Įkraunama...
Įkraunama...

Burokėliai

QUOTE(Drakosa1 @ 2012 09 10, 23:09)
Siūlau pasidaryti labai puikią burokėlių - cukinijų mišrainę žiemai. Yra konservavimo temoj.

Bent nuoroda ikelkite.
Atsakyti
Įdedu receptą:
CUKINIJA SU BUROKĖLIAIS ŽIEMAI
1kg. burokų
1kg. cukinijų
0,5kg. svogūnų
0,5 stiklinės cukraus
0,5 stiklinės acto
0,5 stiklinės aliejaus
1 stiklinė vandens
šaukštas druskos

Sutarkuoti nevirtus burokėlius ir kaitinti puode su stikline vandens, aliejumi, cukrumi, actu, druska. Tuo laiku pasiruošti cukinją, sutarkuoti, sudėti į burokėlius. Atskirai truputį pakepinti svogūnus keptuvėje (galima dėti ir nekepintus, tačiau man skaniau kai pasikepina). Įdėti į burokėlius. Viską pakaitinti dar 5 min. Po to sudėti stiklainius.
Atsakyti
QUOTE(Drakosa1 @ 2012 09 11, 22:37)
Įdedu receptą:
CUKINIJA SU BUROKĖLIAIS ŽIEMAI


Aciu.Bus isbandyta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2010 08 26, 23:59)
Burokėlius išvirtus galima sudėti į stiklainį ir užpilti šaltu virintu vandeniu.

Jie šaldytuve išsilaiko nemažai laiko.

Ir patogu ir greita.

Išvirtus burokėlius galima rauginti{įdėjus dž juodos duonos}tik kai prasideda rūgimo procesas reikia įdėti į šaldytuvą.

Antras burokėliū raugimo būdas yra :.galima įdėti kmynų ir duonukės

Arba užpilti atvėsinta kmynų arbata,tik reikia stebėti,kad neperūgtų,nes pasikeičia skonis.
Taip rauginti burokėliai tinka salotoms{bet čia toms,kas mėgsta kmynus}

mm kaip skanu. seimyna mano nemegsta burokeliu, apart burokeliu sriuba ir saltibarscius. o man kartais net galva apsisuka kai apie burokeliu salotas ar misraines pagalvoju. savaitgali kaip tik issiviriau visa puoda buroku ir juos uzsiraugiau su juoda duonyte, trupuciu druskytes, pipiriuku ir lauro lapeliais. skanumelis!! puses puodo jau nebera smile.gif
Papildyta:
QUOTE(mammka @ 2009 03 27, 21:44)
Uošvenė daro labai paprastai,bet skonis tai pasaka  wub.gif .
Burokus išverda,sutarkuoja.Pakepina daaaug svogūno pjaustyto kūbeliais.Sumeta tarkuotus burokėlius,druskos,cukriuko,pipiriuko,lauro lapo,kmynus kelis ir patroškina.Mūsų šeimyna litrinį stiklainį sudoroja iš kart  thumbup.gif .Tinka visur kaip garnyras.Netgi prie žuvies laabai skanu  4u.gif


aha, labai skanu.. as i pabaiga troskinimo dar pomidoru pastos koki sauksta idedu wub.gif
Atsakyti