Įkraunama...
Įkraunama...

Organizmo valymas - 2

sveikutes 4u.gif o gal butu galima nuoroda i pirma tema,nuo niekaip nerandu blush2.gif
Atsakyti
nera pirmos temos, moderatoriai istryne 4u.gif
Atsakyti
Tai kodel jie taip padare g.gif tokia idomi tema, visko prisiskaiciau,reik nuo kazko pradet,nes kankina labai uzkieteja viduriai ir stipri alergija verysad.gif kolkas pavyko priprasti prie vienos dienos badavimo per savaite,geriu vandeni, kefyra ir arbatas thumbup.gif ateiti manau ir klizmutes isbandysiu,bet manau man pakaks vieno karto per savaite,tas aprasytas kurso laikas man per daug atrodo rolleyes.gif o dabar reik keliaut pasidaryt misinio is dziovintu vaisiu ir selenas gert gal kaip nors pavyks susitvarkyt su problemom. ir kodel si tema tokia uzmirsta ir nepletojama,gaila verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Filotijia @ 2011 10 14, 16:58)



aš savo užkietėjusių vidurių problemą išsprendžiau taip: kas rytą ant tuščio skrandžio išgeriu 1 stiklinę vandens ir suvalgau 1-2 kivius. Rezultatai matyti (jaučiasi) po paros. Kivius galima valgyti prieš kiekvieną valgį kaip vaistą. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eling @ 2011 10 14, 17:14)
aš savo užkietėjusių vidurių problemą išsprendžiau taip: kas rytą ant tuščio skrandžio išgeriu 1 stiklinę vandens ir suvalgau 1-2 kivius. Rezultatai matyti (jaučiasi) po paros. Kivius galima valgyti prieš kiekvieną valgį kaip vaistą.  4u.gif


Bus isbandyta 4u.gif
Atsakyti
Labai gerai užkietėjusio žarnyno problemą sprendžia džiovintos slyvos. Vakare užpilti 4-6 dž. slyvas verdančiu vandeniu, o ryte tik atsikėlus tą skystį išgerti, slyvas suvalgyti. thumbup.gif Patikrinta mirksiukas.gif Ir šiaip dieną gerai slyvų paskanaut.
Atsakyti
Nu manes kazko neveikia nei kiviai,nei slyvos verysad.gif del to misinio is dziovintu vaisiu,ar padejo mergaites? kiek laiko jus geriat toki kieki,ir po to kai baigi reik pertrauka 3 menesiu daryt?
Atsakyti
QUOTE(eling @ 2011 10 14, 17:14)
aš savo užkietėjusių vidurių problemą išsprendžiau taip: kas rytą ant tuščio skrandžio išgeriu 1 stiklinę vandens ir suvalgau 1-2 kivius. Rezultatai matyti (jaučiasi) po paros. Kivius galima valgyti prieš kiekvieną valgį kaip vaistą.  4u.gif



Kivius gerai nuplovus sveika valgyti su oda..ka tik skaiciau straipsni(odoj daug naudinu medziagu taip pat).Bet rekomenduojama su oda tik "organic kivius" na ekologiskus lietuviskai tongue.gif smile.gif

Perskaiciau temele,bet nieks nesiulo linu semenu(line seeds) uzpilus saltu vandeniu is vakaro-ryte isgerti.Gerai veikia mirksiukas.gif
Atsakyti
Ilgiau pavalgisu sėmensi - atsiranda organizmo pripratimas (beje, kaip ir bet ką kita) - tada jau kitaip ir neišeis - tad geriau reguliuoti natūralią kasdienč mitybą (valgymo dažnumas, produktų parinkimas) su fiziniu aktyvumu kasdien
Atsakyti
Sveiki, turiu pora klausimeliu smile.gif
Skaitau Tombako knygute apie organizmo (zarnyno, kepenu ir t.t.) valyma, ir nera niekur minima, kad reikia klizma daryt.. O internete skaitant forumus ir pan, visur mini klizmas, netgu kur valosi Tombako metodais.....
Ir dar.. Per kur "iseina" akmenukai?
Atsakyti
QUOTE(baltagėlė @ 2011 10 23, 13:27)
Labai gerai užkietėjusio žarnyno problemą sprendžia džiovintos slyvos. Vakare užpilti 4-6 dž. slyvas verdančiu vandeniu, o ryte tik atsikėlus tą skystį išgerti, slyvas suvalgyti. thumbup.gif Patikrinta mirksiukas.gif Ir šiaip dieną gerai slyvų paskanaut.

man slyvos apart pilvo putimo ir meteorizmo nesvietisko daugiau nieko ir nesukelia sad.gif pastebejau is saves - geriausias vaistas- dienos ritmas, daug darzoviu, vaisiu (braskiu kai 1 kg sukapoji, tai ilgai pasedi ax.gif ) ir skysciai. o visi isprievartavimai tai nieko gero neduoda. Tiesa, Kaune homeopatijos vaistineje yra zirniukai, kurie tinka prie viduriu uzkietejimu, tik nebepamenu pavadinimo, kazkoks kompleksas.... bet esme tai del kazko tie viduriai kieteja, tai ne juos dydyt reik, o priezasti manau.... doh.gif
Atsakyti
Prisijungių prie jūsų 4u.gif

Su žarnynu problemų turiu jau kokie 4 metai, labiausia kamuoja pilvo skausmai,pūtimas. Mėginau ir liaudiškų būdų, vaistus saujom gėriau, bet niekas nepadėjo, tik tam kartui apmažino. schmoll.gif Dabar gavau šį rinkinuką:

http://homointeger.r...0/bad2_2011.jpg

Tai pilnas vieno mėnesio kursas, sudėtis visa natūrali. Pakomentuoti negaliu,nes tik dabar pradėjau, bet gal kas geriat šias kapsules? Kokie būtų apsiliepimai? blush2.gif
(Sorry,bet neskaičiau šios temos ir gal į pievą parašiau ir jūs diskutuojat visia ne apie tą rolleyes.gif )
Atsakyti