Įkraunama...
Įkraunama...

Celluless vakuuminio masažo prietaisas

O as tai vyra savo nusiunciau nupirkt bigsmile.gif Kai gryzo, klausiu ar patikrino(ar pajunge?),sako-ne doh.gif tik jei neveiks pakeis ax.gif Tai tiesiu taikymu pavyko drinks_cheers.gif
Atsakyti
skaiciau,kad vienai merginai topshope sake,kad su pajungtu negalima masazuotis.jai net nenorejo keisti ant kito.bet kadangi instrukcijoj neparasyta apie tai tai pakeite.
Atsakyti
QUOTE(cipsiene @ 2009 03 23, 17:34)
skaiciau,kad vienai merginai topshope sake,kad su pajungtu negalima masazuotis.jai net nenorejo keisti ant kito.bet kadangi instrukcijoj neparasyta apie tai tai pakeite.

Net dar karta perziurejau instrukcija mirksiukas.gif tikrai nieko neraso, kad pajungtu negalima masazuotis blink.gif Ale, kad uztenka kiek pakrautas veza thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ajel: 23 kovo 2009 - 17:11
QUOTE(ajel @ 2009 03 23, 18:10)
Net dar karta perziurejau instrukcija mirksiukas.gif tikrai nieko neraso, kad pajungtu negalima masazuotis blink.gif Ale, kad uztenka kiek pakrautas veza thumbup.gif

ale tas pats sudas schmoll.gif pazyzia vel nutyla, pazyzia ir vel, ir nusilenkia, apie traukima patyliu..netraukia nieko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2009 03 23, 19:31)
ale tas pats sudas  schmoll.gif  pazyzia vel nutyla, pazyzia ir vel, ir nusilenkia, apie traukima patyliu..netraukia nieko  doh.gif

Tai reiskia tikrai s.... pas tave :verysad:Nemoku dar ideti foto, tai parodyciau ant vidutinio stiprumo kaip mano doh.gif itraukia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ajel: 23 kovo 2009 - 18:39
QUOTE(ajel @ 2009 03 23, 19:36)
Tai reiskia tikrai s.... pas tave :verysad:Nemoku dar ideti foto, tai parodyciau ant vidutinio stiprumo kaip mano doh.gif  itraukia

pridaviau... sake per nakti kraus, o rytoj ziures jie veikia ar nea, jei sugedes sake pakeis ...
Atsakyti
Sveikos,
na va, nusipirkau ir as si daikciuka, pasidziaugiau savaite ir viskas: nuluzo plastikines taureles fiksatoriai, tad nebegaliu masazuotis nors pats aparatelis veikia kuo puikiausiai.
Tad, jei kuriai aparatelis neveikia, bet turi taurele, galeciau savaji nebrangiai perleisti, o gal kurios aparatelis neveikia ir atsibodo masazuotis, tai galeciau pirkti tik taurele blush2.gif
Atsakyti
Man irgi kai pirkau gal tris kartus pakartojo doh.gif , kad negalima masazuotis kai kraunasi aparaciukas. Nes jei suges, tai nekeis tada...nors kaip jie suzinotu kada ir kaip masazavau, tai man neaisku smile.gif

Mane kitas klausimas pradejo kamuot... g.gif Masazu temelej masaziste rase, kad ne visoms daro anticeliulitinius masazus su taurem, nes kaikuriom tokios proceduros gali tik pabloginti visa reikala...tai vat sedziu ir galvoju, ar negali but taip, kad dar daugiau sau problemu prisidarysim bruzindamos save tuo celiulesu blush2.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanillla @ 2009 03 24, 16:11)
Man irgi kai pirkau gal tris kartus pakartojo doh.gif , kad negalima masazuotis kai kraunasi aparaciukas. Nes jei suges, tai nekeis tada...nors kaip jie suzinotu kada ir kaip masazavau, tai man neaisku smile.gif

Mane kitas klausimas pradejo kamuot... g.gif Masazu temelej masaziste rase, kad ne visoms daro anticeliulitinius masazus su taurem, nes kaikuriom tokios proceduros gali tik pabloginti visa reikala...tai vat sedziu ir galvoju, ar negali but taip, kad dar daugiau sau problemu prisidarysim bruzindamos save tuo celiulesu blush2.gif  verysad.gif

Nugi nelauzysim dabar mes ju nusipirke lotuliukas.gif :lotuliukas Jei nepades, o dar pakenks doh.gif surasysim celiulininku peticija gathering.gif help.gif
Atsakyti
QUOTE(denala @ 2009 03 24, 15:55)
Sveikos,
na va, nusipirkau ir as si daikciuka, pasidziaugiau savaite ir viskas: nuluzo plastikines taureles fiksatoriai, tad nebegaliu masazuotis nors pats aparatelis veikia kuo puikiausiai.
Tad, jei kuriai aparatelis neveikia, bet turi taurele, galeciau savaji nebrangiai perleisti, o gal kurios aparatelis neveikia ir atsibodo masazuotis, tai galeciau pirkti tik taurele  blush2.gif

paink ir suklijuok ta taure, tik tos skyles neuzklijuok biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(denala @ 2009 03 24, 14:55)
Sveikos,
na va, nusipirkau ir as si daikciuka, pasidziaugiau savaite ir viskas: nuluzo plastikines taureles fiksatoriai, tad nebegaliu masazuotis nors pats aparatelis veikia kuo puikiausiai.
Tad, jei kuriai aparatelis neveikia, bet turi taurele, galeciau savaji nebrangiai perleisti, o gal kurios aparatelis neveikia ir atsibodo masazuotis, tai galeciau pirkti tik taurele  blush2.gif

cia viena mamyte isiklijavo taure i aparateli kasi nuluzo.pabandyk ir tu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ajel @ 2009 03 24, 19:28)
Nugi nelauzysim dabar mes ju nusipirke lotuliukas.gif  :lotuliukas Jei nepades, o dar pakenks doh.gif surasysim celiulininku peticija gathering.gif  help.gif



hihihi.gif juokai juokais, bet manau nepakenks nueit pas profesionalia masazuotoja (kadanors ateity lotuliukas.gif ) ir pasikonsultuot... nes jei mano celiulitas nedings, o dar labiau subujos, tai pasidarysiu pavojinga visuomenei biggrin.gif ph34r.gif gun_bandana.gif
Atsakyti