Įkraunama...
Įkraunama...

Kas priklauso neįgaliam vaikui?

QUOTE(giedre10 @ 2009 02 20, 09:30)
labutis.as gaunu uz vaikus 52 ir 93 , sunkia negalia , ten su vaiko prieziura, vyras mimmuma, tai mums dave kompensacija, ir vyresneliui nemokama maitinima, cia neseniai ejau aiskintis, del soc pasalpos, tai man nepriklauso, norejau iissimti pazyma del sunaus bureliu, kad puse kainos, tai pasake kad nepriiklauso. tai kiek turi iiseiti vienam seimos nariui, juk negalios pinigai nesiskaiciuoja


Negalios pinigai skaičiuojasi...Pas mane 2 vaikai.Antrokas-sveikas,mažasis-sunki negalia.Pati nedirbu.Vyras dirba-minimali alga.Buvau nuėjusi dėl vyresnėlio nemokamo maitinimo,tai sakė,kad nepriklauso,nes negalios pinigai skaičiuojasi,taigi kiekvienam šeimos nariui išeina po 520lt(tiksliai sumos nežinau). g.gif
Atsakyti
sveikos mamos, ir as parasyiu kaip pas mus seimoje.Pas mus trys vaikai mazyle su lengva negalia vyras stovi darbo birzoje.Mes tvarkem pasalpaseimai ,tai sake negalios pinigai nesiskaiciuoja. g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(daluze1 @ 2009 02 22, 12:17)
sveikos mamos, ir as  parasyiu kaip pas mus seimoje.Pas mus trys vaikai mazyle su lengva negalia vyras stovi darbo birzoje.Mes tvarkem pasalpaseimai ,tai sake negalios pinigai nesiskaiciuoja. g.gif  g.gif  g.gif

ir man sake soc.rupyba, kad norint gauti kompensacija uz sildyma, negalios pinigai neskaiciuojami g.gif cia mtyt ziurint ka nori gauti g.gif

tik, vat man su tuo darzeliu vis neaisku, kodel mes mokam 130 Lt g.gif o kieno tik paklausiu, niekas nemoka, tik uz ugdyma g.gif kame reikalas? pas mus sunki negale ir spec.darzelis.
Atsakyti
QUOTE(Domicele @ 2009 02 23, 08:52)
ir man sake soc.rupyba, kad norint gauti kompensacija uz sildyma, negalios pinigai neskaiciuojami  g.gif  cia mtyt ziurint ka nori gauti  g.gif

tik, vat man su tuo darzeliu vis neaisku, kodel mes mokam 130 Lt  g.gif  o kieno tik paklausiu, niekas nemoka, tik uz ugdyma  g.gif  kame reikalas? pas mus sunki negale ir spec.darzelis.

mums soc rupyboj sake, kad negalia nesiskaiciuoja, ale kai paskambinau i vilniaus energija, merginuke ramiu tonu pasake: tai yra jus seimos pajamos ir jos skaiciuojamos. Dar pradejau kazka mekenti, tip oistatymai yra ir t.t. tai ji man, o be to, jusu pajamos nesa po 350 lt/asmeniui ir jokiu kompensaciju negausit. Nesvarbu kad vaikelis su negalia...

Del darzelio, gal direktorei koki rasta nepristatet...Nors absurdas butu, jeigu lanko spec darzeli, o dar pazymu reikia...
Musu giminaite, lengva negalia turi, eina i paprasta, normalu darza, moka sake apie 10 lt.men. Pasiaiskinkit. Nereiketu manau jums moket g.gif
Atsakyti
labukas
na su darzeliais ir man idomu g.gif mes turim lengva negalia,ir nuo rudens zadam eit i paprasta montesorini darzeli.vat ir nezinau nuo ko priklauso,vieni moka kiti nemoka uz darzeli,jei vaikas turi negalia.
Atsakyti
mums i darzeli dar anksti,mes irgi turim lengva negalia,tai kiek zinau reiks moket puse kainos ir i darzeli be jokiu eiliu.nuejus i darzeli reikia pasakyti ,kad vaikutis su negalia. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(daluze1 @ 2009 02 23, 14:43)
mums i darzeli dar anksti,mes irgi turim lengva negalia,tai kiek zinau reiks moket puse kainos ir i darzeli be jokiu eiliu.nuejus i darzeli reikia pasakyti ,kad vaikutis su negalia. rolleyes.gif

