Įkraunama...
Įkraunama...

batukų dydis

Mūsų panelės pėdutė 1 metukų buvo beveik 11 cm, o dabar 1 m ir 3 mėn- 12 cm. Ir dabar nešioja 21 dydžio batukus.
drinks_cheers.gif kad būtina perkant batukus matuoti, nes skirtingų firmų batukų net dydžiai skiriasi doh.gif jau nekalbant apie kiekvieno vaiko kojytės individualumą ax.gif
Atsakyti
Nimatavau centimetrais, bet nešiojam 22 dydį. Kai kurių keltys per mažos būna, raik vežtis ir koją norint pirkt biggrin.gif
Atsakyti
Mano 1 m. 5 mėn. sūnelis labai aukštas, o ir kojytės nemažos - ką tik pamatavau - 16 cm smile.gif Tai koks maždaug jo batukų dydis? Dabar nešioja 24, bet įtariu, kad reikia jau didesnių.
Atsakyti
Mes nešiojam 24 dydį,mums dveji smile.gif
Atsakyti
Mūsų basučių dydis -20, o batukus pirkau 22, nes koja labai putli, niekaip neišeina užsegti. Bet matuoti tai reikia būtinai...
Atsakyti
Mano suneliui 2metukai ir mes perkame 23-24i smera batukus,,,, mirksiukas.gif
Atsakyti
tiesa, schmoll.gif nera lengva nupirkti vaikui batukus, jei yra galimybe tai visda vezames kartu ir matuojam, jei nera, tai pasiimu su savimi metra ir matuoju parduotuveje, kadangi maniskes keltis auksta, tai maniskiai batukai tinka tik su lipukais. jai daba 1 m. 3 mėn. kojyte 13 cm( nemaza) g.gif dydis dar tinka 21, na jau vasarai reiks 22, ar net 23 dydzio. O kiek cm didesni batukai turi buti uz kojyte, 1cm ar 1,5 cm? g.gif
Atsakyti
QUOTE(deily @ 2008 04 23, 14:37)
tiesa,  schmoll.gif  nera lengva nupirkti vaikui batukus, jei yra galimybe tai visda vezames kartu ir matuojam, jei nera, tai pasiimu su savimi metra ir matuoju parduotuveje, kadangi maniskes keltis auksta, tai maniskiai batukai tinka tik su lipukais.  jai daba 1 m. 3 mėn. kojyte 13 cm( nemaza) g.gif dydis dar tinka 21, na jau vasarai reiks 22, ar net 23 dydzio. O kiek cm didesni batukai turi buti uz kojyte, 1cm ar 1,5 cm? g.gif



batukai turi but didesni 0.5-1.5 cm na daugiau ir ne maziau mirksiukas.gif
Atsakyti
Dukrytei 1.3m perkam 22 dydzio batukus ax.gif
Atsakyti
Be to, esu pastebėjusi, kad skirtingų gamintojų batukų dydžiai skiriasi blink.gif Nereikia pasiklaiuti vien tik dydžiu, bet žiūrėti vidpadžio cm.
Atsakyti
dukrytei 1m 9mėn.palyginus su kitų vaikiukų kojytėm,tai mūsų mažytė.nešioja 21d
Atsakyti
QUOTE(Diana L-B @ 2008 05 14, 23:55)
Be to, esu pastebėjusi, kad skirtingų gamintojų batukų dydžiai skiriasi blink.gif Nereikia pasiklaiuti vien tik dydžiu, bet žiūrėti vidpadžio cm.


taip, ta ne viena kart pastebejau drinks_cheers.gif
Atsakyti