Įkraunama...
Įkraunama...

Negražiausias kada nors girdėtas vardas

Gal mane uzsipulsit, bet man pats negraziausias is dabar paplitusiu vardu tai KAROLIS. Karolis - karoliai - moteriska bizuterija. Fuj. Mergaite Karolina grazu, bet jau berniukas Karolis schmoll.gif blink.gif doh.gif wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2009 01 10, 13:17)
Gal mane uzsipulsit, bet man pats negraziausias is dabar paplitusiu vardu tai KAROLIS. Karolis - karoliai - moteriska bizuterija. Fuj. Mergaite Karolina grazu, bet jau berniukas Karolis schmoll.gif  blink.gif  doh.gif  wacko.gif
na jei kirti dedi ant raides 'o' ,tada ir panasu i karolius,kitaip visai nepanasu man smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zylute1 @ 2008 05 09, 22:02)
nu ir nesamone kazkokia.....  doh.gif



ar tikrai tau vardas benigna-----"nesamone"? nezinai nei kilmes, nei turbut reiksmes doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif

ir isvis kas cia per tema tokia, visi vardai grazus, nera negraziu ir ar tai svarbiausia doh.gif doh.gif nes ne vardas zmogu puosia rolleyes.gif
Atsakyti
Pažįstu Zosę, Žydrūnę, Giletą. Negražūs man šie vardai. O kažkada mane mergino Lorenas doh.gif
Atsakyti
Dar prisiminiau - Izadora. Moteris labai graži, faina, bet jau vardas jos doh.gif Visi ją vadina Dora
Atsakyti
QUOTE(žanin @ 2009 01 11, 12:23)
Dar prisiminiau - Izadora. Moteris labai graži, faina, bet jau vardas jos doh.gif Visi ją vadina Dora

Buvo labai garsi balerina Izadora Duncan smile.gif
Atsakyti
mano kriksto mama buvo Izolda... ir labai keista bei negrazia nuomone suformavo ji apie savo varda,nuolat naudodama /aplamai nemazai keikesi/ keiksmazodi prie savo vardo priekio pridedama raide P.
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2009 01 08, 21:51)
šiandien 'žmonėse' tokį vardą perskaičiau, kad kava vos nespringau :
manekenė asta ir verslinykas antanas susilaukė dukros ir tėvo garbei pavadino antuanete swoon.gif
kad bent tėvas prancūzas būtų...


Lietuviškesnis variantas būtų Antanina, bet matyt nepakankamai manekeniškai-verslininkiškai skambėjo. hihihi.gif
Atsakyti
Baisūs: Ifigenijus, Eustachijus biggrin.gif
Atsakyti
Nepatinka : Gailius, Gailė, Gailutė, Gaila doh.gif
visi asocijuojasi su gailesčiu, kažkokie nūrūs, liūdni, niekada jais nepavadinčiau savo vaiko.
Atsakyti
naurius dar niūriau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2009 01 10, 14:17)
Gal mane uzsipulsit, bet man pats negraziausias is dabar paplitusiu vardu tai KAROLIS. Karolis - karoliai - moteriska bizuterija. Fuj. Mergaite Karolina grazu, bet jau berniukas Karolis schmoll.gif  blink.gif  doh.gif  wacko.gif

Karolė, Karolis (06.03, 11.04) – sen. vokiečių: karl „šaunus, -i“
prie ko čia te karoliai blink.gif . o šiaip jau praktiškai kiekvienas vardas turės ir kitokių žodžių su tokia pat šaknim. tai jei labai norėsi, visad atrasi nesąmoningų asociacijų. pvz kad ir karolis - karo laukas biggrin.gif . ar ten kokia kristė - karatistė. be to ir kirčiavimas absoliučiai skiriasi šių žodžių.
noors, kiek žmonių, tiek nuomonių, kas vienam gražu ir miela, tas kitą gal absoliučiai nervina. 4u.gif
Atsakyti