Įkraunama...
Įkraunama...

Tutis TRIO

QUOTE(laimux74 @ 2008 04 16, 22:37)
Pirkau ir aš Tuti Trio. Dar kol kas nevažinėjau, nes vis dar teblaukiam trečio gandro. Kol kas esu patenkinta. Užauginau du vaikus ir jau spėjau patikrinti, ne vieną vežimaitį. Žinau ką reiškia sunkus, nemanevringas ir atvirkščiai lengvas, bet nesaugus vežimas. Šitas palyginti pagal kitus tokio tipo vežimus tikrai nėra sunkus, labai manevringas (priekiniai ratai sukinėjas apie savo ašį), gera amortizacija galima linguoti patį vežimą, o ir  lopšį, nuėmus nuo rėmo, vieną patį galima linguoti ir tikrai nemažas lopšys ir sportinė dalis. Negaliu dabar tikslai pasakyti, kokie lopšio išmatavimai, (išvežtas kitur kad neužimtų bereikalo vietos) bet tikrai daug didesni nei kitų lopšių (pardavėjas lygtai sakė 66 ar 68cm.. ir be to platesnis). Iki 6 mėn. tikrai tilps, gal net ir daugiau. Labai daug spalvų, mes pirkom dabar neseniai atsiraduią naują spalvą pilka + šviesiai geltoną (aukso spalvos). Be to sportinė dalis taip pat nemaža. Nebandžiau, bet manau pilnai pasodinčiau savo 3m sūnų. Ir automobilio kėdutė didesnė (kažkas sakė, kad vaiką galimą net iki metų sodinti į ją). Nes pasirodo, kad tų kėdučių irgi yra didesnių ir mažesnių. Pirkom Klaipėdos turguje, komplekto kaina 900Lt. Yra taip pat Rietavo turguje. Taip pat gavome rėmui garantiją ir dovanų (apsaugą nuo lietaus). Į komplektą įeina ir rankinė.
Kažkas minėjo, kad nepatogu, kad priekiniai ratai nesifiksuoja... Turėjau vieną vežimą su sukinėjančiais ratais ir kurie užsifiksuodavo, bet nė karto net nefiksavau, nes man daug patogiau būdavo, kai jie sukinėjasi, o ne tiesiai važiuoja.



nu cia matyt suklydot, nes negali buti toks mazas lotuliukas.gif paprastu mazu lpsiu vidinis ilgid apie 70-74. ax.gif tai cia matyt tiesiog atmintis pavede mirksiukas.gif na bet jei kas ismatuotu ir pasakytu tiksliai tai buciau labai dekinga 4u.gif

o siaip aciu uz issamu aprasyma. kadangi man jau panaikino lovos rezima tai matyt savaitgali keliausiu po parduotuves ir bandysiu koki vezimaiti nuziuret biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(syu @ 2008 04 17, 09:24)
nu cia matyt suklydot, nes negali buti toks mazas  lotuliukas.gif paprastu mazu lpsiu vidinis ilgid apie 70-74.  ax.gif tai cia matyt tiesiog atmintis pavede  mirksiukas.gif na bet jei kas ismatuotu ir pasakytu tiksliai tai buciau labai dekinga  4u.gif

o siaip aciu uz issamu aprasyma. kadangi man jau panaikino lovos rezima tai matyt savaitgali keliausiu po parduotuves ir bandysiu koki vezimaiti nuziuret  biggrin.gif

