Įkraunama...
Įkraunama...

Auksiniai svogūnai

QUOTE(Aii @ 2007 04 01, 21:14)
transvestitu sou  biggrin.gif


Pritariu. Nesamones o ne sou, nera i ka ziureti. pasaulio pab.
Atsakyti
Labiausiai prajuokino Deivio ir Vyšniausko baletas thumbup.gif , ir dar Gabalis su Inga bei Žvagulis (kur amerikonką vaidino) visai patiko. o šiaip tai nelabai man įdomu buvo žiūrėti...
Atsakyti
Man ir labiausiai Inga ir Gabalis thumbup.gif
Atsakyti
Vysniausko ir Deivio baletas. thumbup.gif
Pernai auksiniai svogunai man idomesni buvo. bigsmile.gif
Atsakyti
o man tai visai patiko, įdomiai sugalvota
Atsakyti
Deivio baletas fantastiskas, su kiekvienais metais jis vis idomesnis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmoksas @ 2007 04 01, 22:18)
Deivio baletas fantastiskas, su kiekvienais metais jis vis idomesnis lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


pritariu thumbup.gif kiek esu žiūrėjus tų "auksinių svogūnų", Deivio pasirodymai visada įdomūs ir prisimenami 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(coris @ 2007 04 01, 21:44)
Nesamones o ne sou, nera i ka ziureti. pasaulio pab.


Oho, kokios emocijos lotuliukas.gif lotuliukas.gif Kur ritasi pasaulis... lotuliukas.gif

Man patiko. Deivis su Vyšniausku, Inga su Gabaliu - be konkurencijos. Na, ir baigiamasis keliečių vyrukų (?) šou irgi visai smagus.
Nelabai įdėmiai iš pradžių žiūrėjau, pasakykit, kas dainavo su zvonke ir tais/tom nykštukais?
Atsakyti

Jooooo metų klausimas "Uspaschikas ar ne Uspaschikas" ...... Jei Uspaschikas tai gi būtų ant sienos susėmę, bet iš kitos pusės panašumas stulbinantis, plius gi kurį laiką mes jo nematėm, tad natūralu, kad galėjo truputį pasikeisti (vokai kažkokie lengvai patinę ir ūsai žymiai vešlesni) ir judesiai, eisena labai jau uspaschikiški .... bet, kad nekalbėjo tai labai, labai įtartina .... jei vaidino, tai juk ne profas, o šiaip eilinis žmogelis ir akcentą būtų labai sunku imituoti .. ne visiems aktoriams tai pavyksta ..... Bet vėlgi keista, kad taip trumpai tepabuvo, juk ir sekantį svogūną jis laimėjo, tai jeigu tai vaidinimas, negi LNK nebūtų suorganizavusi ir antro prizo atsiėmimo..... O gal specialiai nekalbėjo, kad spec. tarnyboms būtų pagrindo įtarti ..... o muitininkas gal koks žioplesnis pasitaikė .... o gal papirktas gerai ir nepranešė kam reikia .... Tuoj visą sąmokslo teoriją išrutuliosiu lotuliukas.gif Bet kokiu atveju LNK išlaiko savo markę ... malačiai tokią intrigą sukėlė

Man irgi labiausiai patiko Deivio ir Vyšniuko baletas, Česlovas ir Inga, "keliukai" visi kokios gražios mergos būtų ... ypač Radži ..... tik va krūtinė plaukuota lotuliukas.gif

Beje Vyšniukui kaip nenuskilo ... šiaip įsivaizduoju, kad nei vienas sveiko proto žmogus nebūtų ėjęs atsiimti apdovanojimo už tai, kad ne laiku pratrydo ... o čia nebuvo kur trauktis - kaip darbuotoją privertė.......

O dar labai patiko Masiulio – „mano žmonai irgi trūksta“ biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(Heilė @ 2007 04 02, 07:38)
Nelabai įdėmiai iš pradžių žiūrėjau, pasakykit, kas dainavo su zvonke ir tais/tom nykštukais?

Nykštukus vaidino Yva ir kažkokia nauja grupė "Blogos mergaitės", o snieguolė buvo Deivina (t.y. Deivis) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rudens-vaikas @ 2007 04 02, 09:37)
Nykštukus vaidino Yva ir kažkokia nauja grupė "Blogos mergaitės", o snieguolė buvo Deivina (t.y. Deivis)  biggrin.gif

Per velai įsijungiau, tai gaila nemačiau šito sad.gif
Atsakyti
o Valinskienės nepasigedot? biggrin.gif
Atsakyti