Įkraunama...
Įkraunama...

O kaip gi sumažinti tą nelemtą didžiulę krūtinę?

verysad.gif verysad.gif verysad.gif Laba diena!!! Na, net nežinau nuo ko pradėt... Gal nuo to, jog dažnai pasiskaitau super mamų diskusijas ir štai pagaliau sumaniau ir pati parašyti, nes turiu tokią bėdą, kuri man niekaip neduoda ramybės... unsure.gif Esu aštuoniolikmetė ir turiu didžiulę krūtinę!!! Mano dydis 70F!!! Na, negano to, kad niekada nerandu tinkamos bra, maudymuko, dar negimdžiau (kas bus, kai pagimdysiu!!!!! mega_shok.gif ), krūtinė taip ir verčia kūprintis, bet tai ji dar vis didėja!!!!!!! blink.gif Net sportas nemažina jos!!! Man tai didžiulis nepatogumas!!! verysad.gif Gal kas nors galite patarti, kaip būtų įmanoma bent truputį sumažinti krūtinę be plastinių operacijų?
Atsakyti
QUOTE(good4u @ 2008 04 02, 14:46)
verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif Laba diena!!! Na, net nežinau nuo ko pradėt... Gal nuo to, jog dažnai pasiskaitau super mamų diskusijas ir štai pagaliau sumaniau ir pati parašyti, nes turiu tokią bėdą, kuri man niekaip neduoda ramybės...  unsure.gif  Esu aštuoniolikmetė ir turiu didžiulę krūtinę!!! Mano dydis 70F!!! Na, negano to, kad niekada nerandu tinkamos bra, maudymuko, dar negimdžiau (kas bus, kai pagimdysiu!!!!!  mega_shok.gif  ), krūtinė taip ir verčia kūprintis, bet tai ji dar vis didėja!!!!!!!  blink.gif Net sportas nemažina jos!!! Man tai didžiulis nepatogumas!!!  verysad.gif Gal kas nors galite patarti, kaip būtų įmanoma bent truputį sumažinti krūtinę be plastinių operacijų?

sveika, koks tavo ugis, svoris?
Man tai net baltas pavydas ima, as noreciau kad pas mane butu didesne blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ingutis @ 2008 04 02, 16:51)
sveika, koks tavo ugis, svoris?
Man tai net baltas pavydas ima, as noreciau kad pas mane butu didesne blush2.gif

Wat wat... verysad.gif Visi taip ir sako... verysad.gif O man, tai nors žemėn pasikast... Ech... verysad.gif doh.gif verysad.gif Ūgis - 1,78m, o svoris - 63kg. Na, aš tokia ne apkūni, bet jau truputi daugiau nei 90-60-90 blush2.gif
Atsakyti
Gal po gimdymo ir maitinimo sumazetu? Buna moterims, kurios pries gimdyma dar siokius tokius turi iskilimus, o po maitinimo isvis nieko nebelieka.. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anaksunamun: 03 balandžio 2008 - 01:40
QUOTE(good4u @ 2008 04 02, 14:46)
verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif Laba diena!!! Na, net nežinau nuo ko pradėt... Gal nuo to, jog dažnai pasiskaitau super mamų diskusijas ir štai pagaliau sumaniau ir pati parašyti, nes turiu tokią bėdą, kuri man niekaip neduoda ramybės...  unsure.gif  Esu aštuoniolikmetė ir turiu didžiulę krūtinę!!! Mano dydis 70F!!! Na, negano to, kad niekada nerandu tinkamos bra, maudymuko, dar negimdžiau (kas bus, kai pagimdysiu!!!!!  mega_shok.gif  ), krūtinė taip ir verčia kūprintis, bet tai ji dar vis didėja!!!!!!!  blink.gif Net sportas nemažina jos!!! Man tai didžiulis nepatogumas!!!  verysad.gif Gal kas nors galite patarti, kaip būtų įmanoma bent truputį sumažinti krūtinę be plastinių operacijų?

