Įkraunama...
Įkraunama...

Lavinamosios sistemos

QUOTE(jovjo @ 2010 02 04, 20:50)
Turime šią sistemą
1. Leap Frog Leap Pad Little Touch
Įdomi buvo iki kokių 2m., dabar jau įdomesnių dalykų randa  ax.gif  O mėgstamiausia knygutė buvo apie gyvunėlius.


Mes taip pat turim Leap Frog Leap Pad Little Touch, labai patinka mazyliui, kasdien zaidziam. Turim dvi knygeles Animal World ir Baby's First Words - abi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gustaine @ 2009 11 26, 17:45)
drinks_cheers.gif aš prisijungiu, skaičiau, bet vis tiek nelabai aišku kokia sistema labiausiai tiktu 3-4 metų vaikiukui g.gif  doh.gif

Reikia turėti omeny kai renkatės,kad sistemos su ne lietuviškom knygelėm ne visai atitinka deklaruojama amžiu,juk mūsų vaikai kalba ne angliškai.Ir čia reiktu dydelio mamos dalyvavimo kad paaiškintu viska,kaip žaisti.O šiaip supažindinimui su anglų kalba,manau tai geras dalykas. smile.gif
Atsakyti
sveikos, noriu atgaivinti diskusijas apie lavinamasias sistemas smile.gif ar jos pasiteisina musu neangliakalbiams vaikuciams
Atsakyti
mano vyresnėlis (5m) jau virš metų tuuri leapster: leapster nu super wub.gif aš sužavėta šiuo kompiuteriuku wub.gif vaikas labai myli, labai dažnai žaidžia, ir kas super, kad kalbos nėra daug, daugiau loginiai žaidimai wub.gif kartidžų šiam leapsteriui turim ir angliškų ir vokiškų, net ir prancūziškų, pastoviai seku kur jiems padaro akcijas ir perku, ir Sm kartais pasitaiiko jų thumbup.gif tikrai labai pasiteiosinęs pirkinys thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristiniux: 19 kovo 2012 - 20:43
sveikos, gal kas turit tokia sistema
VTech Whiz Kid Learning System
user posted image

gal esat kur uzmate pirkti
?
Atsakyti
sveikos, nusipirkau Leap frog + writing sistema, tik visa beda, kad to rasiklio viduje nera pietuko, ar dar galima kaip nors pataisyti sia problema? ar dedasi koks kitas piestkukas i vidu??user posted image

foto skolinta
Atsakyti
būtų įdomu atsiliepimai (beje gal kam nusibodo, mes labai ieškom pirkti ) štai tokios lavinimo sistemos (pagrindinio pado ir knygučių):
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Elenna @ 2012 11 09, 01:19)
sveikos mamytes  4u.gif  kelinta diena suku galva, uzmaciau tuos leappad , iki tol nezinojau kad tokiu net yra  biggrin.gif  ir labai noriu savo mergytei kaledom po egle pakisti, tik daug ko nesuprantu kas kaip su jais  g.gif  na perki ji ir gauni tik cd ir kabeliuka, nes jis kaip cia kazkas minejo buna visai tuscias ar kazkokios programytes jau yra ir kokios? reik pasirupinti is anksto kad paskui nebus vaikui ka veikti, ypac domina ar piesimas yra orginaliai ar ir ji reiks pirkti atskirai,,,ir toliau su tais zaidimais man ne viskas iki galo aisku  g.gif ar reik pirkti atkirai vis kasetas tas tariamas ar dar kazkokia spec korta reikalinga papildomai ir per ja kazkaip dasiperki ko reikia? as pirkciau ta pirmaji ne antra leappad(o kazi jie labai kazkuo esminiu skirias), tai galvoju ir ar zaidimai tiks abieju  g.gif  ar tik butent to pirmojo  ar jos bendos abiem?
user posted image
va cia ta kortele ar ji reikalinga ir kam?
ar iskart galiu pirkti tokias :
user posted image
ir kaip suprantu si tinka ir leapster ir leappad?  g.gif  neraso pirmam ar antram leappad tai gal abiem galvoju  g.gif
bet kazkodel daugiau pasirinkimo zaidimu kur raso tik leapster  g.gif
sorry jei ne cia uzklausiau, bet lb reik info.. blush2.gif

perkeliu klausimuką iš skelbimų temos, mane tas pats kl domina, gal atsakys jau įsigiję šį žaislą 4u.gif
Atsakyti
Mus labai sudomino planšetinis kompiuteris LeapFrog LeapPad (ekspozicinis) Explorer Tablet. Gal kas turi įsigiję ir naudoja tokį?
Lavinamoji sistema su spalvotu jutikliniu ekranu, įmontuota video kamera ir fotoaparatu. Vaikas turi pratintis prie šiuolaikinių technologijų.
Įdomu ar čia jau yra įdėta programėlių ar galima pačiam atsisiųsti?
Gaila, kad viskas angliškai, nes tie mūsų vaikai jau greit geriau mokės kalbet angliškai negu lietuviškai.

Atsakyti
Mamytes kurios zinot, pasidalinkit kaip yra su tais leappad? g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuvaitee @ 2012 11 17, 18:26)
Mamytes kurios zinot, pasidalinkit kaip yra su tais leappad? g.gif  g.gif

ir man labai idomu, tik kazkaip niekas nieko nepasakoja verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomawru @ 2012 08 13, 15:29)
sveikos, gal kas turit tokia sistema
VTech Whiz Kid Learning System
user posted image

gal esat kur uzmate pirkti
?

Kažkada turėjome, labai šauni sistema, dabar tik jai viena knyga nauja radau ( kažkada pirkau ir paslepiau, taip ir paslepta liko iki kaledinio tvarkymo lotuliukas.gif )
Papildyta:
QUOTE(Lietuvaitee @ 2012 11 17, 18:26)
Mamytes kurios zinot, pasidalinkit kaip yra su tais leappad? g.gif  g.gif

Jei sukonkretinsit klausima, galėčiau atsakyti 4u.gif
Atsakyti