Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

Vakar isbandziau keleta kiaurarasciu mano anksciau minetam megztukui, bet niekas nelimpa verysad.gif
O va cia rodausi skraiste ir marginimais nukopijuotais nuo Lusasitos mirksiukas.gif
Nugara
user posted image
Priekis
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasyte_: 25 liepos 2008 - 07:38
labas. planuoju šiandien siūlus pirkti ir bandyti mazgaliot bolero...tik nežinau nuo ko pradtė. radau kelis modelius, bet bijau, kad nepataikysiu dydžio ir formos blink.gif
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2008 07 25, 08:37)
kaip nesusimezga, o tai pažymėtose vietose? g.gif

tai kad cia parasyta "aki su uzmetimu ismegzt kaip gera", o ne "sumegzt"

tai man pagal ta parasyma niekas ir neisejo,daug klaidu privelta.na bet nesvarbu kaip megzt jau supratau pagal schema, kuri po melynu mezginiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo remda: 25 liepos 2008 - 11:20
1eiele(isvirkscioji puse) : kr.a., * 1a.nuimti su uzmetimu kaip blogaja, 1g.a., 1a.nuimti su uzmetimu kaip blogaja* kartoti kiek reikia nuo * iki * ir tada kr.a.
2eile(geroji puse) : kr.a., * akį prieš užmetimą išmegsti g.a., o užmetimą nuimti kaip blogą, 1g.a., akį prieš užmetimą išmegsti g.a., o užmetimą nuimti kaip blogą * kartoti kiek reikia nuo * iki * ir tada kr.a.
3eile : kr.a., * 2 akis sumegzti kartu taip , 1a.nuimti su uzmetimu kaip blogaja , 2akis sumegzti kartu (taip pat kaip eiles pradzioje) * kartoti kiek reikia nuo * iki * ir tada kr.a.
4eile : kr.a., * 1g.a., akį prieš užmetimą išmegsti g.a., o užmetimą nuimti kaip blogą, 1g.a. * kartoti kiek reikia nuo * iki * ir tada kr.a.
5eile : kr.a., * 1a.nuimti su uzmetimu kaip blogaja, 2akis sumegzti kartu, 1a.nuimti su uzmetimu kaip blogaja * kartoti kiek reikia nuo * iki * ir tada kr.a.

6eile, kaip 2eile
7kaip, 3eile
ir t.t.

as mezgiau taip ir man isejo(cia ne rusisko paaiskinimo vertimas,o mano paaiskinimas pagal sita schema)
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2008 07 25, 09:37)
Vakar isbandziau keleta kiaurarasciu mano anksciau minetam megztukui, bet niekas nelimpa verysad.gif
O va cia rodausi skraiste ir marginimais nukopijuotais nuo Lusasitos mirksiukas.gif
Nugara
user posted image
Priekis
user posted image


4u.gif grazi skraiste,atrodo paprasta bet tuo paciu metu ir daili,daug ka reiskia apdaila na tiesiog thumbup.gif
Atsakyti
labas. pradėjau megzti bolero. virbalai stori, siūlai ploni, nes nemoku kiauraraščių. ne pagal schemas, nes jų neuprantu, o iš akies. net nežinau, ar kas pavyks blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(remda @ 2008 07 25, 13:43)
1eiele(isvirkscioji puse) : kr.a., * 1a.nuimti su uzmetimu kaip blogaja, 1g.a., * kartoti kiek reikia nuo * iki * ir tada kr.a.
2eile(geroji puse) : kr.a., * 1g.a., akį prieš užmetimą išmegsti g.a., o užmetimą nuimti kaip blogą * kartoti kiek reikia nuo * iki * ir tada kr.a.
3eile : kr.a., * 2 akis sumegzti kartu taip , 1a.nuimti su uzmetimu kaip blogaja * kartoti kiek reikia nuo * iki * ir tada kr.a.
4eile : kr.a., * akį prieš užmetimą išmegsti g.a., o užmetimą nuimti kaip blogą, 1g.a. * kartoti kiek reikia nuo * iki * ir tada kr.a.
5eile : kr.a., * 1a.nuimti su uzmetimu kaip blogaja, 2akis sumegzti kartu * kartoti kiek reikia nuo * iki * ir tada kr.a.

6eile, kaip 2eile
7kaip, 3eile
ir t.t.

as mezgiau taip ir man isejo(cia ne rusisko paaiskinimo vertimas,o mano paaiskinimas pagal  sita schema,ir tai truputi pakoreguotai,nes ir ten truputi ne taip)


klaidu buvau privelusi tai pataisiau
Atsakyti
Turiu kokį 10 matkelių polikakrilo siūlų, ale visi skirtingų spalvų. Tai daba sėdžiu ir galvoju, ką čia iš jų galima nunert. Gal kokių idėjų pas kurią yra? bigsmile.gif
Atsakyti
tik pagalvojus apie 10 matkeliu skirtingu siulu, iskart prisiminiau salika is bumbulu. dydziiuliai bumbulai, kur vaikams dazniausia prie saliku kabina ir sujungti i eilute:)
Atsakyti
QUOTE(delfinyte @ 2008 07 26, 11:26)
tik pagalvojus apie 10 matkeliu skirtingu siulu, iskart prisiminiau salika is bumbulu. dydziiuliai bumbulai, kur vaikams dazniausia prie saliku kabina ir sujungti i eilute:)


Net nemačius tokio unsure.gif Šiaip mintis, tai super. Kam nors dovanų padaryt, nes pati, tai nenešioju šalikų jokių ax.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2008 07 26, 18:49)


Tuoj pradėsiu tokių grožių prižiūrėjus ax.gif
Atsakyti