Įkraunama...
Įkraunama...

Celluless vakuuminio masažo prietaisas

QUOTE(ajel @ 2009 03 20, 16:56)
Pas mane viena rausva uzmauta ant taures, kita yra atsargine. O dedasi ji nuo galiuko taures iki kol atsirems i taures" ausytes"(ar aiskiai pasakiau?)

supratau.aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cipsiene @ 2009 03 20, 18:19)
supratau.aciu smile.gif

Kad tik macytu ir veiktu aparatelis ir naikintume tuos kalnagubrius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ajel @ 2009 03 20, 18:50)
Kad tik macytu ir veiktu aparatelis ir naikintume tuos kalnagubrius mirksiukas.gif

kad aparatelis veiks tai jau praradasu vilti verysad.gif ,bet gerai labai ir tos silikonines taures thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laurada @ 2009 03 19, 18:10)
Mano tokia smulki detale, tai bandziau klijuoti nieko nepadejo  schmoll.gif 
Maciau forumiete seniau paradvinejo kazkoki vakumini masazuokli, bet ne is top shop, o is uzsenio parsivezus, gal jis butu buves zymiai patvaresnis  ax.gif  smile.gif

mano vyras isvis ta ture i ta aparata iklijavo ir viskas, smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Doly @ 2009 03 20, 20:37)
mano vyras isvis ta ture i ta aparata iklijavo ir viskas,  smile.gif

g.gif o gera mintis.reiks ir man iklijuot bigsmile.gif nereiks sukiot ir bijot kad vel nulus
Atsakyti
siaip aplamai ape tas topshopines prekes sako, jog jos visos vienkartines, atsimenu mano mociute kazkada buvo siuvimo masina tokia nusipirkus, tai kai as ja pamaciau luzau is juoko, as kai maza tokia zaisline turejau ir patikekit ji ir veike kaip zaisline, nieko nesiuvo iskart uzlinko biggrin.gif. Taip, kad ir su tais celiulesais taspats laimes daykas vienoms ilgiau paveiks o kitoms va iskart mirsta smile.gif
Papildyta:
QUOTE(cipsiene @ 2009 03 20, 21:43)
g.gif  o gera mintis.reiks ir man iklijuot bigsmile.gif nereiks sukiot ir bijot kad vel nulus

jo su momentu suklijavo, [ara palaikiau ir nieko laikosi, bent kolkas biggrin.gif. Tik ziurek atsargiai iklijuok kad neuzsiklijuotu kur nereikia lotuliukas.gif
tik man sutais itraikimais irgi nekas , nedaug itraukia ir niekas man neskauda netgi malonu sakciau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Doly: 20 kovo 2009 - 19:51
QUOTE(Doly @ 2009 03 20, 20:45)
siaip aplamai ape tas topshopines prekes sako, jog jos visos vienkartines, atsimenu mano mociute kazkada buvo siuvimo masina tokia nusipirkus, tai kai as ja pamaciau luzau is juoko, as kai maza tokia zaisline turejau ir patikekit ji ir veike kaip zaisline, nieko nesiuvo iskart uzlinko biggrin.gif. Taip, kad ir su tais celiulesais taspats laimes daykas vienoms ilgiau paveiks o kitoms va iskart mirsta smile.gif
Papildyta:

jo su momentu suklijavo, [ara palaikiau ir nieko laikosi, bent kolkas biggrin.gif. Tik ziurek atsargiai iklijuok kad neuzsiklijuotu kur nereikia lotuliukas.gif

tai kad man artodo daugiau nieks ir negali prisiklijuot kaip tik taure.man tas celliuless gavosi nedziaugsmas o kazkoks galvos skausmas doh.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif ir aš išbandžiau šį aparačiuką thumbup.gif Pradžioj nesupratau, ten buvo parašyta, kad masažuoti sausą odą, tai ir bandžiau ant sausos, bet galvojau , kad po pirmo karto ir padėsiu. nes kažkokia tai kankynė doh.gif Bet po to kai pasitepiau masažiniu (na tokiu irgi anticeliulitiniu) aliejuku thumbup.gif šiek tiek įmasažavau į odą ir pradėjua su tuo aparačiuku masažuotis, mergaitės super efektas thumbup.gif thumbup.gif jau po savaitės stangresnis pilvas pasidarė thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(cipsiene @ 2009 03 20, 20:52)
tai kad man artodo daugiau nieks ir negali prisiklijuot kaip tik taure.man tas celliuless gavosi nedziaugsmas o kazkoks galvos skausmas doh.gif

o su taurem kai darausi tai net aikcioju kaip skauda smile.gif
Atsakyti
nu rezultatai matosi,nors dar nesenai darau.tiesa sakant net netikejau kad taip greit prades grazeti oda smile.gif
Atsakyti
As irgi girdejau kad neblogas dalykelis smile.gif
Atsakyti
sveikos, as jau ta aparaciuka turiu 3 men, bet dabar jau pakeiciau i ketvirta verysad.gif , vis sugenda arba jau parsinesu netraukianti. bet gerai tik tiek, kad siauliuose top shope keicia be jokiu problemu., bet kas bus po 6 men nezinau g.gif visi man jau sako grazink ji visai jei jau toks s... , bet kad jis man patika ir rezultatus jau siokius tokius matau (masazuojuosi tik pilva ). tiesa, paskutini karta keiciant pardaveja sake, kad labai prasta partija buvo uzvezta, atseit visos nese keist ir kas per televizija pirko ir kas parduotuveje. nezinau is tiesu kas cia galejo pasikeist, bet sake kad si partija turetu but geresne. g.gif belieka tik tiketis. smile.gif
Atsakyti