Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(Nerytė @ 2008 03 21, 17:19)
vis tik patiko  bigsmile.gif malonu  4u.gif
nezinau kiek laiko troskinasi, kazkaip viska paeiliui krauju i tokia gilesne keptuve ir troskinasi... na supratai, kad pirma mesa patroskinu kelias min. po to i ja dar dedu morkas ir t.t.

Gitta, aciu uz nuostabu varskeciu recepta 4u.gif  thumbup.gif  labai skaniai papietavau ax.gif


Troškinuko eiliškumą suprantu, tik buvo įdomu kiek laiko troškinosi ax.gif aš jautieną troškinu su morkomis ir svogūnais, reikės būtinai pabandyti su svogūniukais, agurkėliais ir alyvuogėmis rolleyes.gif

Smagu, kad patiko varškėtukai bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(justina_r @ 2008 03 21, 17:13)
o vat ir siandieniniai musu pietus: mesos maltinukai kepti orkaiteje, su virtom ir apkeptom bulvytem bei troskintu kopustu ir morkytem  4u.gif


atrodo apetitnai bigsmile.gif a ko nepasninkaujat? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gustuke @ 2008 03 21, 19:27)
atrodo apetitnai bigsmile.gif a ko nepasninkaujat? biggrin.gif

mano vyrui tik mesa maistas lotuliukas.gif todel tokiu dalyku kaip pasninkas pas kaip ir nebuna blush2.gif
Atsakyti
Mano vakariene
Makaronai su vistiena

Makaronus isverdame,pakepame pora,pakepiname kartu supjaustyta avokada,sparagines pupeles,pievagribiu(as ju nedejau).Kai viskas pakepa,supilame gabaliukais supjaustyta pakepta vistienos file.Tada uzpilame puodeli sultinio ir patroskiname apie 10 min,supilame grietinele.Kai viskas pasitroskina supilame makaronus ir ismaisome.
Valgem su salotelem: pekino kopustas,pomidoras,agurkas,poras.Skanaus mirksiukas.gif


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Spyglė*: 21 kovo 2008 - 19:43
justina_r, aciu uz receptuka 4u.gif
Atsakyti
Ainu is cia, o tai kazko negera darosi, ziurint i jusu patiekalus lotuliukas.gif
Nu kaip cia bus gerai, kai pasninkauji, tikra to zodzio prasme unsure.gif O cia matai jos as ta dariau, kita ana dariau essen.gif wacko.gif nori kad mes pasninkautojai is koto isvirstume help.gif mega_shok.gif Gerai gerai jau, palaukit ir jums kada nors taip bus yess.gif hihihi.gif
Beje, visas sveikunu su artejanciomis sventemis, graziu marguciu jums visoms!
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Srove: 21 kovo 2008 - 20:21
QUOTE(Srove @ 2008 03 21, 19:57)
Ainu is cia, o tai kazko negera darosi, ziurint i jusu patiekalus lotuliukas.gif
Nu kaip cia bus gerai, kai pasninkauji, tikra to zodzio prasme unsure.gif O cia matai jos as ta dariau, kita ana dariau essen.gif  wacko.gif nori kad mes pasninkautojai is koto isvirstume help.gif  mega_shok.gif Gerai gerai jau, palaukit ir jums kada nors taip bus yess.gif  hihihi.gif

tai ir tu pasnikauji taip nuo dūšios bigsmile.gif , man šiandien iškrovos diena ax.gif , tai irgi tik pavėpsau ir seilę pavarvinu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2008 03 21, 21:16)
tai ir tu pasnikauji taip nuo dūšios  bigsmile.gif , man šiandien iškrovos diena  ax.gif , tai irgi tik pavėpsau ir seilę pavarvinu  biggrin.gif

Cia taip kiekviena penktadieni? blink.gif
Atsakyti


QUOTE(Srove @ 2008 03 20, 20:10)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Nu tai nebenoriu uzknisineti biggrin.gif patapau srove blush2.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif po geras čia lotuliukas.gif

Klausykit, gal ne vietoj klausiu, bet gaminant pesto padažiuką namie, kokį sūrį reiktų naudot vietoj to originalaus, su kuriuo dar išeitų? ax.gif
Atsakyti
labas vakarelis smile.gif norejau paklaust, gal kuri znote kokiu receptuku su kalafijorais? ax.gif
Atsakyti
Apie kalafijorus (liet. k. žiedinius kopūstus) yra atskira tema. Prašom apsilankyti, nes ten daugyyybė receptų iš šių daržovių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2008 03 21, 21:54)

Klausykit, gal ne vietoj klausiu, bet gaminant pesto padažiuką namie, kokį sūrį reiktų naudot vietoj to originalaus, su kuriuo dar išeitų?  ax.gif


Parmezano. ax.gif
Atsakyti