Įkraunama...
Įkraunama...

Naudingų žaislų TOP 10

mano 2-eju metuku vaikui tai buvo labai smagus zaisliukai sie televizoriaus pultas ir tikras mobilus telefonas,zaisliniai nedomindavo
Atsakyti
Labas

nenorejau kurti atskiros temos
tai rasau cia
per TV dabar rodo ta plastelinini ar koki tai zaisla play-doh octopus
kur astuonkojis ten visaip gali zaisti .lipdyti daryti formeles spausti makaronus ir tt

mano sunus toki pamate ir aisku uzsinorejo..tai mastau ar verta pirkti toki jau 5.5 m vaikui g.gif ir ar yra ju jau LT
gal kas turit ir gali ispudziais pasidalinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2008 10 28, 09:01)
Labas

nenorejau kurti atskiros temos
tai rasau cia
per TV dabar rodo ta plastelinini ar koki tai zaisla  play-doh octopus
kur astuonkojis ten visaip gali zaisti .lipdyti daryti formeles spausti makaronus ir tt

mano sunus toki pamate ir aisku uzsinorejo..tai mastau ar verta pirkti toki jau 5.5 m vaikui  g.gif  ir ar yra ju jau LT
gal kas turit ir gali ispudziais pasidalinti  biggrin.gif

Mačiau pirkt Kids planetoj, kaina 60 Lt., nemanau kad naudingas žaislas.
Mano mergaitei, o ir man labai patinka Glass Deco su plėvelėm. Niekaip nenusibosta. ax.gif
Atsakyti
maniske labai jau svajojo apie ta zaisla,nupirkom jai kaledom pernai.pazeide pora dienu ir voliojasi.pati paziurejau tai pasakisiu kad tik reklamoi thumbup.gif ,o istiesu tai nevertas demesio ir pinigu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LUVIK: 31 spalio 2008 - 00:23
QUOTE(LUVIK @ 2008 10 31, 01:23)
maniske labai jau svajojo apie ta zaisla,nupirkom jai kaledom pernai.pazeide pora dienu ir voliojasi.pati paziurejau tai pasakisiu kad tik reklamoi  thumbup.gif ,o istiesu tai nevertas demesio ir pinigu blush2.gif

g.gif
va kaip
a gal galit perparduot bigsmile.gif lotuliukas.gif

nes maniskis ta reklama pamato ir is kart praso..nes labai lipdyt megsta..tai gal tikrai neverta doh.gif

ai maciau maximoj dideles irgi ~60 Lt
o e-shop 15 svaru doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wikonda @ 2008 05 06, 18:39)
Oho, bet kainytė blink.gif  biggrin.gif Nu tikiu, kad metinuka užhipnotizuoja lotuliukas.gif bet dvimetinukas jau išbandytų iš ko jis padarytas thumbup.gif
user posted image

bigsmile.gif nesu tokio macius schmoll.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif visko idomiai prisiskaiciau kas ka megsta.. maniskis irgi netradicinis biggrin.gif idomiausi jam "zaislai" tai: raktai (tikri ir tik tikri),skeciai, puodai, maisyti viska su mediniu saukstu, na is zaislu gal negali gyventi be kamuoliu, balionu doh.gif gryna beda cia niekur praeiti negalime kur ju pilna buna, skandalas didziulis vietoje, aisku telefonai, su zaisliniais pati zaisk lotuliukas.gif

cia gal butu pagrindiniai 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Lėlė [I]Raudonkepuraitė www.lele.ten.lt[/I]


Pretendentė i top10 naudingų žaislų.

Sekant pasaką, leidžia pasireikšti vaiko vaizduotei demonstruojant lėlę kitiems smile.gif

Unikali, 35 cm dydžio, rankų darbo lėlė - minkštas, saugus žaislas.

Pagaminta iš natūralių pluoštų (medvilnės, lino).

Lengva demonstruoti: apvertus Raudonkepuraitę - sijonas nuslenka žemyn ir pasirodo senelė, o nuslenkant senelės skarą pirmyn – pasirodo vilkas.

Vaikai labai mėgsta šią lėlę ir mokosi sekti pasaką apie Raudonkepuraitę vieni kitiems.

Gera dovana vaikams, bet kokia proga.



Galima užsisakyti


Mielai atsakysiu i visus klausimus lele@ten.lt 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2008 10 28, 10:01)
Labas

nenorejau kurti atskiros temos
tai rasau cia
per TV dabar rodo ta plastelinini ar koki tai zaisla  play-doh octopus
kur astuonkojis ten visaip gali zaisti .lipdyti daryti formeles spausti makaronus ir tt

mano sunus toki pamate ir aisku uzsinorejo..tai mastau ar verta pirkti toki jau 5.5 m vaikui  g.gif  ir ar yra ju jau LT
gal kas turit ir gali ispudziais pasidalinti  biggrin.gif

Niekalas visiškas.Draugės vaikas kažko panašaus norėjo,tik ten gydytojo rinkinys buvo,kur iš plastilino galima vidaus organus lipdyt,tėvai sukrapštė pinigų,nupirko per gimtadienį,o kitą dieną keikėsi,kad motina su tėvu pusę nakties iš kilimo plastiliną krapštė.Kiek žinau,antrą kartą taip ir nebežaidė.
Atsakyti
QUOTE(astreja @ 2008 11 08, 13:45)
lotuliukas.gif visko idomiai prisiskaiciau kas ka megsta.. maniskis irgi netradicinis biggrin.gif idomiausi jam "zaislai" tai: raktai (tikri ir tik tikri),skeciai, puodai, maisyti viska su mediniu saukstu, na is zaislu gal negali gyventi be kamuoliu, balionu doh.gif gryna beda cia niekur praeiti negalime kur ju pilna buna, skandalas didziulis vietoje, aisku telefonai, su zaisliniais pati zaisk lotuliukas.gif

cia gal butu pagrindiniai 4u.gif

Maniškio tokie patys žaislai,kiekvienoj pardėj jei pamato turim balioną pirkt.
QUOTE(gaika78 @ 2008 11 12, 15:34)
Niekalas visiškas.Draugės vaikas kažko panašaus norėjo,tik ten gydytojo rinkinys buvo,kur iš plastilino galima vidaus organus lipdyt,tėvai sukrapštė pinigų,nupirko per gimtadienį,o kitą dieną keikėsi,kad motina su tėvu pusę nakties iš kilimo plastiliną krapštė.Kiek žinau,antrą kartą taip ir nebežaidė.

Dukra turi,anksčiau dar pjaustė kažką,dabar stovi numestas.Tai tikrai bereikalingas pinigų išmetimas buvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Braškutė 74 @ 2008 11 12, 23:53)


Dukra turi,anksčiau dar pjaustė kažką,dabar stovi numestas.Tai tikrai bereikalingas pinigų išmetimas buvo  doh.gif

unsure.gif
nu aciukas visom uz patarimus
nes $ tikrai nemazi doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės, na nežinau kaip čia yra, bet mano dukrytei visi žaislai laaabai idomūs, kol nauji...dvi dienos ir neidomu doh.gif tik va pro FP virtuvėlę ir lėlių vežimėlį nepraein nė dienos
Atsakyti