Įkraunama...
Įkraunama...

Centro poliklinika Kaune

Siandien nutariau eiti i centro pliklinika,registruotis,kai beda prispiria tai nieko ir nelauki,o del tavo sunaus Keitrina,tai tau stiprybes ir nenusileisk,as manau tik pacios galim pakovot uz save ir savo vaikus,niekas to uz mus nepadarys,o tokiems "gydytojams" anciau ar veliau bus atlyginta!
Atsakyti
taigi va motereles, pasirodo pacioj cento poliklinikoj moteru koncultacijos nera!Ji yra prie soboro, ten kazkur prie vaiku poliklinikos, dar ten nesilankiau,bet reiks pabandyti wink.gif jei kuri nors ten lanketes,prasau pasisakyti,aciukas
Atsakyti
QUOTE(žariene @ 2008 11 17, 15:46)
taigi va motereles, pasirodo pacioj cento poliklinikoj moteru koncultacijos nera!Ji yra prie soboro, ten kazkur prie vaiku poliklinikos, dar ten nesilankiau,bet reiks pabandyti wink.gif jei kuri nors ten lanketes,prasau pasisakyti,aciukas


ten vaiku poliklinikos treciam aukste yra mot konsultacija...ejau ten gal 7 metus pas Čerekiene (Morkunaite buvusi), bet kai nestumo metu nesugebejo nei sykio pasvert ir reikalingu tyrimu padaryt, meciau ir nebeinu..nuseno ir visai tapo nerupestinga. sad.gif
pagalvok gerai pries eidama pas ja. o apie kitas toj pol nezinau nieko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saule^: 05 gruodžio 2008 - 09:40
QUOTE(saule^ @ 2008 12 05, 10:39)
ten vaiku poliklinikos treciam aukste yra mot konsultacija...ejau ten gal 7 metus pas Čerekiene (Morkunaite buvusi), bet kai nestumo metu nesugebejo nei sykio pasvert ir reikalingu tyrimu padaryt, meciau ir nebeinu..nuseno ir visai tapo nerupestinga. sad.gif
pagalvok gerai pries eidama pas ja. o apie kitas toj pol nezinau nieko


aciu, tikrai pas ja nenoriu schmoll.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif mes lankomes pas gyd lukoseviciute, tai lyg viskas ir gerai
lelius lankosi pas gyd svaikauskiene ir jokiu problemu nebuvo, stengiasi vaika be antibijotiku gydyt.
va kardialoge parnarauskiene tai fe fe fe vyras nuejo tai pradejo klausinet kokia tautybe ir pan blink.gif mat butu kas nors susija g.gif
Atsakyti
blink.gif doh.gif
Atsakyti
AS LANKAUSI CENTRO POL.,TACIAU LAIKAS MAN IS TEN BEGT,PAS VIDAUS (SKIKIENE) AR KITUS DAKTURUS PAPULT BEPROSVAICSIU,LAUKT APIE MEN.,JEI NE DAUGIAU.PENSININKAI SEDI BURBA,BAMBA TARPUSAVI KAS BE EILES BANDO ILST TAI VOS NESIMUSA-KOSMARAS. O APIE REGISTRATORES ISVIS PATYLIU(viena tai savo vaika stipriai musdavo tai net i zinias papuole).AS NUSPRENDZIAU ISEIT I KOKIA SEIMOS KLINIKA.AS PATI GYVENU ZALIAKALNIJE,TAD MANAU EISIU I AUKSTAICIU POL. ARBA NETOLI PRISIKELIMO BAZNYCIA,SAVANORIOSE PRIE SUSTOJIMO,KAIMYNAI LANKOSI IR PATENKINTI,SAKO EILIU JOKIU NERA IR PAS DAKTARA LAUKT ILGIAU SAVAITES NETEKO,TYRIMUS IRGI VISUS ATLIEKA. NA VA,LIGTAIS VISKA PASAKIA.
P.S. CENTRO POL.DAR NEPATINKA DEL TO,KAD NUO SUSTOJIMU TOLOKA,MATAU KAI SENUTES NUO LAISV.AL.VOS ZYGIOJA IKI JOS,TAI TEKO PAMASTT IR APIE SAVO SENATVE,JUG GREICIAUSIAI JAU NEBEVAIRUOSIU MASINOS g.gif
Atsakyti
aš Kauno Centro suaugusiųjų poliklinikoje lankausi pas Nijolę Pakėnienę, visai nebloga gydytoja, tik išvarginta pensininkų, bet šiaip rūpestinga smile.gif o moterų konsultacijoje užsirašiau pas Toleikienę, bet buvau tik porą kartų, tai nuomonės nesusidariau ax.gif
Atsakyti
o sakykit i ja galima registruotis, jei gyvenu Partizanu g. siaip man priklauso lyg Dainavos poliklinika, bet noreciau i Centro. ar nepravys? g.gif
Papildyta:
pati paklausiau, pati ir atsakysiu. paskambinau i ta polilinika ir pasiteiravau. galima registruotis nepriklausomai nuo adreso wink.gif
Atsakyti
as lanakausi pas gyd. Caronkiene smile.gif faina daktare thumbup.gif
Atsakyti
Aš lankausi pas gyd.Maščinskienę... Superinė gydytoja thumbup.gif
Atsakyti
4u:
Ne i ta tema parasiau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lilijav: 28 rugpjūčio 2010 - 09:53