Sveika, skambinau i tutucio gamykla, kaune, parduoda visa komplekta uz 750 lt, tai, kad manau verta nuvaziuot i Kauna drinks_cheers.gif rolleyes.gif
mobilus 865084330 cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksanik: 17 balandžio 2008 - 18:03
QUOTE(Oksanik @ 2008 04 17, 19:02)
Sveika, skambinau i tutucio gamykla, kaune, parduoda visa komplekta uz 750 lt, tai, kad manau verta nuvaziuot i Kauna drinks_cheers.gif  rolleyes.gif
mobilus 865084330 cool.gif


na, as tai dar neketinau pirkti... pradziai paziuret noreciau ar man tiks ir patiks, tai tikiuosi rasiu vilniuj. girdejau, kad akropolio chipoline yra tai bandysiu savaitgali nuvaziuoti.
o siaip jei vilniuj ji taip isperka tai matyt tikrai nera blogas mirksiukas.gif
o kaina tai tikrai patraukli ax.gif
Atsakyti
QUOTE(syu @ 2008 04 17, 18:07)
na, as tai dar neketinau pirkti... pradziai paziuret noreciau ar man tiks ir patiks, tai tikiuosi rasiu vilniuj. girdejau, kad akropolio chipoline yra tai bandysiu savaitgali nuvaziuoti.
o siaip jei vilniuj ji taip isperka tai matyt tikrai nera blogas  mirksiukas.gif
o kaina tai tikrai patraukli  ax.gif

PABANDYK GARIUNUOSE, AS RYT VAZIUOSIU, SIAN MACIAU VAIKU MIESTE, BET KAIP REIKIANT NEPAZIUREJAU doh.gif
Atsakyti
butinai bandysiu 4u.gif
Atsakyti
ei, mergaits, o nuotraukos kur nors yra to vežimo?
Atsakyti
QUOTE(Lishka @ 2008 04 18, 08:36)
ei, mergaits, o nuotraukos kur nors yra to vežimo?



Deja nera schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Lishka @ 2008 04 18, 09:36)
ei, mergaits, o nuotraukos kur nors yra to vežimo?


na, as tai ji uzmaciau zurnale. tik nepamenu ar tavo vaikas ar mamos zurnalas 4u.gif tai va ten galima nuotraukele pamatyt ir trumpa aprasyma mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(syu @ 2008 04 17, 09:24)
nu cia matyt suklydot, nes negali buti toks mazas  lotuliukas.gif paprastu mazu lpsiu vidinis ilgid apie 70-74.  ax.gif tai cia matyt tiesiog atmintis pavede  mirksiukas.gif na bet jei kas ismatuotu ir pasakytu tiksliai tai buciau labai dekinga  4u.gif

o siaip aciu uz issamu aprasyma. kadangi man jau panaikino lovos rezima tai matyt savaitgali keliausiu po parduotuves ir bandysiu koki vezimaiti nuziuret  biggrin.gif


lopsys 86 scm, pati matavau....


QUOTE(Oksanik @ 2008 04 17, 18:02)
Sveika, skambinau i tutucio gamykla, kaune, parduoda visa komplekta uz 750 lt, tai, kad manau verta nuvaziuot i Kauna drinks_cheers.gif  rolleyes.gif
mobilus 865084330 cool.gif


as niekaip tuo mumeriuku jau antra savaite neprisiskambinu, nes domina tik sportine dalis, o vien jos turgui neparduoda unsure.gif

QUOTE(syu @ 2008 04 18, 10:56)
na, as tai ji uzmaciau zurnale. tik nepamenu ar tavo vaikas ar mamos zurnalas  4u.gif tai va ten galima nuotraukele pamatyt ir trumpa aprasyma  mirksiukas.gif


turguje gavau knygute su visais tucio modeliukais ir galimomis spalvomis, taip pat palangoj laabai daug mamyciu ji stumdanciu maciau, cia ir uzmaciau bei issiaiskinau apie tucio naujiena ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruta26 @ 2008 04 18, 13:21)
lopsys 86 scm, pati matavau....


