Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

QUOTE(egluziukas @ 2008 06 10, 18:23)
Jinai tikrai daugiau maskuoja negu tos kai buna fluidines, nezinau man ji normali, lengva vasariska pudryte, tik isirink tinkama spalva, mano tai nr.8, bet kai pasiskirsto ant veido visada gaunasi sviesiau mirksiukas.gif man tik nepatinka sepetelis, as juo nesitepu iskart ant veido, ant rankos pirma uzsitepu ir nuo rankos su pirstais paskirstau ax.gif

Ir dar klausimas, kokia kaina kristianoj? mirksiukas.gif
Atsakyti
ieskau vasarai lengvos, matiskuma gerai islaikancios pudrytes... ka galit parekomenduoti... vis dairausi i dioro purskiama bet net ir nzn g.gif
Atsakyti
Kai tik kristutėj paprašau vasarai pudros, man pirmiausia pasiūlo Dior purškiamą - ji tikrai labai lengvutė, bet sako, kad laikosi visą dieną. Kitas variantas - siūlė Chanel Teint Inocent. Tik viena konsultantė sakė, kad ji greit nubėgs, per lengva, o kita, kad suuuuper. Va ir suprask lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zvirblis @ 2008 06 10, 21:42)
Kai tik kristutėj paprašau vasarai pudros, man pirmiausia pasiūlo Dior purškiamą - ji tikrai labai lengvutė, bet sako, kad laikosi visą dieną. Kitas variantas - siūlė Chanel Teint Inocent. Tik viena konsultantė sakė, kad ji greit nubėgs, per lengva, o kita, kad suuuuper. Va ir suprask  lotuliukas.gif

tai turbut ir teks griebti diora smile.gif o asmeniskai man su inocent labai greit pradeda oda blizgeti
Atsakyti


Baltija,oriole,egluziukas,
dekiui merginos 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2008 06 10, 10:16)
Mano mėgstamiausia pudra Dr. Hauschka smile.gif LAbai lengvutė

as jau irgi turiu Hauschkos krempudra smile.gif siandien pasidaziau, tai patiko, o spalva (00 numeriukas) idealiai man tinka
Atsakyti
QUOTE(egluziukas @ 2008 06 08, 16:41)
Mano siandieninis pirkinys ysl pudryte su sepeteliu, norejosi kazka lengvo vasarai nusipirkti blush2.gif


Man sita pudryte irgi siuo metu super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2008 06 10, 21:27)
Ir dar klausimas, kokia kaina kristianoj? mirksiukas.gif


Kiek atsimenu mokejau 139, bet braskese tikrai pigiau nusipirktum, kaip tik ziurinejau braskese yra tokia pudryte rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(egluziukas @ 2008 06 11, 20:19)
Kiek atsimenu mokejau 139, bet braskese tikrai pigiau nusipirktum, kaip tik ziurinejau braskese yra tokia pudryte rolleyes.gif

Aha, maciau tikrai yra, bet manau pirksiu parduotuvej, nes taip greiciau rolleyes.gif
Atsakyti
dabar mano favoritas MAC Studio fix first.gif
turiu du spuogus gražuolius, reik gero maskavimo, tai šita pudra geriausiai maskuoja iš visų turėtų ax.gif laikosi super thumbup.gif thumbup.gif net ir pamiegojus atsikėliau kaip ką tik išsitepus rolleyes.gif
maskuoja geriau už Gosh rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2008 06 12, 19:58)
dabar mano favoritas MAC Studio fix first.gif
turiu du spuogus gražuolius, reik gero maskavimo, tai šita pudra geriausiai maskuoja iš visų turėtų  ax.gif laikosi super  thumbup.gif  thumbup.gif net ir pamiegojus atsikėliau kaip ką tik išsitepus rolleyes.gif
maskuoja geriau už Gosh rolleyes.gif

Ir man ji thumbup.gif
Dar laukiu mineralinės Mac wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliukė @ 2008 06 12, 20:31)
Ir man ji thumbup.gif
Dar laukiu mineralinės Mac wub.gif

Oliuke,vis neatrandu laiko padiekoti jums uz kremines pudros priruodima MAC,stebuklas ,simta kartu geriasne uz visas shanel ir dior doh.gif Dabar tik Mac thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti