Įkraunama...
Įkraunama...

batukų dydis

Labuka, mamos 4u.gif
Nelabai pagaunu, kokį dydį pirkt mažajam batų biggrin.gif doh.gif na pvz siunciantis per internet...vasarai basutes..
bandau kazka skaiciuot...per 4 men kojyte lyg paauga 0,5 cm
dydziai skaiciuojasi po 0,5 cm ar po 1 cm, kaip suaugusiu ?

iki siol pirkau, kad batukai butu didesni max 1,5 cm, kaip ir reikia smile.gif
o kaip jus perkat baciokus vaikuciam ?

buciau labai dekinga pasisakiusiom ir patarusiom 4u.gif


*********************

Patarimas nustatant vaiko batukų dydį
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ambrozija: 26 balandžio 2008 - 22:01
QUOTE(Savannaa @ 2008 04 07, 11:52)
tai kaip auga jusu vaikuciu kojyte ? g.gif

tik taip galiu pasakyti, 10menesiu nesiojom ecco batukus 19ismiera, dabar tai yra 14 men 21 dar manau iki 16men turetu uztekti. nematavau centimetrais. tik pamenu, kad deviniolikta isaugo po poros menesiu, buvo geri 20 dydzio. ax.gif
Atsakyti
O man labai idomu, kaip suzinoti pagal kojytes centimetrus, koks bus batuku dydis. Jei yra 13 cm, tai koks dydis galetu buti?
Atsakyti
QUOTE(Cherry Lips @ 2008 04 07, 22:49)
O man labai idomu, kaip suzinoti pagal kojytes centimetrus, koks bus batuku dydis. Jei yra 13 cm, tai koks dydis galetu buti?



dydis 22, bet reik pirkt 23 4u.gif
Atsakyti
Labai sunku ką nors patarti, daug kas priklauso nuo kojytės putlumo ax.gif Ir apskritai - tie vaikučiai tokie skirtingi wub.gif
Mano 2 m. panelė avi 22-23 dydžio batukus, basutes jau pirkčiau 23-24 d., priklauso ir nuo firmos, nuo modelio... Matavau ,,Akropolyj" keletą 23 dydžio batukų, tai dar žiauriai per dideli, nes tie batukai skirti putlesniam vaikučiui, o maniškė - ,,manekenė" lotuliukas.gif
Atsakyti
Patariu nepirkit batuku be vaikucio,butinai reikia matoti batukus smile.gif as pati prisipirkau batu brangiu dabar ne vieni netinka doh.gif
Atsakyti
Aš tai visada matuoju pirkdama,nes mano merginai tinka 21 dydžio batukai, o blauzda jos stora doh.gif . Todėl tenka pirkti didesnius,kad būtų galima užsegti.
Atsakyti
Labai aciu, SAVANNAA 4u.gif
Atsakyti
maniskio 1m-12cm,o 2m-15cm
Atsakyti
QUOTE(Cherry Lips @ 2008 04 07 @ 22:49)
O man labai idomu, kaip suzinoti pagal kojytes centimetrus, koks bus batuku dydis. Jei yra 13 cm, tai koks dydis galetu buti?



QUOTE(Savannaa @ 2008 04 08, 00:56)
dydis 22, bet reik pirkt 23  4u.gif


Savanna, buciau dekinga, jei paaiskintumete batuku dydzio skaiciavimo metodika 4u.gif Siaip visada perkam matuodami, bet mazius tai daro labai nenoriai, o be to ir uzmovus ne visada aisku ar tikrai tinkamas tas dydis... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Simutee @ 2008 04 08, 14:53)
Savanna, buciau dekinga, jei paaiskintumete batuku dydzio skaiciavimo metodika 4u.gif Siaip visada perkam matuodami, bet mazius tai daro labai nenoriai, o be to ir uzmovus ne visada aisku ar tikrai tinkamas tas dydis... rolleyes.gif



as ant kartono apipiesiu STOVINCIO vaiko kojyte, iskerpu ir jei pirkdama negaliu isimt paduko ar kaip ji teisingai vadinti nezinau.. smile.gif tada kisu kartonine pedute vidun ir ziuriu, kad liktu 1-1,5 cm daugiau 4u.gif
JEI VAIKIUKO keltis standartine tai si metodika tinka 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Julite @ 2008 04 08, 14:15)
maniskio 1m-12cm,o 2m-15cm



tai jusu per metus 3 cm paaugo, idomu kaip musu augs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JulijaP @ 2008 04 08, 13:48)
Patariu nepirkit batuku be vaikucio,butinai reikia matoti batukus smile.gif as pati prisipirkau batu brangiu dabar ne vieni netinka doh.gif

drinks_cheers.gif musu kojyte labai maza9.5cm,o keltis auksta ir daug batuku netinka
Atsakyti