Įkraunama...
Įkraunama...

Latvija

QUOTE (AŠA @ 2004 11 23, 06:26)
Cia visiems negalima? o kodel g.gif

Už leidimą fotografuoti akvaparke reikia mokėt papildomai. Neprisimenu kiek, bet tikrai nemažai. mad.gif
Atsakyti
informacija apie poilsi Papeje ir kontaktiniai telefonai vietu rezervavimui interneto svetaineje www.pape.lt thumbup.gif
Atsakyti
Gal galite kas patarti, kur galima butu pigiai ir padoriai apsistoti vienai nakciai Rygoje ?
Mat planuoju kelione i Ispanija ir yra gan pigus bilietai su airbaltic is Barcelonos i Ryga, bet atskristume apie 23:20, todel reikia kazkur apsistoti.
Atsakyti
QUOTE(unice @ 2005 02 07, 08:58)
informacija apie poilsi Papeje ir kontaktiniai telefonai vietu rezervavimui interneto svetaineje  www.pape.lt thumbup.gif


čia tik vieni tokie kaip poilsio namai, gal dar kas žinot kur būtų galima rezervuotis vietas, o nuvažiavus ar įmanoma rasti vietos?
Atsakyti
O Papėje yra kempingas? Aš noriu atostogauti tik su palapinėm. Ir taip ištisus metus gyvenu tarp 4 sienų doh.gif
Atsakyti
Na tai ka varom i Latvija. Noreciau, kad atsilieptu mamytes, kurios pernai buvo. Pasidalintu ispudziais.
Atsakyti
O aš nei už ką nemainyčiau Jūrmalos į Palangą wub.gif Tiesiog taip susiklostė, kad turime kur gyventi Rygoje, o nuo ten tik 20 min kelio iki jūros. Žmonių mažai, niekas nelipa ant galvos, gali ir išvis į laukinius pliažus važiuoti. Dievinu visa tai wub.gif Papėje taip pat esu buvusi seniai seniai, jaučiu jai didelę nostalgiją rolleyes.gif
Atsakyti
"Dar vienas Papės ypatumas – uodai". Tokį sakinį radau internete apie Pape.
Parašykit, kas ten atostogavo, ar tikrai ten daug uodų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2005 05 20, 10:26)
O Papėje yra kempingas? Aš noriu atostogauti tik su palapinėm. Ir taip ištisus metus gyvenu tarp 4 sienų  doh.gif



palei pajuri latvijos kempingu yra nemazai, mes pernai keliavom vakarine latvija, palei jura savaite, tai pakeliui vaziuojant be problemu kempingu rasdavom, net rinkdavomes, ir labai neblogu, tokiu kaip kaimo turizmas...viename labai fainame buvome apsistoje, bet dabar tiksliai ant zemelapio neberandame tos vietos (nepasizymejom sad.gif ), seip tarp jurmalos ir kolkos, arciau kolkos ir labai pigiai ir vieta nuostabi ir servisas neblogas...
Atsakyti
Aš į Jūrmalą važiuoju kiekvienais metais. Ten gyvena mano giminės, todėl apsistoti yra kur ir iki jūros 15 min pavažiuoti mašina. Iš tikrųjų, kaip čia jau kažkas rašė - žmonių ten ne kaip Palangoje, ne kaip silkės bačkoje ir praeiti ir atsigulti yra kur ir pasideginti normaliai. biggrin.gif
Atsakyti
Noriu pasiūlyti dar vieną vietą, ypač tinkančią atostogoms su 3-8m. vaikais, nors ką ten veikti ras visi. Tai Ventspilis. Yra nuostabus kempingas (Vakarų Europos lygio - virtuvė su mikrobangėm, el.viryklėm ir valgyklėle, komfortiški dušai, tualetai, vos 300-400m nuo pliažo). Kempinge yra ir namelių, tik įtariu, jau dabar bus rezervuoti vos ne visai vasarai. Nakvynės palapinėje kaina - berods, 1,5LVL žmogui. Pramogoms - vandens atrakcionų parkas po atviru dangumi (kažkur 3LVL/žm. per dieną, jei ne savaitgalis, galima ir valandoms), vaikų žaidimų miestelis vaikams nuo 1 iki 10-12m. su čiuožyklomis, kopetėlėmis, sūpynėmis ir pan. (Lietuvoje analogų matyti neteko, nemokamas), švarus erdvus pliažas su čiuožyklomis ir kitokiais įrenginiais, pajūrio parkas, mini Rumšiškių analogas šalia pat kempingo su siauruku, galimybė paplaukioti laivu Ventos upe (0,5LVL/žm.) ir t.t. Kainos lietuviškos, bet kur kas mažesnės nei Palangoje ar Nidoje. Pernai su 0,5m. ir 3m. vaikais ten praleidome 5 dienas. Per jas pliažui radome vos 2 kartus po 2 valandas - visą kitą laiką pramogavome mano paminėtose vietose (gal dar ką ir pamiršau) ar mieste.

Šiaip mes po Latviją su vaikais šiemet keliausime jau treti metai iš eilės (o be vaikų irgi esame pusę Latvijos išmaišę dviračiais, pėstute praėję Rygos įlankos pakrantę nuo Jūrmalos iki Kolkos). Mėgstame ne gulėti pliaže, bet kuo daugiau pamatyti, atrakcijų išmėginti. Todėl patį pajūrį paliekame tik poilsiui nuo ispūdžių.

Kažkuri jau rašė apie Kurzemės regiono atrakcijas - GEROS! (Nors dar ne visas spėjome išmėginti.) Dviratininkams ypač rekomenduočiau Gaujos nacionalinį parką (centras - Sigulda). O visiems kitiems: Jei nesibaidote nakvynės palapinėse, po Latviją keliauti itin paprasta. Važiuojate į pirmą pasitaikiusi didesnį ar kurortinį jus dominančio regiono miestelį, ieškote informacijos centro (paprastai jo ženklą vos ne nuo įvažiavimo į miestą pastebėsite) ir ten klausiate visko, kas jūs domina. Gausite krūvą nemokamų žemėlapių, bukletų (dalį net lietuvių kalba turi), nakvynės ir pramogų vietų aprašymų (net ir su kainomis), pasiūlymų, kur užvažiuoti, ką aplankyti. Jei norite apsidrausti bent jau dėl nakvynės iš anksto, naršykite internete maždaug tokiu adresu www.(vietovės pavadinimas).lv - daug šansų kad informaciją rasite.

Gerų kelionių! Gal net susitiksime Latvijoje... (Beje, lietuvių poilsiautojų ten kiekvienais metais daugėja. Kaip ir latvių Kuršių Nerijoje.)
Atsakyti
Ojoi tai kur cia dabar rinktis gal kas parasykit telefonus as tai noreciau kur pigu jura, pusys,troba butu thumbup.gif o jei dar miestelis netolies tai isvis.Pape tai suprantu ,kad prie ezero g.gif o
Atsakyti