Įkraunama...
Įkraunama...

valgiai prie degtinės

QUOTE(brashke77 @ 2006 11 23, 22:11)
aiškinu: cool.gif :
1. įsipili stikliuką degtinės ir pasidedi dešinėje pusėje (jei dešiniarankė)
2. į kairę rankytę imi citrinos griežinėlį, pabarstai jį cukrumi ir kava- vienas 'takelis' cukriuko, kitas- kavutės.
3. imi stikliuką, geri iki dugno (čia jau būtinai  biggrin.gif ) ir greit meti paruoštą citriną į burnytę ir kramtai kramtai....
aišku? ar dar smulkiau paaiškint ?  bigsmile.gif


nu su degtine,tai dar negirdejus... g.gif bet va kiek zinau Nikolaska daroma su brendziu- thumbup.gif
Atsakyti

 i 
FORUMO TAISYKLIŲ PRIMINIMAS:

1. Temos pavadinimą prašome rašyti tik lietuviškomis raidėmis (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž). Nerašykite didžiosiomis raidėmis!

2. Prieš paskelbdami naują temą, visada pasinaudokite "Paieška" ir įsitikinkite, ar anksčiau forume nebuvo rašyta Jus dominančia tema.

3. Draudžiamos temos, kuriose klesti šlamtlaiškiai ir reklama, komerciniai pasiūlymai (pvz. gaminu-parduodu, "turiu-parduodu", "aš neplatinu, platina kiti", "kur nusipirkti?", "kas galit parduoti?", "atsakiau į AŽ" ir pan.). Radus tokio pobūdžio temas /  žinutes, jos ištrinamos be išankstinio perspėjimo.

4. Draudžiamas tarpininkavimas, organizuojant masinius pirkimus. Išimtis: tokia veikla leidžiama tik skyrelyje "Internetinės parduotuvės", kai įvykdomos skyrelio taisyklėse numatytos sąlygos.

5. Norėdami pacituoti žinutę (-es) , necituokite pačių nuotraukų (cituojamoje žinutėje (-ėse) tiesiog ištrinkite nuotraukos nuorodą su kodu [ img ] [ /img ] ) , taip forumas bus neapkrautas.

6. Jei keliate patiekalų nuotraukas, tai ne didesnes nei 500- 600 pikselių. Didesnio formato nuotraukos papildomai apkrauna Forumą ir iškraipo Forumo langą.

7. Draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Komercinio pobūdžio reklamos pasiūlymus rašykite adresu: info@supermama.lt, reklama@supermama.lt
Atsakyti
QUOTE(seima @ 2006 12 05, 00:22)
nu su degtine,tai dar negirdejus... g.gif  bet va kiek zinau Nikolaska daroma su brendziu- thumbup.gif

sutinku 4u.gif
tik su brendziu o ne su degtine doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagitana @ 2005 04 23, 19:45)
privalo būt kokis vinegrietas ar mišrainė, na, blogiausiu atveju jovalo kibiras. Normali degtienės vartojimo kulminacija vadinasi "mordoj ob salat" clap.gif  alc.gif

o jei rimtai, tai degtienė ledinė, iš kleboniškų, su mažais marinuotais baravykučiais užkandama, kornišoniukais, kepto kumpio riekelėm su krienų padažu, kokia šernienos dešryte vytinta, permatomai paraikyta... Nu, po nedaug, nes šiaip ne gėrimas... O gerą ruginę-kadaginę degustuot ne nusikaltimas.

drinks_cheers.gif
Atsakyti