Įkraunama...
Įkraunama...

Dauno sindromas

junkis prie musu valerijonas bus smagiau. biggrin.gif
aciu visom uz palaikyma. na mano mazius ismiegojo, temperatura kolkas laikosi 37.4,gal nukris visai,vis dar viduriuoja, bet atsikele geresnis, jau ir zaide, ir valgyti jau bande gal viskas susitvarkys.
Atsakyti
Na ir ligoniuku pasipyle,linkim visiems greit pasveikt. 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sveika prisijungus valerijonas ,Tituliui sveikateles ,gal dantukai pasirodys g.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Aušra123 kaip Titukas? Gal geriau? Gal tikrai dantukai beldžiasi?

Drąsiau, Valerijone 4u.gif . Papasakok apie save bigsmile.gif .

Kaip tavo mažylė gyvuoja Coliuke? Pasigirkit ką jau darot bigsmile.gif .
Atsakyti
labukas is ryto wub.gif ausra123 kaip Titulis jaucias?Mes jau senakt neblogai miegojom,sloga nebekankina,bet kosulys dar liko,vaziuosim sendien gydytojai pasirodyt doctor.gif
Atsakyti
QUOTE(valerijonas @ 2008 04 06, 19:31)
Labas mes esam naujokai. Jau senai norejom prie jusu prisijunkti bet vis neisdrisome.

Labutis 4u.gif

Drasiau junkis prie musu ir papasakok apie save 4u.gif

kokenyte ziurekit nesusirkit 4u.gif Mes,kai buvom su Toniuku toje sanatorijoje,tai irgi ejom i visas sitas proceduras thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sviesi spalva @ 2008 04 07, 09:57)
Labas rytas  4u.gif

Aušra123 kaip Titukas? Gal geriau? Gal tikrai dantukai beldžiasi?

Drąsiau, Valerijone  4u.gif . Papasakok apie save  bigsmile.gif .

Kaip tavo mažylė gyvuoja Coliuke? Pasigirkit ką jau darot bigsmile.gif .

Gerai gyvuoja,na tik kad ir mums kazkokia slogyte atsiranda,tai vis praplaunu su juros vandeniu.Ji pas mane tikras veziukas viska daro atbulom ax.gif ,pradejo po truputi ropoti,bet tik atgal o ne i prieki doh.gif .Sedet dar nesiseda,bet su mielu noru stojasi doh.gif Tikra velniuke,tik raguciu truksta,jau tokia isdykus,ismoko znaibutis,tai tecio nosis ir veidas kencia doh.gif Ikelsiu nuotraukyciu,pasorodyt kaip dabar atrodom.
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
registruojuosi naujuose namučiuose 4u.gif

O keik daug ligoniukų, čia visiems ligoniukams 4u.gif 4u.gif 4u.gif kad scveiktų.
Mes jau ir užsiregistravom į sanatoriją ax.gif Liepos mėn važiuosim į Druskininkus.


Papildyta:
QUOTE(valerijonas @ 2008 04 06, 18:31)
Labas mes esam naujokai. Jau senai norejom prie jusu prisijunkti bet vis neisdrisome.


Sveika 4u.gif prisijungus papasakok iš kur jūs (aš vis tikiuosi, kad kas nors bus iš Šiaulių blush2.gif ) Tavo vaikutis gimęs 2006, kaip ir mano dukrytė ax.gif Kiek jums laiko, ką jau mokat bigsmile.gif
Atsakyti
Labutis. Registruojuosi.
Ligoniukai, sveikit 4u.gif
Valerijonas labas, sveika prisijungus.
Vilte, kaip Godos sveikata?
Atsakyti
Labas labas!!!Ir mes jau cia!
Sveika valerijone!papasakok apie save!
Mes sauniai atbuvom konsultacija vrc,ir laukiam p[akvietimo i stacionara,gal dar pavyks birzely.Rugilyte nuvedziau i tas patalpas,kur rugsejy gyvenom ir kai paklausiau,kur Dangiriukas,apsidaire ir nuvare i buvusi Dangirucio kambari,bet savo nesurado doh.gif
Visiems ligoniukams sveikatytes! 4u.gif
Ryt vaziuoju su Rugilyte i savo darzeli,dar iki vasaros palankysim kalbos centra,pasip[ratinsim prie aplinkos,juk rudeni ten reikes keliaut blink.gif
Kaip as nenoriu gryzt i darba verysad.gif verysad.gif verysad.gif mane tuoj prades depresucha pult schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Idejau savo mazes dar nuotraukyciu,pasiziurejau ir jusu,kokie visi grazuciai wub.gif
Atsakyti
na va mes gryzom is gydytoju,sake viskas gerai,sako na va apsiejom be tu trucu thumbup.gif eisim i laukiuka pasivaiksciot,oras grazus,mes ir uzsiregistravom vasario menesi i vrc,kazin kada mus pakvies,tikiuos kas nors ir is musu dar paklius kartu g.gif mes ir coliuke tik truputi atgal pasispiriam,o uz tat vartytis sugebam kur norim ten nusiritam ,uzsidedam ant galvos skuduriuka,kuku padarom,numoves kojinyte deda ant pedos,matyt nori uzmaut.Sedet sedim,bet dar patys neatsisedam,bet tikiuos gimtadieniui atsisesim,o znaibytis tai senai mokam,mano visas veidas nutarkuotas,o ryte pabudes teti budina uz plauku nuciupes wink.gif ziuredamas i teti pasako tyliai tete,kai mato maista sako am thumbup.gif na ir pasigyriau blush-anim-cl.gif o kojine tampo tol kol ji lieka rankoj,o po to i burna ir ant zemes,po to kita tempe biggrin.gif
Atsakyti