suprantu ir as tave console.gif mano krutine mazesne nei tavo, taciau mokykloje vistiek jausdavau kompleksa, kad ji per didele. taciau kai pasikeite aplinka, dingo ir kompkeksai smile.gif tiesiog kazkiek apsipranti su tuo ir pamatai, kad tavo situacija nera pati blogiausia, o be to, niekas ir nebeuzgaulioja, kaip mokykloje doh.gif
visiskai suprantu, kad jauti diskomforta, 4u.gif taciau kol kas apie kazkokius budus, isskyrus plastines operacijas, sumazinti krutine negirdejau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Anaksunamun @ 2008 04 03, 03:40)
Gal po gimdymo ir maitinimo sumazetu? Buna moterims, kurios pries gimdyma dar siokius tokius turi iskilimus, o po maitinimo isvis nieko nebelieka..  unsure.gif

smile.gif Tik beda, kad i seima ir vaikucius as labai rimtai ziuriu... Labai noreciau, kad vaikuciai butu tik tada, kai busiu jiems deramas pavyzdys ir, kai turesiu derama pagrinda po kokjomis, o to dar teks laukti bent iki studiju pabaigimo... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(good4u @ 2008 04 02, 14:46)
verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif Laba diena!!! Na, net nežinau nuo ko pradėt... Gal nuo to, jog dažnai pasiskaitau super mamų diskusijas ir štai pagaliau sumaniau ir pati parašyti, nes turiu tokią bėdą, kuri man niekaip neduoda ramybės...  unsure.gif  Esu aštuoniolikmetė ir turiu didžiulę krūtinę!!! Mano dydis 70F!!! Na, negano to, kad niekada nerandu tinkamos bra, maudymuko, dar negimdžiau (kas bus, kai pagimdysiu!!!!!  mega_shok.gif  ), krūtinė taip ir verčia kūprintis, bet tai ji dar vis didėja!!!!!!!  blink.gif Net sportas nemažina jos!!! Man tai didžiulis nepatogumas!!!  verysad.gif Gal kas nors galite patarti, kaip būtų įmanoma bent truputį sumažinti krūtinę be plastinių operacijų?



Suprantu tave... verysad.gif Pati turiu tokią problemą, tik mano šiek tiek mažesnė, bet ir ūgis mažesnis - 1,68 m, o krūtinė 75D (kartais ir E)... Beprotiškai sunku nuspirkti liemenėlę, drabužius irgi, nes arba neįtelpu, arba visur kitur kaip maišas būna... Ir šiaip, tada kūpriniesi, tai išvis.. Bet nieko nepakeisi, jei daugiau pasportuoju, nuo kūno svoris krenta, bet krūtinė, atvirškčiai, didėja lyginant su kūno apimtimis... verysad.gif Baisu ir pažiūrėt, nesinori Lola Ferari būt... Tai tada ir nieko nepastebi, net jei ir teigiami atsiliepimai būna... Bet tokių sulaukiu tikrai mažai, merginos dažnai užjaučia... Gaila, kad negaliu paguosti, bet... Kad pati nieko gera tame nematau...
Išvada viena: Nenorėkit didelių krūtinių... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolie23: 03 balandžio 2008 - 10:38
QUOTE(smile4theworld @ 2008 04 03, 11:28)
suprantu ir as tave  console.gif mano krutine mazesne nei tavo, taciau mokykloje vistiek jausdavau kompleksa, kad ji per didele. taciau kai pasikeite aplinka, dingo ir kompkeksai  smile.gif tiesiog kazkiek apsipranti su tuo ir pamatai, kad tavo situacija nera pati blogiausia, o be to, niekas ir nebeuzgaulioja, kaip mokykloje  doh.gif
visiskai suprantu, kad jauti diskomforta, 4u.gif  taciau kol kas apie kazkokius budus, isskyrus plastines operacijas, sumazinti krutine negirdejau  verysad.gif

ax.gif Na, bent jau ne viena tokia esu... smile.gif Nes viena dienele nuzvelgiau visas mokyklos paneles - na, su manimi pasilyginti galetu nebent mokytojos!!! doh.gif blink.gif verysad.gif Esu girdejusi, kad metant svori ir darant kazkokius specialius pratimus, galima kazkiek sumazinti... Bet nesinoretu pridaryti dar zalos - krutine"nukartu"ar pns. O, zinot, nemaloniausia buna, kai nusiperki brangia ir grazia liemenele ( po valandos matavimosi ir pagaliau issirinkus TA, i kuria daugiau/maziau telpa ir buna gan patogu rolleyes.gif ), po pirmo skalbimo ji susitraukia...... doh.gif Ir tada, uzsidejus, kiekviena akimirka galvoji "kad tik neisvirstu, kad tik neisvirstu..."... nuolatinis stresas...!!! o po to ir vel paieskos.... cray.gif
Atsakyti
QUOTE(jolie23 @ 2008 04 03, 12:36)
Suprantu tave...  verysad.gif Pati turiu tokią problemą, tik mano šiek tiek mažesnė, bet ir ūgis mažesnis - 1,68 m, o krūtinė 75D (kartais ir E)... Beprotiškai sunku nuspirkti liemenėlę, drabužius irgi, nes arba neįtelpu, arba visur kitur kaip maišas būna... Ir šiaip, tada kūpriniesi, tai išvis.. Bet nieko nepakeisi, jei daugiau pasportuoju, nuo kūno svoris krenta, bet krūtinė, atvirškčiai, didėja lyginant su kūno apimtimis...  verysad.gif  Baisu ir pažiūrėt, nesinori Lola Ferari būt... Tai tada ir nieko nepastebi, net jei ir teigiami atsiliepimai būna... Bet tokių sulaukiu tikrai mažai, merginos dažnai užjaučia... Gaila, kad negaliu paguosti, bet... Kad pati nieko gera tame nematau...
Išvada viena: Nenorėkit didelių krūtinių... verysad.gif

