turbūt ne tokios krakmolingos kaip čia...
Atsakyti
QUOTE(londonas @ 2008 04 03, 10:57)
aga turetu buti labai skanu,aciu thumbup.gif
o kazi koki plova galima su tuom kruopom t.y. kuskusu pasidaryti,ar jos tam nelabai tinkamos? blush2.gif

As kazkada dariau,smulkiai pasikepinau vistienos,sumaisiau su tom kruopom ir virtom darzovem,buvo skanu. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dincikas @ 2008 04 03, 10:50)
Kažkur kažkada kažkas kugelių temoj rašė, kad labai skanu vietoj pieno grietinės dėt į kugelį bigsmile.gif Reiks pabandyt ax.gif


Visiskai kitoks skonis, kai stipriai plikyti tarkiai su pienu, o kur tik grietines deta, velgi kitoks skonis buna su sviestu ir visai kitoks su grietine, taip pat tarkiu mase skiriasi, kad plikini su daug pieno, nusunkus tarkius ir kai plikini nesunktus tik su trupuciu pieno, taip, kad cia jau viskas priklauso nuo skonio receptoriu biggrin.gif mirksiukas.gif
Nu mamytes, kai uzsivedat skanestus daryti, tai cia atejes nezinai nei ka rinktis doh.gif Visko norisi thumbup.gif
Atsakyti
pas mus Anglijoj bulves labai skystos,visai beveik krakmolo nebuna kai sutarkuojam,tai dedam nemazai savo pirktinio krakmolo ir tada gaunasi cepelinai i cepelinus panasus, nes kitaip tai jie istyzta. tai neisivaizduuoju kokios bulves pas jus Norvegijoj?
Atsakyti
QUOTE(marinulia @ 2008 04 03, 13:42)
O mes megstam cepelinus be virtu bulviu,tik su sveziom. drinks_cheers.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Su mesyte niam ax.gif  ax.gif Mociute mane moke kaip virt cepelinus,perdave man savo kulinarinius paslapcius, thumbup.gif  thumbup.gif  tai jokio krakmolo,jokiu virtu bulviu ir super skanu clap.gif  assa.gif  aciuks.gif

Mano uosviene tokius verda, man siaip sau, nes truputi kietoki tarkiai gaunasi be virtu bulviu. rolleyes.gif

Mamkaa, kas per spirguciai cia?Gal kresnikes vadinamos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Srove: 03 balandžio 2008 - 13:24
QUOTE(Srove @ 2008 04 03, 14:19)
Mano uosviene tokius verda, man siaip sau, nes truputi kietoki tarkiai gaunasi be virtu bulviu. rolleyes.gif

Mamkaa, kas per spirguciai cia?Gal kresnikes vadinamos?

Del skonio nesiginciasiu schmoll.gif Bet del kietumo,tai netiesa schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif ,kaip tik cepelinai gaunasi labai minksti be virtu bulviu man,net burnoi tirpsta bulvytes su mesa thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(londonas @ 2008 04 03, 11:15)
pas mus Anglijoj bulves labai skystos,visai beveik krakmolo nebuna kai sutarkuojam,tai dedam nemazai savo pirktinio krakmolo ir tada gaunasi  cepelinai i cepelinus panasus, nes kitaip tai jie istyzta. tai neisivaizduuoju kokios bulves pas jus Norvegijoj?

As perku tas neplautas bulves,is ju gaunasi labai geri cepelinai,ir krakmolo daug thumbup.gif tik jau seniai viriau,o dabar taip noriuuuuuuu!!!!
Atsakyti
QUOTE(londonas @ 2008 04 03, 14:15)
pas mus Anglijoj bulves labai skystos,visai beveik krakmolo nebuna kai sutarkuojam,tai dedam nemazai savo pirktinio krakmolo ir tada gaunasi  cepelinai i cepelinus panasus, nes kitaip tai jie istyzta. tai neisivaizduuoju kokios bulves pas jus Norvegijoj?

na pirkau nesenai bulviu toki maisiuka tai pasitaike labai krakmolingos g.gif
Papildyta:
QUOTE(fainamama @ 2008 04 03, 13:30)
As jau vakar sumasciau, kad siandien virsiu dickukuliu, katik is parduotuves, nusipirkau varskytes. Mano pilvukas jau dziaugiasi, kai isivaizduoju, kaip valgysiu nestuke.gif  nestuke.gif  Tik vat prasau mamyciu kulinariu pagalbos!!!!! ax.gif Kas gaminate dickukulius, koki santyki krakmolo reikia deti i virtas maltas bulves. Nenoriu, kad labai kieti gautusi, bet ir bijau, kad gali istizti doh.gif  Mano anyta super isverda, bijau neprilygti, vyrui neitiksiu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Gal kas daznai gaminate, mamytes?

Cepelinukai tai atrodo  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
O tas didkepsnis, tai jau tikrai vertas sito pavadinimo lotuliukas.gif  thumbup.gif

fainamam kur tu cia norvegijoje varskes pirkai? g.gif bigsmile.gif nu niekaip jau kiek laiko as cia jos neradau pazystami tai patys gaminasi varske doh.gif kokioj parduotuvej perki?
beje as ir cepelinu labai noriu bet nesu niekad dariusi blush2.gif mamkaa gal imesk recepta drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2008 04 03, 15:08)
As perku tas neplautas bulves,is ju gaunasi labai geri cepelinai,ir krakmolo daug thumbup.gif tik jau seniai viriau,o dabar taip noriuuuuuuu!!!!

reikes ir man pabandyti neplautu nusipirkti,gal tikrai jos panasios i musu lietuviskas g.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(marinulia @ 2008 04 03, 15:00)
Del skonio nesiginciasiu schmoll.gif Bet del kietumo,tai netiesa schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif ,kaip tik cepelinai gaunasi labai minksti be virtu bulviu man,net burnoi tirpsta bulvytes su mesa thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Tai gal bulves kokios ypatingos g.gif turincios labai mazai krakmolo?Siaip tai guminukai tokie gaunasi be virtu bulviu, bet, jei labai plona tarki deti, tai jo mazai jauciasi ir atrodo, kad minksti mirksiukas.gif
As siandien uztingejau blush2.gif ir pietus buvo na tokie parduotuviniai smile.gif
Sviezios desreles su padazu ir salotomis cool.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 04 03, 16:52)
Tai gal bulves kokios ypatingos g.gif turincios labai mazai krakmolo?Siaip tai guminukai tokie gaunasi be virtu bulviu, bet, jei labai plona tarki deti, tai jo mazai jauciasi ir atrodo, kad minksti mirksiukas.gif
As siandien uztingejau blush2.gif ir pietus buvo na tokie parduotuviniai smile.gif
Sviezios desreles su padazu ir salotomis cool.gif
user posted image

as siandien gaminsiu vistytes file su pievagrybiais o rytoj irgi virsiu desreles. o sitos ypatingai gerai atrodo thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(marinulia @ 2008 04 03, 15:00)
Del skonio nesiginciasiu schmoll.gif Bet del kietumo,tai netiesa schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif ,kaip tik cepelinai gaunasi labai minksti be virtu bulviu man,net burnoi tirpsta bulvytes su mesa thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

As tai irgi darau be virtu bulviu, o kad ne tamsetu idedu vitamino C 4u.gif
Atsakyti