Įkraunama...
Įkraunama...

"Žinios"

Apklausa: Kurias zinias ziurite labiau? (205 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Minnie @ 2005 04 27, 21:51)
BBC  biggrin.gif
pačios naujausios žinios iš viso pasaulio, tiesioginiai jungimai ir pan....

Kai kas nors tokio rimtesnio vyksta - "lakstau" per BBC ir CNN. Nors šiaip aš labiau britams prijaučianti, CNN dažnai "padaro" BBC unsure.gif

Beje, Minnie, o lietuviškos aktualijos? g.gif Na, kaip gi galima apsieiti be dienos kriminalų blink.gif tongue.gif

Aplamai LNK mane užknisa su savo krivickinėm laidom. Žiūrėt neįmanoma cry.gif Bet užtat turi Snobo kiną blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Plunksnė @ 2005 04 28, 19:07)
Kai kas nors tokio rimtesnio vyksta - "lakstau" per BBC ir CNN. Nors šiaip aš labiau britams prijaučianti, CNN dažnai "padaro" BBC  unsure.gif

Beje, Minnie, o lietuviškos aktualijos?  g.gif Na, kaip gi galima apsieiti be dienos kriminalų  blink.gif  tongue.gif

Aplamai LNK mane užknisa su savo krivickinėm laidom. Žiūrėt neįmanoma  cry.gif Bet užtat turi Snobo kiną blush2.gif

kas be ko dėl lietuviškų aktualijų, bet man svarbu ne tik apie savo "kiemą" žinot, bet ir apie "kaimynus" bet ne tiek kiek vietiniai kalba.....tad žiūriu ir BBC
lietuviškas žinias žiūriu, bet jos rodo beveik tą patį, tad nesu linkus prie kurių tais...LTV --> Ponios Surūgėlės Miliūtės nevirškinu, LNK --> kaip minėta ...stilius a la "kuo šiurpiau, kuo kruviniau", TV3 nei girsiu, nei peiksiu...BTV stengias, bet auditorijos neturi..
laikraščių skaitymas, netas, radijas.... tad visą laik žinių sukūryje..
Atsakyti
as kazkaip per rusu kanalus pradejau ziuret. gal ir neziureciau bet mano draugas pastoviai jas ziuri tai man nelieka nieko kito. Is tikruju tai galiu prisipazint kad tikrai ne viska suprantu, bet man visai idomu tuo paciu 'tobulinu' ir kalba ax.gif
Atsakyti
Tik TV3 nzn kodel, bet man jos patinka thumbup.gif
Atsakyti
Visada žiūri LNK žinias. ax.gif
Atsakyti
Žiuriu žinias per visur, kur imanoma. Bet labiausiai patinka LNK. Nors kita vertus, aš labai abejoju žinių objektyvumu. Manau, kaip ir visos kitos laidos, taip ir žinios yra "nupirktos":(
Įdomu kodėl niekas nemini TV5 žinių, ką apie jas manot?
Atsakyti
aš turiu tik tris kanalus.. ir užtenka (su vietine antena, biški pačirškia, bet girdisi), tai kad man ir reikia to tv tik žinioms ir realybės šou.. nu gal dabar biški pažiūriu daugiau, bet buvo kokie trys metai tai tik laikraščius čystai skaitydavau.. bet po to lietrytis kai pavede, tai dabar tv nurungė.. norėčiau cnn, bbc... bet vien dėl to kanalo vestis mikrovisatą ir pirkt teliką naują- man tiek tv nereikia, kad tiek investuočiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš žiūriu TV3 žinias. LNK žinių nepatinka sporto komentatorius, o Ltv -Rita Miliūtė. g.gif
Atsakyti
Dažniausiai per TV3,bet pasižiūriu ir LNK(vakaro) smile.gif
Atsakyti
Prabalsavau už LNK, bet žiūriu ir PANORAMĄ. biggrin.gif
Atsakyti
Jei pati valdau situacija, tai dažniausiai žiuriu LNK, bet visgi dažniau išeina - LRT. TV3 irgi stengiuosi pažiūrėt dėl pažįstamo kuriamų reportažų - įdomu gi... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrijaana @ 2005 05 17, 09:09)
Aš žiūriu TV3 žinias. LNK žinių nepatinka sporto komentatorius, o Ltv -Rita Miliūtė.  g.gif



Čia kalbi apie G.Mataitį? Aš jo negaliu klausytis, kalba kaip estas.... Gaila, kad žmogų su tokia dikcija leidžia į eterį. Aš taip klausausi jo kiekvieno "truktelėjimo", kad turinio net negirdžiu schmoll.gif
O per TV3 man visai "nesižiūri" V.Radzevičius - na netelegeniškas ir tiek.
Atsakyti