Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas

Nematyti Nutelinos spintos schmoll.gif


QUOTE(vignola @ 2008 04 03, 17:02)
Sveikos, merginos smile.gif
As pradejau uzssimti dekupazu labai neseniai,na galima sakyti dar tik bandau ... ax.gif
Labai noreciau prie jusu prisijungti.... 4u.gif

Puiki pradžia, linkiu sėkmės 4u.gif

QUOTE(Marzde @ 2008 04 03, 19:26)
... bet ar tiek reik? per gerai čia viskas...  ph34r.gif

??? per gerai??? o čia kas, slaptas klubas??? tongue.gif

QUOTE(oaze @ 2008 04 03, 19:54)
... Prieš metus dariau porą dėžučių, plastmasinių , su gan tampriai užsidedančiais dangteliais. I r  štai - toj vietoj, kur dangteliai užsideda, visas dekupažas luposi luposi ir ...  mega_shok.gif  rožio nebėr. Turbūt tai natūralu, ar kaip ten su tom dėžutėm būna, ką?  g.gif

Taigi pagalvok - trini, brūžini, o plastikas toks slidus dalykas, ant jo ir šiaip prastai laikosi, tai akivaizdu, kad nesilaiko ant užsidarymo...


NORIU NUTELINOS SPINTOS bash.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif Esu tyli jūsų stebėtoja ax.gif Kol rimtosios dekupažuotojos dar miega, išdrįsiu pasirodyti savo pirmus kleckus blush2.gif Tiesą sakant, dar ir laukiau, kol tema persiris į antrąjį psulapį, nes pirmajam nedrįsau rodytis po visų grožių blush2.gif
Taigi vat - pabandžiau su žvakėm. Atsiprašau už nuotraukos kokybę 4u.gif Žinau ir matau - raukšlelių yra doh.gif Laukiu ir kitų pastabų mirksiukas.gif
user posted image
Ir dar norėjau paklausti - mačiau, kad SenasNaujas atsirado lakas žvakėms, anksčiau nebuvo. Ar jau kas bandėte jį? Juk su juo nulakuotą žvakę galima deginti? Nes čia tik priklijavau su mediumu žvakėms ir viskas, tai braukiant ranka truputį šiurkštoka g.gif
Atsakyti
QUOTE(aurelija_ma @ 2008 04 03, 22:42)
niu visai, ypac vazonikas su saulegrazom  thumbup.gif , atrodo kad jau matytas, bet muset maisau ka  rolleyes.gif


Aciu 4u.gif Su saulegrazom gal ir matytas...cia kursose buvo padarytas su Lachesės pagalba... ax.gif smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Lachesė @ 2008 04 04, 00:48)
vignola,nuostabus vazonėlis,ir servetėlė man dar nematyta,bet čia gali būti,kad tik aš tokia neapsišvietus  blush2.gif  tikiuosi,kad nesupyksi,jog įdėsiu visiems pasigrožėti 

user posted image


Aciu bigsmile.gif ,o servetele pirkau internete e-bay...,labai daug graziu radau, ir dar is Italijos laukiu labai simpatisku... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(agente009 @ 2008 04 04, 09:30)

Puiki pradžia, linkiu sėkmės  4u.gif


Aciu 4u.gif
Atsakyti
Atsi[prasau gal cia jau kalbeta buvo,bet kaip jus atsispausdinate paveikslelius? Rasaliniu printeriu?
Atsakyti
Laba!Senai as jau buvau pas jus uzsukusi...
QUOTE(Latelle @ 2008 04 04, 10:15)
Atsi[prasau gal cia jau kalbeta buvo,bet kaip jus atsispausdinate paveikslelius? Rasaliniu printeriu?

