Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima laikyti ryklius akvariume?

pameginsiu per savaitgali savo akva pafotkint ir zuveliokus kartu pagaudyt su fotiku..nes kolkas jie pozuot nelabai nori tai kasdien serdama vis pratinu arciau saves ir kad galeciau kada panorejus juos nufotkint, tai parodysiu jei tik norit mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linutete: 04 balandžio 2008 - 18:21
QUOTE(Linutete @ 2008 04 04, 19:17)
pameginsiu per savaitgali savo akva pafotkint ir zuveliokus kartu pagaudyt su fotiku..nes kolkas jie pozuot nelabai nori tai kasdien serdama vis pratinu arciau saves ir kad galeciau kada panorejus juos nufotkint, tai parodysiu jei tik norit mirksiukas.gif

4u.gif nu noreciau pamatyti tavo zuveliukus. bigsmile.gif
Atsakyti
Pagaliau prisiruosiau sukelt foto, tai jau galiu ir pasirodyti mirksiukas.gif tik labai jau stipriai nepeikit blush2.gif
http://public.fotki....y/imgp0090.html
http://public.fotki....y/imgp0075.html
tokie pas mane rykliukai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutete @ 2008 04 13, 11:31)
Pagaliau prisiruosiau sukelt foto, tai jau galiu ir pasirodyti mirksiukas.gif tik labai jau stipriai nepeikit blush2.gif
http://public.fotki....y/imgp0090.html
http://public.fotki....y/imgp0075.html
tokie pas mane rykliukai  mirksiukas.gif

4u.gif sveikute. tavo zuveliukai nuostabus nera ka pekti ir nuotraukos matosi gerai. skaleris labai grazus man patiko . bigsmile.gif ir rikliukai grazus:bigsmile: noriu taves paklausti kur tuos rikliukus pirkai,ir ten matesi viena zuvite balta su raudoai pelekais taipat rikliuko veisles.ar ne. g.gif taipa aciu tau uz nuotraukites. 4u.gif
Atsakyti
4u.gif oij dekui dekui, tiesa sakant tas skaliaras tai man neipaingai pleksne as ji vadinu lotuliukas.gif palyginus flegmatiska zuvis...o rykliukus tai pirkau bazej pries gera men, turejau 4, bet kol susitvarke vandens parametrai (ir mano supratimas apie akva) nemazai netekciu turejau...ta balta zuvyte tai labeo albinosas, per google gali daugiau pasiziuret mirksiukas.gif ji tokia pat kaip ir ta juoda mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutete @ 2008 04 14, 09:48)
4u.gif oij dekui dekui, tiesa sakant tas skaliaras tai man neipaingai pleksne as ji vadinu lotuliukas.gif palyginus flegmatiska zuvis...o rykliukus tai pirkau bazej pries gera men, turejau 4, bet kol susitvarke vandens parametrai (ir mano supratimas apie akva) nemazai netekciu turejau...ta balta zuvyte tai labeo albinosas, per google gali daugiau pasiziuret mirksiukas.gif ji tokia pat kaip ir ta juoda mirksiukas.gif

smile.gif reiks nuvaziuoti savaidgali i baze paziureti ar yra tu rikliuku.ir kiek kainuoja. g.gif noreciau paklausti koks turetu buti rikliukams vanduo palaikomas g.gif ir kodel sakai kad skaleriai ira fflegmatiska zuvis. g.gif
Atsakyti
Pirmus du pirkau vilijampoles turguj po 6lt, o kitus dasipirkau bazej 12 sandely po 8, jei gerai pamenu. o vanduo tai pas mane del parametru tai nzn kokie, o siluma apie 24-26, vidurkis dazniausiai 25 biggrin.gif ir pastovi filtracija su aeracija, o akvos turis 105 l. del flegmatiskumo, tai tiesiog mano nuomone stebint akva ir kitus jo gyventojus, nesakau kad miega kur i kampa ilindes,bet palyginus su kitom tai jegu neeikvoja niekam biggrin.gif biggrin.gif nebent kai est duodu tada jau labai atkunta..ir labai jau "rankinis" sausa maista is ranku ima thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutete @ 2008 04 14, 14:25)
Pirmus du pirkau vilijampoles turguj po 6lt, o kitus dasipirkau bazej 12 sandely po 8, jei gerai pamenu. o vanduo tai pas mane del parametru tai nzn kokie, o siluma apie 24-26, vidurkis dazniausiai 25 biggrin.gif ir pastovi filtracija su aeracija, o akvos turis 105 l. del flegmatiskumo, tai tiesiog mano nuomone stebint akva ir kitus jo gyventojus, nesakau kad miega kur i kampa ilindes,bet palyginus su kitom tai jegu neeikvoja niekam biggrin.gif  biggrin.gif nebent kai est duodu tada jau labai atkunta..ir labai jau "rankinis" sausa maista is ranku ima thumbup.gif