cia vidinis ilgis ar isorinis? nes jei vidinis tai tikai ispudingai didelis thumbup.gif rytoj bandysiu ieskoti sito vezimaicio rimtesniam apziurejimui ax.gif

keista kad nera visai atsiliepimu is jau naudojanciu mamyciu. juk jau vistiek yra kas ji stumdo. gal pastebejo kokiu trukumu ar kaiptik nerealiu pliusu. butu idomu isgirst 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(syu @ 2008 04 18, 12:33)
cia vidinis ilgis ar isorinis? nes jei vidinis tai tikai ispudingai didelis  thumbup.gif rytoj bandysiu ieskoti sito vezimaicio rimtesniam apziurejimui  ax.gif

keista kad nera visai atsiliepimu is jau naudojanciu mamyciu. juk jau vistiek yra kas ji stumdo. gal pastebejo kokiu trukumu ar kaiptik nerealiu pliusu. butu idomu isgirst  4u.gif


as pati jo neturiu, bet nei vienai mamai nelaidau praeiti pro sali su siuo tuciu, kadangi ieskau naujo vezimelio savo princesei, siu metu vazinejame tucio viperiu ir esu labai patenkinta, tai va pro mano akis ir ankas praejo peg peregai, quiniai, cikai, x-landeriai apsoliutus kakis tiek lopsiu ties sportine dalimi jei mazylis gimsta rudeni pavasari jai i ji netelpa, sportine labai atvira, tad labai dau parduodanciu mazai naudotus x-landerius, per peregai man asmeniskai labai mieli ir geri vezimeliai tik va 2008 m kolekcijos medziagos nesusipratimas, na ir man mazi ratai schmoll.gif
dar ne vieno vezimelio minusus galiu vardyti lyginant kaina ir kokybe


o va tutis nera be minusu, mamos pagrindiniu ivardija, kad nesifiksuoja priekiniai ratukai, kas reikalinga esant sniegui kurio jau keli metai padoraus nebuvo lotuliukas.gif rankena nepersimeta (turiu viperi na nereikejo nei karta per 6 menesius jos permesti) galima esant reikalui ir norui pati lopsi ar sportine dali perdeti kita puse, daugiau neteko isgirsti...ai va dar vienas stabdziai pirmos serijos buvo su broku, bet pirkimo vietoje visiom pakeite i naujus vezimukus....
vaziuoja labai minksta susilanksto lenvai (per pus maziau vietos negu tuciams viperiams hugams reikia) lopsys su ilgom rankenom (kai kurios tai minejo kaip trukuma, bet mamytes galime jas pasitrumpinti) medzegeles malonios (sudeties dar neissiaiskinau) pakojukus jau irgi plevelia traukia, kaip uz tokia kaina gauname tikrai gera vezima lietuviskiem keliam ir oram....


atsiprasau uz klaidas, jei ka atrasiu dar papasakosiu 4u.gif
Atsakyti
nu tai va, kaip ir sakiau, buvau vakar parduotuviu sturmuot ir ieskot sito vezimelio. radau. nusivyliau verysad.gif nezinau, gal del to kad pries tai bebeconfort vezima apziurinejau, nu bet man tutis tikrai paliko nekoki ispudi. tiesa, prie to prisidejo ir visiskai nevykusi chipolino konsultante, kuri tingejo savo uzpakali pajudint ir viska deramai parodyt schmoll.gif lopsys sito vezimelio gal ir nieko. pakankamai padorus. nu bet sportine dalis schmoll.gif medziagos visos kreivos sleivos, buomelis kazkoks irgi nevykes unsure.gif nu nezinau, labai nekoki ispudi paliko sportine dalis g.gif autokedutes jie neturejo ir aiskino, kad 945 (berods) lt kaina yra tik uz lopsi ir sportinuka schmoll.gif nu totali nesamone. zinau kad jis pigesnis. cia eilinis minusas chipolinui. ir dar, ar tikrai jo ratai tik guminiai galimi? nes man atrodo aprasyme skaiciau kad jie pripuciami. o maciau tik su gumuniais paprastais ir "konsultante" sake kad tik tokie galimi. tai kaip cia is tikruju yra???
Atsakyti