Įkraunama...
Įkraunama...

Lazdynai: Pakalnutė

QUOTE(Penepope @ 2006 08 06, 15:08)
Sveikutes,

Mano dukryte vaiksto i si darzeli, i Nykstuku grupe  thumbup.gif

Na gi nagi, papasakok daugiau, kas patinka, kas nelabai? bigsmile.gif
Atsakyti
na va,mano sunus jau visa savaite kaip yra voveriuku grupeles atstovas smile.gif kol kas dar su boruzelem gyvena bet jau nuo rugpjucio pab bus atskirti ir keliaus kitur smile.gif
Atsakyti
na ir kaip sekasi mažiesiems voveriukams? Kaip tik paskutinėm dienom vien tik jūsų auklėtojos dirba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mandalina @ 2006 08 18, 17:18)
na ir kaip sekasi mažiesiems voveriukams? Kaip tik paskutinėm dienom vien tik jūsų auklėtojos dirba smile.gif


Man, kiek vyras papasakojo, tai tos auklėtojos nelabai prie širdies unsure.gif Kadangi vyras mažąjį pasiima kartais net prieš pietų miegą, tai būna, kad užklumpa netikėtai.. Anądien užklupo, kai mūsų mažajam užpakaliuką plovė pakišus po šaltu vandeniu blink.gif Klykė jis ten unsure.gif Suprantu, kad gal šilto vandens nebuvo, ale galima kažkaip švelniau nuvalyt... Na, ten tokia tarybinė tvarka man pasirodė... Laukiu mūsų auklėtojų... O ir Matijus tos naujosios nemėgsta schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulyčiukas @ 2006 08 19, 11:45)
Man, kiek vyras papasakojo, tai tos auklėtojos nelabai prie širdies unsure.gif Kadangi vyras mažąjį pasiima kartais net prieš pietų miegą, tai būna, kad užklumpa netikėtai.. Anądien užklupo, kai mūsų mažajam užpakaliuką plovė pakišus po šaltu vandeniu blink.gif Klykė jis ten unsure.gif Suprantu, kad gal šilto vandens nebuvo, ale galima kažkaip švelniau nuvalyt... Na, ten tokia tarybinė tvarka man pasirodė... Laukiu mūsų auklėtojų... O ir Matijus tos naujosios nemėgsta schmoll.gif


nu va labai idomiai g.gif maniske kaip tik menegsta tos kitos jusu aukletojos unsure.gif man jos balsas pasirode kiek grieztesnis.o del salto vandens tai tikiu, nes buvo kelios dienos kai visuose lazdynuose nebuvo vandens. as tokiems atvejams esu i kuprinyte idejus slapiu serveteliu.
Atsakyti
Na del salto vandens,tai tikiu kad vyras nekiso rankos ir netikrino,o kad vaikas reke,tai maniskis buna net man namie cirka pakelia kai noriu rura nuvalyti smile.gif
Atsakyti
niu tai ką - išskyrė mažuosiu ir dižiuosius nuo šios dienos smile.gif Kolektyvas sumažėjo unsure.gif biggrin.gif
QUOTE(boruzka @ 2006 08 21, 12:56)
nu va labai idomiai  g.gif maniske kaip tik menegsta tos kitos jusu aukletojos  unsure.gif man jos balsas pasirode kiek grieztesnis.

matyt tu šeimininkę turi omeny 4u.gif Balsas jos tikrai skardus, bet tikrai ji labai faina ir vaikai ją labai myli wub.gif

Man tai visos auklėtojos labai fainos - ir mūsų, ir Jūsų wub.gif Visos labai rūpestingos 4u.gif Bet savų jau pasiilgom cray.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mandalina @ 2006 08 22, 13:22)
niu tai ką - išskyrė mažuosiu ir dižiuosius nuo šios dienos  smile.gif  Kolektyvas sumažėjo  unsure.gif  biggrin.gif

matyt tu šeimininkę turi omeny  4u.gif  Balsas jos tikrai skardus, bet tikrai ji labai faina ir vaikai ją labai myli  wub.gif

Man tai visos auklėtojos labai fainos - ir mūsų, ir Jūsų  wub.gif Visos labai rūpestingos  4u.gif  Bet savų jau pasiilgom cray.gif  smile.gif


na ne as turejau omeny aukletoja tokia trumpais plaukais rusisku akcentu kalbancia.
Atsakyti
QUOTE(boruzka @ 2006 08 22, 16:27)
na ne as turejau omeny aukletoja tokia trumpais plaukais rusisku akcentu kalbancia.

ai, tai Jolanta bigsmile.gif Ji gi muzikos mokytoja rolleyes.gif Jos balsas turi būt skardus thumbup.gif ir visai jis ne griežtas schmoll.gif Toli gražu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mandalina: 22 rugpjūčio 2006 - 16:53
labai idomu kaip siandien musu naujai mergytei Polinai sekesi ? ax.gif

mes va sarasiuka gavom ka reik nupirkt. sake kita savaite ir susirinkimas bus
Atsakyti
o kiek jūsų dabar grupėje būna?
Beje, kaip su lovytėm? Gal su apsaugom pastatė? Mačiau vakar ten nešiojo kažkokius baldus, kažką tvarkė, ruošėsi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzka @ 2006 08 22, 18:18)
labai idomu kaip siandien musu naujai mergytei Polinai sekesi ?  ax.gif

mes va sarasiuka gavom ka reik nupirkt. sake kita savaite ir susirinkimas bus

bigsmile.gif Aciu, gerai sekasi mum. Polina nepastebi, kad mes iseinam. Nereik jai tevu visai, matyt igriso mamka per visa ta laika g.gif Zaidzia, aiskina visiems kazka... thumbup.gif Nei vienos asareles dar nebuvo, tikiuosi, kad ir nebus unsure.gif
Adrijana jau pastebejom mirksiukas.gif Isbega visada pirma pasitikti visus akis isputus biggrin.gif
O lovytes, tai kiek maciau beveik visos medines jau tongue.gif Tik 2 gelezines. Gal ir tas pakeis. rolleyes.gif
Sarasiuko jokio nedave g.gif Tik puoduka liepe atnesti, tai jau guli bagazineje cool.gif
Atsakyti