Įkraunama...
Įkraunama...

Lavinamosios sistemos

Pradėjau naudoti ir duometis visokiom vaiko lavinimo priemonėm, ypač kad dabar jų atsirado tokia begalybe. Tai gi noriu paklausti jūsų nuomonės gal dar kas naudojate ir kokias ir kokie atsilipimai gal dar kokių žinote be mano išvardintų kurie butų verti demesio

sunku rasti žaisliukus kurie butų skirti ir ankstivajam užsinio kalbos bei kitokiu naudingų gyvenyme mokslinių, mokyklinių žynių lavinimuj, nors nemažai mamyčių tokias sistemas parduoda vadinasi ir naudoja.

Kalba eina apie sekančias sistemas, (bet sarašas nera pilnas, gal kas dar ka naudingo žino ir turi ir pasiūlys visada prašom)

Nuo 9 men iki 3 metu
1. Leap Frog Leap Pad Little Touch
user posted image
2. Fisher Price Power Touch Baby
user posted image
3. Fisher Price Learn through music
user posted image
4. My first story reader
user posted image
5. Vtech V.Smile Baby
user posted image
6. Leap Frog Little Leaps
user posted image

Viresniem

7. Leap Frog My First Leap Pad
user posted image
8. Leap Frog Leap Pad
user posted image
9. Fisher Price Power Touch
user posted image
10. Story reader
user posted image
[/quote]

Papildyta:
11. Leap Frog Imagination Desk, kalbanti spalvinimo lenta
user posted image
12. Fisher Price InteracTV
user posted image
13. Jakks Pacific Toymax Telestory Console
user posted image
14. Bubble console
user posted image
15. VTech Whiz Kid Learning System
user posted image
16. VTech V.Smile TV Learning System
user posted image
17. VTech V.Smile Pocket Learning System
user posted image
18. Leap Frog Leapster
user posted image
19. VTech V.Flash
user posted image

Visos sitos sistemos skiresi nuo paprastų žaidzmų tuo kad žaidžiant vaikai pastoviai turi spresti logines užduotis, mokosi matematykos, rašybos, naujų žodžių

Atsakyti
Mano neklaužados naudojo ir Little Touch ir Power touch nes sunku budavo kiekviena diena ta pacia sistema sudominti, tai as kaitaliodavau kad mokslai nenusibostu, dabar jau perejom prie sekanciu pagal amziu ir labai man juos pravercia, kiekviena kara uysimineti linksma ir paprasta o ir man nereikia nieko papildomaj prisigalvot, nes nejauciu savyje pedagoginio talento lotuliukas.gif o cia jau viskas apgalvota ir sukurta tik sedek ir kartu su vaiku studijuok ir kalba tokia graži taisikniga angliška, nebaisu kad savo tarimu sugadinsi vaikuj žodžio supratima iš klausos.
Manau kad tai issigelbijimas dirbančiom mamytem kuriuos dar nenori apleisti savo vaikų išsilavinimo thumbup.gif
Bet čia mano kaip vartotojos subjektivi nuomone lotuliukas.gif
4u.gif
Atsakyti
Taigi gal padiskutuojam apie lavinimo sistemas ir knygeles joms. Yra jų visokiausių firmų, įvairiam amžiui.

Mes turim LeapFrog Little touch štai tokią. Tai vaikis labai patenkintas, daug zaidzia, pirstuku spaudo gyvunus, vardina, tris raides jau pazysta.

O 4,5m. duktereciai padovanojau LeapFrog Leappad su rašyba, štai tokią. Tai galiu sakyt kad pirmą kartą gyvenime pataikiau su dovana. Išpradžių su mama sprendė užduotis, dabar jau pati viena daug supranta. Bando žodelius tarti, rašo, skaičiuoja. Ten visas mokslas per žaidimą, kas jai labai patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2008 07 01, 23:21)
Mes turim LeapFrog Little touch štai tokią. Tai vaikis labai patenkintas, daug zaidzia, pirstuku spaudo gyvunus, vardina, tris raides jau pazysta.


Mes irgi tokia pacia turim smile.gif
Ir be galo dziaugiames ir zaidziam. Labai patinka knygeles vartyti ir spaudant garsus mokytis.
Smagu ziuret, kai vaikas, laimingas net kryksdamas, spaudo ir megdzioja ivairius garsus, pats kartoja.
Dar isigijom ir kietu pagrindu puzzle su naminiais gyvunais, tai isvis dabar Leap Frog'as pagrindinis zaislas thumbup.gif
Atsakyti
bet juk ten viskas anglu kalba, ar nepermazi dar vaikai? juk lietuviskai nemoka sneket o jau mokosi angliskai g.gif man irgi patiko sis zaisliukas, bet gal truputi per anksti dar g.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2008 07 20, 23:34)
bet juk ten viskas anglu kalba, ar nepermazi dar vaikai? juk lietuviskai nemoka sneket o jau mokosi angliskai g.gif  man irgi patiko sis zaisliukas, bet gal truputi per anksti dar g.gif

na ten ne tai kad mokai anglu kalbos, bet pvz mazuliukus mokai kur kate, kur suo, kur vilkas ir t.t.. Maniskis tai pats atsivercia go paspaudzia ir spaudo ant visokiu gyvuniuku, klauso kokius garsus tie leidzia. Mes labai daug ko ismokom sistemeles pagalba. wub.gif
Atsakyti
aš į tuos LeapFrog ir panašius gana įtariai žiūriu. kažkaip man atrodo per ankstyvas pratinimas vaikų prie mygtukų ir ekranų. ir dar tie mechaniniai garsai labai erzina.
ir dar klausimas, ar vaikas ugdomas su tokiom bliaunančiom ir šnekančiom "knygom" vėliau labai domėsis paprastom.
Atsakyti
O mes štai tokia Vtech sistemėlė įsigyjom:
touch and teach busy book

su ja mokinamės gyvūnus ir jų garsus, bei įvairiausių daiktų garsus thumbup.gif Kitos dvi knygutės spalvom ir formom, bet kadangi nelietuviškai, tai ir nenaudoju, nematau prasmės. Tegu pirmiau išmoksta gimtąja kalba gerai kalbėti, o tada ir apie užsienio galima pagalvoti tongue.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saigma: 23 spalio 2008 - 13:41
is patirties ,maniskiems labiau patiko vtech v.smile ir F.P easy smartas 4u.gif
Atsakyti
norėjau paklausti ar leap frog sistemėlei autobusiukui žaidžiant reikia aktyvuoti kiekviena lapą?na kaip little touch sistemai 4u.gif ar nereikia? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mama333 @ 2008 11 15, 21:15)
norėjau paklausti ar leap frog sistemėlei autobusiukui žaidžiant reikia aktyvuoti kiekviena lapą?na kaip little touch sistemai  4u.gif ar nereikia? biggrin.gif

Reikia
Atsakyti
merginos o kaip tas kompas vaikiskas g.gif vertas demesio kur "Trys paršeliai",nuo 2m
user posted image
gal kuri turit,pasidalinkiit patirtim 4u.gif
Atsakyti