Įkraunama...
Įkraunama...

Dauno sindromas

Sena tema ciaMusu mazyliai

Sveikutes 4u.gif

Ir vel man teko sukurti naujus namucius blush2.gif
Papildyta:
kokenyte gal jau Augusteliui susitvarkys skrandukas 4u.gif Gal sanatorijoje kazka suvalge ir sustreikavo jo skrandukas 4u.gif Linkiu,kad siandien viskas susitvarkytu ir Augustelis pasveiktu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulesmamyte: 06 balandžio 2008 - 11:06
Labas rytas

Na ir saunuole saules mamyte, taip greit nauji namuciai biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes

registruojames ir mes naujuose namuciuose smile.gif
Atsakyti
sveikutes ir mes registruojames naujuos namuciuos user posted image
Atsakyti
Laba,registruojames ir mes naujuose namuciuose 4u.gif
Atsakyti
Sveiki nauji namučiai 4u.gif .

Kokenyte, kaip Augustėlis? Gal geriau? Siūlyk daug skysčių, kuo daugiau. Išsiplautų ir greičiau praeitų. Saldi arbata gerai, jei geria.
O kaip toj sanatorijoj? Ar patenkinta? Kokias procedūras gaunat?
Atsakyti
sveikutes, registruojames ir mes naujoje temeleje.
augsteliui sveikatytes cia jam 4u.gif
mes rasomes i ligoniuku sarasa, siandiena mano maziui sukilo temperatura 38.5,vviduriuoja,gal skrandukas,nes kai verkai labai rieciasi, neisivaizduoju kas yra, ir tik ant ranku buna , neramus. dabar uzmigo gal siek tiek pailses ir nukris temperatura.
Atsakyti
QUOTE(ausra123 @ 2008 04 06, 18:30)
sveikutes, registruojames ir mes naujoje temeleje.
augsteliui sveikatytes cia jam  4u.gif
mes rasomes i ligoniuku sarasa, siandiena mano maziui sukilo temperatura 38.5,vviduriuoja,gal skrandukas,nes kai verkai labai rieciasi, neisivaizduoju kas yra, ir tik ant ranku buna , neramus. dabar uzmigo gal siek tiek pailses ir nukris temperatura.

Jetus kas cia darosi?Kad tik greiciau pasveiktu tavo mazylis 4u.gif 4u.gif 4u.gif Sveikit ir nesirkit.Siunciam buciuku wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
LABAI DAUG TEN SERGANČIŲ VAIKUČIŲ TAI TURĖJOM SLOGĄ PRAEITĄ SAV ĖJOM I INHALIACIJAS,KVAPŲ TERAPIJA,BIOPTRONU ŠILDOMĖS DAR IR DABAR
ergo terapija logopedė povandeninis masažas burbulinis masažas,nuo rytojau halo kameras lankysim,logopedė ir viso kūnoi masažas na jaučiu biški esu persistengus su tom procedūrom visi šaukia kad per daug,bet jug ne gulėti ten važiuojam,tiesa dar mankštą lankom,sunku mum ten vos spėjam lakstyt iš vienos procedūros i kitą,šiandien jaučiasi geriau tik pilvą labai pučia
Iki kito savaitgalio 4u.gif
Jei neteks dėl ligos anksčiau grįšt unsure.gif
Atsakyti
ausra 123, kad nebutu rota(nora) virusas. Jei nekris temp. ir daug viduriuos vaziuokit i ligonine. Duok daug skysciu gerti. Gal siaip nuo maisto? Bet tokia auksta temp. buna prie viruso paprastai. Ir pilvuka labai tada skauda. Mano dukra sirgo. Linkiu kuo greiciau pasveikti.
Papildyta:
Sekmes, Kokenyte, neisisirkit. Grisit tikri puikuoliai wub.gif wub.gif thumbup.gif .
Atsakyti
Labas mes esam naujokai. Jau senai norejom prie jusu prisijunkti bet vis neisdrisome.
Atsakyti
QUOTE(valerijonas @ 2008 04 06, 18:31)
Labas mes esam naujokai. Jau senai norejom prie jusu prisijunkti bet vis neisdrisome.

Labutis 4u.gif Man ir pirma kart buvo nedrasu,vis paskaitinedavau,o tik po kiek laiko ir as prisistaciau blush2.gif
Atsakyti