Įkraunama...
Įkraunama...

Kakliuko raukšlės matavimas

Bet kuris patyres echoskopuotojas gali pamatuoti "kaklo rauksle". Kiek zinau kazkokio specialaus siuntimo nereikia.
Man pamatavo mano gydytojas per eiline konsultacija, kai buvo 13 savaiteliu.
Atsakyti
Is principo gali pamatuoti bet kuris ginekologas, bet patikimiems rezultatams gauti reikia patyriusio gydytojo ir aukstos klases echoskopo. Italijoje vadinama Bi-testa (echo+kraujo tyrimas alfaproteinui ir HCG) daro tik specialiose laboratorijose, gydytojai turi tureti atitinkama sertifikata, echoskopai - butinai su 3D galimybe ir dopleriu. As kaip tik vakar dariausi ax.gif
Atsakyti
Na stai, man dare sia savaite (12 sav) tai rado apie 4 cm unsure.gif
Daug. Pridaviau krauja tyrimam....dabar laukiu atsakymo ir su juo eisiu pas genetikus cool.gif
Atsakyti
Mes gyvename ne Lietuvoje, tai šis tyrimas yra atliekamas visoms nėštukėms Jungtinėje Karalystėje. Pirmos echoskopijos metu gydytoja paklausė ar aš sutinku, kad man būtų atliktas sprando raukšlės tyrimas. Žinoma sutikau, tyrimai buvo geri.
Kai laukiausi pirmosios, dar tokių tyrimų nedarė, todėl nieko nežinojau apie tai. Gimė sveika mergytė.
O kad sprando raukšlytę gali pamatuoti dauguma gydytojų, tai yra tikra tiesa. Kalbėjausi su pažystama gydytoja Lietuvoje, tai jinai minėjo,kad toks tyrimas yra dažnai taikomas tiesiog eilinės echoskopijos metu, dažniausiai to mamytės net nesužino 4u.gif
Beje, mano draugei tyrimas parodė padidėjusią riziką, tačiau kraujo tyrimai buvo geri ir gimė sveikas mažylis 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, o man del sio tyrimo dave siuntima, pamatavus, ji buvo 1,66 As to ir tikejausi, kad viskas ciki wub.gif wub.gif
Atsakyti
Man si tyrima atliks kovo 22, tikiuosi, kad viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
Siais laikais sprando raukslyte gali pamatuoti ko geros bet kuris ginekologas, turintis normalu echoskopa. Man pamatavo eilines apziuros metu (nors nepakliunu i jokias rizikos grupes) - tiesiog del viso pikto.
Atsakyti
O as kai buvau pas genetike, minejo, jog LT gal tik keli gydytojai turi sertifikatus ir gali teisingai pamatuoti raukslyte. Buna, kai paprastas gydytojas pamatuoja, gauna labai blogus rezultatus, o is tikro taip nera...
Atsakyti
QUOTE(kviettka @ 2010 03 15, 11:13)
O as kai buvau pas genetike, minejo, jog LT gal tik keli gydytojai turi sertifikatus ir gali teisingai pamatuoti raukslyte. Buna, kai paprastas gydytojas pamatuoja, gauna labai blogus rezultatus, o is tikro taip nera...



visiskai pritariu 4u.gif
Man kai pamatavo viena tokia ''zinove'' vos galo negavau nuo itampos, nervu, nezinomybes. Kai nuejau pas genetike tai ji vos neiskrito is koto nuo pateiktu duomenu blink.gif blink.gif blink.gif sake, kad retas gydytojas teisingai pamatuoja, kad tai labai pretenzingas reiklas. Taip kad moterys, nepagailekit pinigeliu ir eikit tik pas tikrai gerus, savo darba ismanancius gydytojus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Susapnuota @ 2009 12 24, 19:11)
Na stai, man dare sia savaite (12 sav) tai rado apie 4 cm  unsure.gif
Daug. Pridaviau krauja tyrimam....dabar laukiu atsakymo ir su juo eisiu pas genetikus  cool.gif

4mm ne centimetrus... idomu kaip baigesi jum? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vanesa9 @ 2010 03 30, 12:21)
4mm ne centimetrus... idomu kaip baigesi jum?  g.gif

Jo.apie 4mm, beto vieniem gyd atrode kad arciau 3mm, kitiem kad jau virs 3.5 mm. Na seseliu mokslas juk. Bet vistiek baigesi viskas liudnai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Susapnuota @ 2010 03 30, 13:35)
Jo.apie 4mm, beto vieniem gyd atrode kad arciau 3mm, kitiem kad jau virs 3.5 mm. Na seseliu mokslas juk. Bet vistiek baigesi viskas liudnai  unsure.gif



Papasakokite, kokia baigtis, danzani medikai klysta... man 12 sav. nustate 3mm tai labai nerimauju, dabar laukiu kraujo tyrimo rezultatu verysad.gif
Atsakyti