As spausdinu ant sumustiniu popieriaus ir rasaliniu printeriu,poto dar apipurskiu laku kad klijojant dazai laikitusi.
Klausykit,as vel su tuo paciu klausimu:nutariau as skeldejima padaryt su Stamperia Sottile,kol pirmas sluoksnis isdziuvo praejo tikrai daugiau nei puse valandos,uzdejau antra sluoksni ir palikau nakciai.Na ir ka ,neradau nei vieno itrukimo verysad.gif Gal as per daug laikiau pirma sluoksni?
Atsakyti
Sottile pirmas sluoksnis baltas - tai palauk, kol nuskaidrės, daugiau laukti nereikia - ir tada tepi antrą sluoksnį. Kartais nuskaidrėja gana greitai, per kokį 10 minučių ar pan., čia priklauso nuo daug ko: drėgmės, oro temperatūros... Ir antrąjį sluoksnį tepk storiau - gal tu per plonai tepei, todėl nesimato. Aš tai papilu balutę to lako ir pirštu švelniai prasuku, pavedžioju smile.gif Geriau nei kokie teptukai - juk priemonės plaunamos vandeniu, tikrai rankoms nekenkia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agente009 @ 2008 04 04, 09:30)
??? per gerai??? o čia kas, slaptas klubas???


Taip, pats slapčiausias iš slapčiausių klubas ph34r.gif
Atsakyti
Turbut pas mane per dregna namuose(radiatorius jau isjunge)Padziovinau dziovintuvu ir atsirado itrukimai(netokie dideli kaip tikejausi,bet itrukimai)Tai va noriu pasigirt kokia dezute padariau siom dienom.. ax.gif
user posted image
Akriliniai dazai,spausdinti paveiksliukai,krakas sottile..
Atsakyti
[quote=laisveja,2008 04 04, 10:49]
na man asmeniskai tai labai grazu... mirksiukas.gif o evemaskos dezute ir tokia grazute.... ax.gif tik man truputi per marga...bet cia tik man...siaip labai grazu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabii__: 04 balandžio 2008 - 11:40
QUOTE(Marzde @ 2008 04 04, 12:14)
Taip, pats slapčiausias iš slapčiausių klubas  ph34r.gif

Tai aš vietoj cool.gif mirksiukas.gif sunglasses2.gif

QUOTE(evemaska @ 2008 04 04, 12:32)
Turbut pas mane per dregna namuose(radiatorius jau isjunge)Padziovinau dziovintuvu ir atsirado itrukimai(netokie dideli kaip tikejausi,bet itrukimai)Tai va noriu pasigirt kokia dezute padariau siom dienom.. ax.gif
user posted image
Akriliniai dazai,spausdinti paveiksliukai,krakas sottile..

Aaaaa....(čia rėkiu) - šito lako negalima džiovintuvu doh.gif doh.gif doh.gif aišku, skeldėjimas bus, bet mažais gabaliukais, arba gali tokiais mažais sutrūkinėti, kad tik per lupą įžiūrėsi - visas grožis prapuls šuniui po uodega (džiovintuvui...). Negadink gero lako su džiovintuvu umn.gif bash.gif - visas Sottile grožis stambiuose skeldėjimuose. Trumpiau - lauk normalaus oro, tepk ir džiovink ramiai, padėjusi, kur net skersvėjai neužpučia - bus gražiau smile.gif
O dėželė liuks thumbup.gif labai gražiai mergeles suderinai thumbup.gif ir įtrūkimai gerai drinks_cheers.gif tik ant vieno šonelio gal nuotraukose nesimato - nėra įtrūkimų (ar nesimato...)? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agente009: 04 balandžio 2008 - 11:43
QUOTE(evemaska @ 2008 04 04, 12:32)
Turbut pas mane per dregna namuose(radiatorius jau isjunge)Padziovinau dziovintuvu ir atsirado itrukimai(netokie dideli kaip tikejausi,bet itrukimai)Tai va noriu pasigirt kokia dezute padariau siom dienom.. ax.gif
Akriliniai dazai,spausdinti paveiksliukai,krakas sottile..


Labai įdomi dėžutė, tokia su užmanymu thumbup.gif Tik truputį iš konteksto iškrenta ant šono geltonam fone sedinti dama. Koks tamsesnis fonas būtų tikęs labiau. Bet nematant gyvai, sunku ką ir spręsti...
Gražu thumbup.gif
Atsakyti
evemaska mat tavo dėžutė labai patiko. Iš pradžių maniau gal kiek per marga, bet paskui geriau įsižiūrėjus atsiranda intriga. Kiekvienas šonas kitoks, bet kartu viskas dera tarpusavyje, parinktais motyvais. Netgi mėlynas stalčiuko vidus, kaip nelauktas siurprizas thumbup.gif Vienu žodžiu, šauniai.
Atsakyti