Įkraunama...
Įkraunama...

Aš esu SAV - suaugęs alkoholiko vaikas

QUOTE(viksriukas @ 2009 01 28, 15:00)
Ne, tu ne taip supratai... Kai jis buna salia, as beveik visada prisilaikau. Man geda pries ji tiek nusigerti.  unsure.gif  Jis mane prilaiko pats to nezinodamas...
Labai aciu merginos uz toki palaikyma. Net nesitikejau, kad taip siltai palaikysit.  blush2.gif  4u.gif
O seip, esme tame, kad labai isgerus sumastau dar ir parukyti, matai, visos eina, tai kaip as atsiliksiu... blink.gif [Nors paprastai nerukau] O tada jau buna "sakes". Uztenka ir vienos cigaretes, kad neprisiminciau nieko. Suprantu, kad sitaip ir gyvenima susigriaut galiu. Man atrodo, kad siektiek isgerus tampu linksmesne, ydomesne, laisviau bendrauju su aplinkiniais, nesu tokia kompleksuota. Nors jeigu mastyciau logiskai, tarp draugu tereikia tik labiau atsipalaiduoti ir viskas savaime gerai gaunasi. Uztenka tik vienos taures. Bet isgerus paskui apie pasekmes jau nebegalvoju. Nemoku saves varzyti. Vadinasi ir negerbiu saves.
Labai sunku, geda pries save ir kitus visa tai rasyti.


Dar karta prisimink kiek visko buvo sugadinta, del tevo girtuokliavimo. Ir atsakyk sau i kl. ar tu nori ta pati padaryti savo vaikams? Jei nenori - sustok jau dabar!
Pasigerdama netampi idomesne ir linksmesne - tu begi nuo savo problemu ir kompleksu. Buk atvira sau, pasirasyk kas tavo manymu tavyje blogo, kokie tavo kompleksai ir keiskis pamazu, o neskandink sito stikliuke. Tam reikia kantrybes ir stiprios valio, bet labai norint viskas imanoma. Sekmes ir negadink savo gyvenimo 4u.gif
Beje as irgi galiu jungtis i jusu gretas. Seimoje buvo problemu del alkoholio, ne tokiu baisiu, kaip cia raso, nieks atrodo nesmurtavo...taciau bijojau atsivesti i namus draugiu, draugu, nes nezinia koks tevas sugris po darbo, ir ar duris atrakins...kiek daug svenciu pasibaigusiu asaromis, tarp ju ir isleistuviu...krecia vos pamacius ant stalo buteli, o prisigerusiu is viso pakesti negaliu, pikta, nesuprantama...juk atrodo viskas namuose buvo gerai, ir kam i ta stikliuka listi ir seimai gyvenima griauti. Nepateisinu gerimo jokiai budais, Dieve apsaugok mus visus nuo tokio likimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulute05: 17 balandžio 2009 - 12:35
Aš esu iš labai sėkmingos šeimos, bet Jums visoms esu dėkinga už tai, kad perskaičiusi temelę galiu geriau suprasti savo vyrą, kuris nėra priklausomas, bet jo tėvelis smarkiai gėrė, ir jis turi visą SAV sindromą.
Atsakyti
QUOTE
Manau, kur nors internete turėtų būti informacija, kaip elgtis, jei tavo partneris SAV  g.gif


drinks_cheers.gif bet iki šiol tiesiog su šia sąvoka nebuvau susidūrus, dabar jau internete ieškosiuos smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(meduolia @ 2009 03 09, 13:44)
Laba diena,  ax.gif
Atradau sia tema ir nusprendziau parasyti.
Esu studente rasanti diplomini (bakalaurini) darba apie "SAV budo bruozus nulemusius vaikystes patirties augant su alkoholine priklausomybe turinciais tevais". Kaip tik siuo metu atlieku kokybini tyrima. Tyrimas anonimiskas, neminima nei vardai nei pavardes. Labai prasau jei ka sudominau tai yra labai svarbu ir man ir Jums, mano mama yra tipinis SAV, tirdama galiu padeti, susitinkant kitoje aplinkoje galiu duoti labai daug vertingos informacijos tai pades Jums sveikti, atsikratyti nepilnavertiskumo jausmo, baimes kalbeti. Galu gale tai bus Jusu pirmasis zingsnis sveikimo link, busit isklausyti ir tikekimes atrasit drasos.