smile.gif tai nebrangus po8lt. as galvojau kad rikliukai branzesni bus. 4u.gif o pastave kos filtras,isorinis ar vidinis smile.gif pas mus tai akvariumas 130litru.ir isorinis filtras. lotuliukas.gif rite atcikele pamatem kad akvariumas vandeni leidzia paliai kampa verysad.gif tai soko buvo.teko visa isleisti vandeni.tai dar mums didelis pliusas kad zuvyciu neturejome. akvariume nes niekaip nenusprendem koes isirikti.verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alexsandra: 15 balandžio 2008 - 12:55
pas mane vidinis, bet tiesa sakant nelabai patariu tuos rykliukus pirkt jei akvariumas mazesnis nei 1,5 ilgio, nes jie yra labai greitai ir staigiai plaukioti megstancios zuvys...cia as suzinojau visa tai is vieno akvariumisti didelio ir man pasiule kai jau maniskiai paaugs isleist juos pas i kitu vandenis doh.gif kai pasakiau vyrui tai jis jau laaabai uzprotestavo doh.gif nes tai vieninteles zuvys kuriu jis labai labai norejo biggrin.gif bet mes atradom iseiti (tikiuosi)laikui begant isigyti didesni akva thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif nes tiesa sakant maniskis man jau mazas blush2.gif

o tai jei jus is parduotuves pirkot kokios ir per siule leidzia tai manau kad galite grazinti jei tik garantija yra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutete @ 2008 04 16, 09:56)
pas mane vidinis, bet tiesa sakant nelabai patariu tuos rykliukus pirkt jei akvariumas mazesnis nei 1,5 ilgio, nes jie yra labai greitai ir staigiai plaukioti megstancios zuvys...cia as suzinojau visa tai is vieno akvariumisti didelio ir man pasiule kai jau maniskiai paaugs isleist juos pas i kitu vandenis doh.gif kai pasakiau vyrui tai jis jau laaabai uzprotestavo doh.gif nes tai vieninteles zuvys kuriu jis labai labai norejo biggrin.gif bet mes atradom iseiti (tikiuosi)laikui begant isigyti didesni akva thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif nes tiesa sakant maniskis man jau mazas blush2.gif

o tai jei jus is parduotuves pirkot kokios ir per siule leidzia tai manau kad galite grazinti jei tik garantija yra mirksiukas.gif


4u.gif pas mus tai1,3ilgio akstis60. ir kampinis tai reiskias net ir neapsimoka pirkti ane verysad.gif o del kakvariumo tai ji mums atidave giminaiciai nes isviko i useni.o garantini lapeli sake kad per kraustima pasimete. blink.gif jau uzoliavome ta kampa akvariumo tik dabar reiks laukti savaite laiko kol galima bus pilti vandeni i akvariuma doh.gif verysad.gif
Atsakyti
galit nusipirkt mirksiukas.gif kodel gi ne, pasidziaugsit ir kai jau zuvytes darysis per dideles parduoksit ar ismainysit i kitas mirksiukas.gif joo kantrybes reik dideles su tais akvariumais...rodos koks dumblis puola ar kazkas, o tu turi laukt kol pats akva susitvarkys su tais negraziais gyventojais...moko kantrybes akvariumai, bent jau mane biggrin.gif nes is prigimties nesu kantri, tai dab labai stengiuos neskubet blush2.gif tai cia pas jus vol ne vel viskas is pradziu su tuo akva? nesiseka...bet nieko ilgiau laiko apsisprest bus kokias zuvis norit turet mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutete @ 2008 04 19, 11:13)
galit nusipirkt mirksiukas.gif kodel gi ne, pasidziaugsit ir kai jau zuvytes darysis per dideles parduoksit ar ismainysit i kitas mirksiukas.gif joo kantrybes reik dideles su tais akvariumais...rodos koks dumblis puola ar kazkas, o tu turi laukt kol pats akva susitvarkys su tais negraziais gyventojais...moko kantrybes akvariumai, bent jau mane biggrin.gif nes is prigimties nesu kantri, tai dab labai stengiuos neskubet blush2.gif tai cia pas jus vol ne vel viskas is pradziu su tuo akva? nesiseka...bet nieko ilgiau laiko apsisprest bus kokias zuvis norit turet mirksiukas.gif

4u.gif nu jo isvienos puses tai jo galima nusipirkti rikliukus verysad.gif ,bet poto bus gaila kam atiduoti. verysad.gif dar noreciau paklausti koks pasaras jiems butinas,dekui uz atcakima smile.gif
Atsakyti