Įkraunama...
Įkraunama...

Kalniečiai: "Vaivorykštė"

O norit uzsiregistruoti,ar uztenka paskambinti,ar reikia jau eiti i pati darzeli?


Reikia būtinai nueiti parašyti pareiškima jai nori kad tavo vaikas butu itrauktas i sarasus. Beja jai gerai pamenu tai dar ir vaiko gimimo liudijima atsviesta atnest
Atsakyti
Sveikos mamytės, gal kieno vaikutis lankė šį darželį nuo 2,5 metų? gal nebūtinai nuo 3 vesti?

ačiū
Atsakyti
Šiemet prezentacija gegužės 16 d. Sakė, kad būtina dalyvauti. Nuo rugsėjo lankysim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Izidora @ 2012 03 12, 16:27)
Šiemet prezentacija gegužės 16 d. Sakė, kad būtina dalyvauti. Nuo rugsėjo lankysim  smile.gif


Kažkaip prenumerata išsisaugojus, tad įkišiu savo trigrašį.

Būtinai dalyvaukit, kai aš buvau prieš kokius 4-5 metus, tai kas nedalyvavo tiesiog susirinkimo metu braukė iš sąrašų.Taisyklės keistos, bet darželis tikrai geras thumbup.gif Mergaitė ir dabar užbėga pas savo auklėtoją su kuo geriausiais prisiminimais.

Atsakyti
QUOTE(Boni @ 2012 03 12, 16:33)
Kažkaip prenumerata išsisaugojus, tad įkišiu savo trigrašį.

Būtinai dalyvaukit, kai aš buvau prieš kokius 4-5 metus, tai kas nedalyvavo tiesiog susirinkimo metu braukė iš sąrašų.Taisyklės keistos, bet darželis tikrai geras  thumbup.gif Mergaitė ir dabar užbėga pas savo auklėtoją su kuo geriausiais prisiminimais.



Taip, minėjo, kad jei nedalyvausim, būsim išbraukti. Irgi pasirodė keista...
Atsakyti
Nedalyvavau ir niekas neišbraukė g.gif Pradėjom lankyti 2009
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aiva.: 12 kovo 2012 - 17:25
Tai pasisekė, be to geriau nueit i susirinkima supazindina su tvarka ir panasiai, paaiskina viska
Atsakyti
Ar yra mamyciu, kurios dalyvaus sio darzelio prezentacijoje?
Kelinta valanda bus?
Atsakyti
QUOTE(lituke-sypsenele @ 2012 04 24, 18:21)
Ar yra mamyciu, kurios dalyvaus sio darzelio prezentacijoje?
Kelinta valanda bus?

taip dalyvausim smile.gif
bus 17 val.

man atrodo normalu kad jei organizuoja reik ir dalyvaut smile.gif cia ne siaip koks sou kur nori eini nori ne smile.gif einam ne del pramogos o del savo vaiku.
jei jau dabar nesugebesim nueit i susirinkima tai tikiu kad ir kai eis i mokykla nerasim laiko sad.gif
Atsakyti
dalyvausiu ir as wink.gif
Atsakyti
Sveikos mamos,
Gal zinote kiek vaikuciu priimineja, ta prasme koki skaiciu nuo 2013m. Ziuriu kelintos mes eileje tai idomu ar papulsim
Atsakyti
kurios patekot pas aukletoja Genovaite
Atsakyti