mums rugseji sukaks 3metukai.tai mums darzelis butinas.reiks nueit pas direktore ir pasiklaust.nors as esu ten parasius prasyma del priemimo.
Atsakyti
Mano vaikiukas su visiška negalia. O už darželį (oficialiai ten jau mokyklinukų klasė) mokam tik už maitinimą. Iki naujųjų buvo nedaug, dabar kiek žinau jau mokėsim daugiau, kadangi nebekompensuoja valstybė už mokinukų maitinimą. Na bus apie 100 lt. Ir tai aš moku puse sumos, kadangi viena auginu vaiką. Taip pat ir už šildymą. Nors esam tik dviese, aš ir vaikas su visišką negalia, bet jokios kompensacijos negaunam. blink.gif Esu dirbanti tai dviem užtenka paskaičiuot kad kompesacija nepriklauso. Dėl tų visų pinigėlių galbūt dar nenusistovėjusios žinios. Lygtais buvo bandoma įteisint kad būtų įtraukiami pensijų ir invalidumų pinigėliai prie pajamų. Tačiau nepatvirtino.
Atsakyti
Mano sūnus turi sunkia negale,jau paskutinius metus lanko spec. daržely. Šiaip mokėdavom kas mėn maždaug iki 16lt+10lt. į grupės fondą įvairiom reikmėms. O paskutinius metus-priešmokyklinukų gr. išvis už darželį nieko nemokam,nes valstybė finansuoja 100%. Dabar tik kas mėn. į grupės fondą renka po 10lt. ir dar auklėtojos paprašo nupirkti pratybų ir raštinių reikmenų. Tik dabar nežinau,kaip čia bus su tais vaiko pinigėliais? g.gif Tais 52lt.? Ar juos mokės,jei aš ir vyras gaunam tik minimumą -apie 750lt.į rankas. g.gif Ir dar bėda-į kokią mokyklą vaiką leisti? g.gif
Papildyta:
QUOTE(daluze1 @ 2009 02 22, 12:17)
sveikos mamos, ir as  parasyiu kaip pas mus seimoje.Pas mus trys vaikai mazyle su lengva negalia vyras stovi darbo birzoje.Mes tvarkem pasalpaseimai ,tai sake negalios pinigai nesiskaiciuoja. g.gif  g.gif  g.gif

O,aš kaip prieš pusantrų metų darbo biržoj stovėjau,tai man pasakė-kad išvis man bedarbės pašalpa nepriklauso. doh.gif Nors aš turėjau beveik 5metų darbo stažą. g.gif Beje-mano vaikui sunki negalia. Tai kaip čia dabar suprasti? g.gif Manau,kad daugelis institucijų mumis manipiliuoja g.gif Nes galvoja,kad neišmanom įstatymų,tai ir sako ką nori blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandra29 @ 2009 02 23, 22:56)
Mano sūnus turi sunkia negale,jau paskutinius metus lanko spec. daržely. Šiaip mokėdavom kas mėn  maždaug iki 16lt+10lt. į grupės fondą įvairiom reikmėms. O paskutinius metus-priešmokyklinukų gr. išvis už darželį nieko nemokam,nes valstybė finansuoja 100%. Dabar tik kas mėn. į grupės fondą renka po 10lt. ir dar auklėtojos paprašo nupirkti pratybų ir raštinių reikmenų. Tik dabar nežinau,kaip čia bus su tais vaiko pinigėliais? g.gif Tais 52lt.? Ar juos mokės,jei aš ir vyras gaunam tik minimumą -apie 750lt.į rankas. g.gif Ir dar bėda-į kokią mokyklą vaiką leisti? g.gif
Papildyta:

O,aš kaip prieš pusantrų metų darbo biržoj stovėjau,tai man pasakė-kad išvis man bedarbės pašalpa nepriklauso. doh.gif Nors aš turėjau beveik 5metų darbo stažą. g.gif Beje-mano vaikui sunki negalia. Tai kaip čia dabar suprasti? g.gif  Manau,kad daugelis institucijų mumis manipiliuoja g.gif Nes galvoja,kad neišmanom įstatymų,tai ir sako ką nori blush2.gif  g.gif

As viska persaicius vel pasimeciau ir nebesuprantu nieko.Toks vaizdas,kad jei gyveni Kaune tai tikriausiai tau niekas nepriklasuso...Nes mes negaunam nei vaikui slaugos,nei jokiu kompensaciju,zodziu gauna sunelis savo pinigelius kaip negalia ir gana....Nu zodziu as tyliu....O uz darzeli tai mes mokam tik kelis litukus per menesi,nors maniskis ten buna tik pusdieni,bet vistiek visi toj grupej vaikuciai moka labai nedaug,o ta ka mes nesam i fonda as ju neskaiciuoju.
Atsakyti
Nu va, pagaliau gavom atsakyma is NDNT. Tas pats lygis kaip ir pernai. Va ka radau spcentras.lt puslapy http://www.spcentras....php?m=11&l=408
Tai cia jus apie sita slauga kalbejot? arba apie specialiaja nuolatine slauga?
Atsakyti


tik, vat man su tuo darzeliu vis neaisku, kodel mes mokam 130 Lt g.gif o kieno tik paklausiu, niekas nemoka, tik uz ugdyma g.gif kame reikalas? pas mus sunki negale ir spec.darzelis.
[/quote]

Mes taip pat lankom spec.darzeli ir mokam apie 100lt.Darzelis "Sakalelis" klaipeda.O sendien isvis pasiurpau,kai pasake kad reiks moket uz darzeli nors sergam ir gydomes namie.Mes gulejom ligoninej 3 savaites,nepasveikom,gavos komplikacijos,prisigaudem bacilu verysad.gif tai mes pabegom is tos ligonines gydytis namie,ir ten gydytoja parase kad gydysis namu rezime,ir va mums isejo kad 10d toks rezimas,o sendien pasake kad uz tas dienas reiks moketi.o mes dar nepasveikom,neisivaizduoju kada pasveiksim.tai poto paklause darzelio direktore gal vyras atostogose yra,tai pasake tada nereiktu moketi,o jis kaip tik yra neapmokamose atostogose.ar esat kas susidure su tuom?
Atsakyti