Jei ka sudominau rasykit i AZ, viliuosi kad sis nuosirdus kreipimasis pasieke Jus  4u.gif

Buk gera, imesk tiesiai cia kokiu nuorodu, knygu pavadinimu... Tavo AZ perpildytas biggrin.gif . MAnau, kad kiekvienam, kas sitoje temoje lankosi butu idomu kuo daugiau suzinoti. NEs internete ne tiek jau daug info apie SAv yra.
Idomu butu suzinoti Tavo diplominio tyrimo isvadas. Zodziu, domina absoliuciai viskas ax.gif ax.gif


Atsakyti
perskaiciau visas sios temos zinutes ir visos atrodo artimos...visos situacijos pazystamos...uzejas i SAV puslapi perskaiciau pozymius beveik 90% man tinka..skaiciau tema ir suspaude sirdi ...keista bet net asarikes pariedejo....belieka palinketi bendrai visoms ir visiems stiprybes ...ir pasidziaugti uz tuos kas tai iveike ar bent jau kam netrukdo tai gyventi ...noreciau ir as to....
Atsakyti
QUOTE(wwwola @ 2008 04 06, 19:59)
Huh.. gal del aiskumo idesiu nuoroda:
http://www.sveikaszm...r...&subtema=65



jus esate suaugusi ir turite atsiriboti nuo alkoholiku tevu bei eiti savo gyvenimo kelia. Ir kodel manote, kad neturite teises buti laiminga jeigu motina kencia nuo alkoholiko vyro? Juk tai buvo jos pasirinkimas pasilikti su tuo zmogumi. Motina nutare islaikyti greta saves alhkoholika nors zinojo, jog taip traumuos ne tik savo, bet ir jusu psichika. Nekaltinkite nei tevo degrado, nei mamos (gal jos mazochizmas savo atzvilgiu ir sadizmas jusu atzvilgiu netgi nebuvo reflektotas). Jeigu ji nera samoninga ir piktibiska sadiste tai dziaugsis matydama jus laiminga. O jeigu tevai oretu vis delto suzlugdyti jusu gyvenima........ Ka gi. Jie neturi teises to reikalauti is jusu. Tiesiog pakelkite galva ir eikite savo keliu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE
Manau, kur nors internete turėtų būti informacija, kaip elgtis, jei tavo partneris SAV  g.gif




vaikas nebutinai eis tevu keliu. Tiesiog svarbu kurti savo gyvenima atskirai nuo tevo alkoholiku. sekmes 4u.gif
Atsakyti
GAl kas matėte, kur galima nusipirkti, ar kas parduotumėte knygą

Woititz Janet Geringer
Suaugę alkoholikų vaikai

Žiūrinėjau internete, tai niekur nerandu tos knygos, internetniuose knygynuose irgi nesimato... ax.gif
Atsakyti
sveikos. Skaitau sia tema ir is tikruju vos neverkiu. verysad.gif Kai buvau maza mano tetis labai gere (tfu tfu tfu neprisisnekejus, bet tai jau butasis laikas), siuo metu viskas geria, bet...as net praejus beveik 10m negaliu atsikratyti kompleksu. Skaitau Jusu istorijas ir negaliu patiketi. Jos visos yra tokios panasios, tokios skaudzios. As pati zinau, kaip yra sunku issivaduoti is to jausmo, kad esi nevykelis, auka nieko nesugebantis ir t.t. Bet bukim stiprios, juk jei suprantam KUR yra musu problema, tada daug lengviaus surasti ir buda, KAIP ja isspresti. thumbup.gif
Atsakyti
įdomi tema,paspaudus nuoroda pirmoje zinuteje kai kuriuos punktus pritaikiau sau

tikiuosi as niekada nensusmuksiu iki to ka dare mano tevai,manau daugelis esat patyre alki,baime,prievarta,musima vaikysteje,tad amano istorija bus eiline sioje temoje
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2009 05 15, 10:03)
GAl kas matėte, kur galima nusipirkti, ar kas parduotumėte knygą

Woititz Janet Geringer
Suaugę alkoholikų vaikai

Žiūrinėjau internete, tai niekur nerandu tos knygos, internetniuose knygynuose irgi nesimato... ax.gif


Mergaitės, informacijos yra :

http://anonalko.puslapiai.lt/ 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras,bandžiau perskaityti kuo daugiau jūsų minčių, nusivylimų apie vyrus alkoholikus.Pati taip pat esu alkoholiko žmona,bet mano vyras jau 11 metų blaivas ir tik anoniminių alkoholikų dėka,nuo pirmos jo nuėjimo dienos į anoniminių susirinkimą jis nustojo gėręs...O mums moterims yra neįkainojama pagalba,parama,tokio pačio likimo žmonių A-ALANONO DRAUGIJOJE,tai pagalba alkoholikų artimiesiems,aš pati jau nemažai metų kaip lankau susirinkimus ir mano gyvenimas yra pasikeitęs į gerąją pusę.Kam sunku,kas nerandate pagalbos kreipkitės būsit išklausytos,suprastos ir gyvenimą pamatysite visai kitomis spalvomis.
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Alanonaas man padejo isspresti labai daug problemu, atvere akis, deka susitikimu igijau pasitikejimo, susitvarkiau gyvenima... ax.gif thumbup.gif
Bet sunkaiusia ten nueiti pirma-antra karta... Veliau ten pacios kojos nesa smile.gif
Atsakyti