Įkraunama...
Įkraunama...

Kalniečiai: Tukas

Norejau pasiteirauti gal kas lankot si darzeli? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Ir man butu idomu kokie atsiliepimai apie si darzeli 4u.gif . Ir kaip lopšelio grupės?
Draugė veda į šį darželį - labai patenkinta. Gal kas dar veda??

Ačiū
Atsakyti
Aš vedu savo vaiką į lopšelio grupę, tai esu labai patenkinta. Auklėtojos vakare viską papasakoja, kas nutiko vaikui per dieną: verkė,užsigavo,valgė ar nevalgė, buvo linksmas ar piktas.Man tai labai svarbu, nes tokie maži vaikai napapasakoja patys.Grupė aišku labai vargšė (turiu galvoje patalpą), bet auklėtojos tai grynas kaifas. Vaikai maži, o jos sukasi kaip vijurkai:ir sauskelnes keičia, ir į lauką išeina, ir dainelių vaikai moka. Ir man patinka, kad auklėtojos ne šiaip puošia grupę, o stengiasi, kad vaikams būtų patogu, smagu ir gera.Leidau savo vyresnę mergaitę į Kulverstuką, tai dabar suprantu, kad ten tik sėdėjo fifa ir bumbėjo.Tai užuolaidas kabino ir paskui ant vaikų barė, kad nelįstų, tai į lauką tingėjo eiti. Apie kitas auklėtojas nežinau, bet mūsų Daiva tai labai faina.
Tik mačiau vyresnių vaikų grupėje auklėtojos ant grindų vaikams išpiešė kelius ir ženklus, kad vaikai galėtų važinėti po visą grupę. Man tai padarė įspūdį.
Atsakyti
Mano abu vaikai ejo i si darzeli ir as negaliu apie ji pasakyti nei vieno blogo zodzio. Man VISKAS labai patiko, o ir vaikai net sirgdami ejo nepriklausomai kokia aukletoja ta diena grupeje dirbo. Taip pat labai ivairus maistas ir vaikai valgydavo su dideliu oru, nes tikrai virejos pasitelkdavo fantazija ir gamyboje ir patiekalu pavadinimuose (kas, bent mano vaikams buvo aktualu, pvz.kose "draugyste")
Tikrai darzelis 10 balu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ikiuke @ 2006 02 01, 16:14)
Mano abu vaikai ejo i si darzeli ir as negaliu apie ji pasakyti nei vieno blogo zodzio. Man VISKAS labai patiko, o ir vaikai net sirgdami ejo nepriklausomai kokia aukletoja ta diena grupeje dirbo. Taip pat labai ivairus maistas ir vaikai valgydavo su dideliu oru, nes tikrai virejos pasitelkdavo fantazija ir gamyboje ir patiekalu pavadinimuose (kas, bent mano vaikams buvo aktualu, pvz.kose "draugyste")
Tikrai darzelis 10 balu  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Nu jo g.gif daug ka pasako kai vaikai sirgdami vedami i darzeli - ir apie tevu neupratinguma ir apie aukletoju, kad priima ir kitiems vaikams bacilas dalina unsure.gif
Atsakyti
O kaip ten darbo valandos? Ar yra grupių, kurios iki 19 val dirbtų? Ar dirba tas darželis ir vasarą?
Atsakyti
O kaip šiame darželyje su eilėmis? Ar labai anksti vaiką reikia užrašyti?
Papildyta:
O kaip su pakišomis? Pasidalinkite savo patirtimi, iš anksto ačiū.
Atsakyti
Auuu, kur dingusios mamytės, kurios veda vaikučius į Tuką g.gif blush2.gif

Nuo kada pradeda šis darželis dirbti po atostogų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzordza @ 2006 07 02, 12:36)
Nu jo g.gif daug ka pasako kai vaikai sirgdami vedami i darzeli - ir apie tevu neupratinguma ir apie aukletoju, kad priima ir kitiems vaikams bacilas dalina unsure.gif


nu va, parasiau emocijas reiksdama...na nejo sirgdami, ta prasme noredavo eiti, kai net sirgdavo, gaudavau papirkineti kad namie liktu-tai sokoladai tai pan. nagi nebuvau ir nesu tokia tundra kuri sergancius vaikus veda i darzeli...nereikia jau taip... verysad.gif

o su eilem-tai taip, reikia anksti uzsirasyti, o del pakisu tai nesusiduriau, nezinau, bet as nebesiau nieko ir is manes nieks neprase. Be to net dovanu kalediniu aukletojos bijodavo imti. blush2.gif
Atsakyti
Aš savo 2.gif jau kitiems metams į lopšelio grupę užrašiau. Labai tikiuosi, kad pateksim. Smagu tokius gerus atsiliepimus skaityt thumbup.gif
Atsakyti
Mes užsirašę nuo naujų metų į lopšiuką. Gal kas šiemet pradėjot vesti ir galit pasidalinti patirtimi? Ar geros auklėtojos?
Man visi aiškina, kad dar neleisčiau vaiko į lopšiuką, kad pradės eiti ir pradės sirgti pastoviai. Maniškiui jau 1,8 m ir aš manau, kad nebe toks jis ir mažas, o ir vaikas labai nori bendrauti su kitais vaikais.
smile.gif
Atsakyti
Andrita, manau nuo vaiko priklauso ar jam patiks darželyje. Mano pana tik šiemet pradėjo lankyti šį darželį, bet ji jau buvo virs 3 metų. sunkiai sekėsi, auklėtojos geros, bet jau tos ligos tai doh.gif Iki 3-jų metų nei karto nesirgo peršalimo ligom, tik nuėjo į darželį tai streptokokus pniaumonija, tai dar koks biesas, liga po ligos, ligoninė po ligoninės ir dabar jau nusprendėm daugiau nekankinti vaiko, daugiau į darželį nebevesim. Nežinau ar čia nuo darželio priklauso ar nuo vaiko, bet jau sirgo tai be proto daug manoji pradėjus į darželį eiti. Nors ji man pasakoja, kad kai vaikučiai eina miegoti ir nusirengia, tai kai nori sysiu, auklėtojos sako kad bėgtų į tualetą basomis g.gif rudenį dar buvo nešildoma, tai jeigu mažė nefantazuoja, tai tada tikrai siaubas doh.gif Pati nemačiau, tai negaliu 100% tvirtint kad taip yra, bet po tokių ištisinių ligų visko galima prisigalvoti g.gif Pavesi vaiką ir pamatysi kaip sekasi, ar pradės sirgti ar ne. Bet kur tau vaikai nesirgs, kai amžinai grupėje daugiau kaip pusė vaikų su baisinėm slogom, kosuliais ir kaikurie net su tempratūrom. Dabar matyt kitokie laikai, nes auklėtojos be vargo priima sergančius vaikus, tas tai labai nervina, kad leidi savo sveiką vaiką, o tuoj pasidaro ligonis g.gif
Atsakyti