Pamenu ir as tas dienas, kai mano dydis buvo 70D... rolleyes.gif Tada dar galedavau nusipirkti liemenele ir galbut net su kokiu bantuku arba nerinuku, o dabar... dziaugiuosi, jei randu ka nors ne savo mociutes stiliaus... doh.gif Bet tavo isvada tikrai labai teisinga mirksiukas.gif Mazas, na, dar bent sportu, liemenele galima bent truputi padidint, o kaip sumazint....?
Atsakyti
Labas,na ką ir aš turiu didelę krūtinę blush2.gif prieš pirmą vaikelį dar buvo D,kai pagimdžiau jau buvo F,o kai pagimdžiau antrą vaikelį-tai turiu dabr 80H doh.gif lotuliukas.gif
Ir mitas,kad sumažėja po gimdymo,man kiekvienas gimdymas dadėjo po du dydžius verysad.gif Taigi matau tik vieną išeitį-operacija,kam jau ir taupau pinigėlius,girdėjau kad kainuoja apie 4 tūkst ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Evuška @ 2008 04 05, 00:00)
Labas,na ką ir aš turiu didelę krūtinę  blush2.gif  prieš pirmą vaikelį dar buvo D,kai pagimdžiau jau buvo F,o kai pagimdžiau antrą vaikelį-tai turiu dabr 80H doh.gif  lotuliukas.gif
Ir mitas,kad sumažėja po gimdymo,man kiekvienas gimdymas dadėjo po du dydžius verysad.gif  Taigi matau tik vieną išeitį-operacija,kam jau ir taupau pinigėlius,girdėjau kad kainuoja apie 4 tūkst ax.gif

Sveika 4u.gif As taip pat is savo pazistamu rato girdejau, kad po gimdymo tik padideja!!! Tai net baisu pagalvoti, kas man po jo butu... verysad.gif As taip pat domejausi operacija, bet...sako, kad tokiai jaunai labai negerai butu ja daryti.. O, kas juokingiausia, kai paklausiu tuomet gydytoju, kaip kitaip imanoma sumazinti krutine, visi tik pasako, kad kam cia mazint ir reikia dziaugtis... betgi man jau tiesiogine ta zodzio prasme "nepatogu taip gyvent"... cry.gif Esu skaiciusi, kad dar kazkaip (sportu, dietomis) imanoma sumazinti, bet tiek tos ir informacijos... ech... verysad.gif O krutine kaip augo..taip ir auga...
Atsakyti
QUOTE(good4u @ 2008 04 05, 01:08)
Sveika  4u.gif As taip pat is savo pazistamu rato girdejau, kad po gimdymo tik padideja!!! Tai net baisu pagalvoti, kas man po jo butu...  verysad.gif As taip pat domejausi operacija, bet...sako, kad tokiai jaunai labai negerai butu ja daryti.. O, kas juokingiausia, kai paklausiu tuomet gydytoju, kaip kitaip imanoma sumazinti krutine, visi tik pasako, kad kam cia mazint ir reikia dziaugtis... betgi man jau tiesiogine ta zodzio prasme "nepatogu taip gyvent"...  cry.gif Esu skaiciusi, kad dar kazkaip (sportu, dietomis) imanoma sumazinti, bet tiek tos ir informacijos... ech... verysad.gif O krutine kaip augo..taip ir auga...

patikėk ko tik neišbandžiau,ir sportus ir dietas,visur kitur sukūsdavau-krūtinė ne schmoll.gif niekas nepadėjo,tai susitaikiau su ta mintimi ax.gif o šiaip jokio skirtumo jauna tu ar ne,krūtinės operacija netrukdo niekam,nebent blogai būtų jeigu dabar susimažintum,o paskui po gimdymų vėl padidėtų biggrin.gif
Atsakyti