Įkraunama...
Įkraunama...

Kandys

Na niekis, kovokim su jais ir išsikovosim sau ramybę virtuvėj lotuliukas.gif aš vakar dar laiptinėj su "Pif Paf" praėjau, vakare ir šian ryte, nebemačiau jau jų bigsmile.gif tik įdomu ar ilgam biggrin.gif
Atsakyti
kol kas ir pas mane nesimato,dar siandie saldainius kelis likusius isnagrinejau ir i saldytuva idejau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dzordze29 @ 2011 08 09, 10:06)
man tuop paranoja nuo ju prasides,juk miltu nedesi i saldytuva..

O aš ir miltus į šaldytuvą įdėjau... Bent jau pernai viską šaldytuve laikiau, kas yra birūs produktai: cukrų, miltus, kruopas, kakavą, kavą lotuliukas.gif Visas arbatas, šokoladą, saldainius. Žiemą kaip ir nesimatė kandžių, bet dabar vėl skraido verysad.gif
Taigi pas mane šaldytuvas niekad tuščias nebūna, visad kokie riešutai, dž.vaisiai, košės... Šiemet druską teko išmest, nes ir ten įsiveisė unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(sunray @ 2011 07 31, 09:19)
dar vienas  klausimas (man jau paranoja) ar gali maistine kandis susukti lizda ne maiste?

Žiemą pieštukinėje radau lervų išnaras blink.gif Taip kad- gali
Atsakyti
Radau gaudykliu maximoje, tik jos kazkokios kitokios, mazesnes nei vokiskos is drogo, siulo klijuoti spinteliu viduje g.gif ir kaina ziauri, 13 lt..
Atsakyti
QUOTE(Čika @ 2011 08 09, 11:57)
Šiemet druską teko išmest, nes ir ten įsiveisė  unsure.gif


net ir ten ju dar gali atsirasti???? doh.gif
o kokie kandziu kiausineliai?juodi?nes isvalytoje spinteleje radau daug smulkiu juodu grudeliuku,vel teko perplaut visus indelius...ISPROTESIU TUOJ...
Dabar apziurinejau prieskonius marinavimui-lyg ir sandariai supakuoti (sufasuoti), o matosi lyg voratinkliukas, kirminuku da neaptikau(nors tiek gerai),EINU MEST LAUK..
Po tokiu turtu ir i siuksliu deze nesinori ziuret..
Atsakyti
Sveikos, kovotojos 4u.gif

Tai ką, išsinuomojom butą, ir kelias savaites skraidė kažkokie neatpažinti skraiduoliai (nebuvau tokių mačius), kol išsiryškinau, kad maistinės kandys. Kadangi buvom neseniai atsikraustę ir jos skraidė dar prieš nusiperkant birius produktus, tai esu įsitikinus, kad jie jau čia senokai karaliauja. Tai padariau kapitalinį spintelių pervalymą ir namų purškimą kobrą. Kaip ir sumažėję jų buvo, paskutiniu metu išvis nebesimatė. Vakar vakarienei ryžius virt pasiėmiau, net nežiūrėjus į puodą, žiūriu, ogi plaukioja jau kirmėliukai mega_shok.gif doh.gif Kaip mečiau viską lauk, fe, nupurto prisiminus. O šiandien ir arbatoj radau. doh.gif Nežinau ką bedaryt, spintelės buvo actu valytos, dar ir lauro lapelių primėčiau, niekas nepadeda. Kobra, tik sraiduoles naikina. verysad.gif Manau bus vienintelis būdas - keist gyvenamą vietą verysad.gif

Beje, gal kuri žinot jų gyvenimo ciklą, kiek nuo kiaušinėlių padėjimo lervos atsiranda?
Atsakyti
Tu kandziu gali but ir kitam bute, juk ne tik bute gali but, bet ir su maistu is maximos parsinestum.. viska mesk lauk, isplauk viska, isvalyk spinteles, ispursk visus kampus.. as tai kartojau kelis kartus..dar kolidoriui ispurskiau, nes ju ten ir buvo, dabar viena kita tik pamatau... tad viskas cia imanoma su jais smile.gif tik nereikia apsileisti ir kovot su jais reikia 4u.gif
Atsakyti
Uzpuole ir musu nuomuojama buta kandys doh.gif slyksciau ir but negali (nors gerai, gali) verysad.gif
tai i spinta idejau pakabuka su levandom is maximos
virtuves spinteles pervaliau, radau tik numirusiu kandziu prilipusiu prie dureliu ir pan (nebuvom bute 2 savaites), ismeciau kruopas perziurejus ir pan.
pfu pfu pfu, daugiau nemaciau, bet itariu dar nepabaiga jei bus kiausiniu pridejusios zarazos blink.gif
galvoju isigyti tu kedro gabaliuku ar kokiu cia kazkas rase, ar padeda?
rubus reiks perziuret, isvalyt dar syki spinta, nors pries pusmeti valyta kai atsikraustem, kapitaliai
dar jauciu gali is laiptines jos atvaryt, nes jos cia lb netvarkingos, senu zmoniu pilnas namas ;/
dar blogybe kad tas butas labai tamsus, medziai uzstoja, saule uzstoja daugiaaukstis salia, buna vos pora val sviesu po pietu ;/ jauciu reiks keist buta, niekad gyvenime nemaniau kad man taip gali buti, fuj schmoll.gif
taip kad atkreipkit demesi ir kai buta renkates kad tamsus nebutu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alinutia: 10 rugpjūčio 2011 - 20:39
QUOTE(Alinutia @ 2011 08 10, 21:33)

*tai i spinta idejau pakabuka su levandom is maximos

**dar blogybe kad tas butas labai tamsus, medziai uzstoja, saule uzstoja daugiaaukstis salia, buna vos pora val sviesu po pietu ;/ jauciu reiks keist buta, niekad gyvenime nemaniau kad man taip gali buti, fuj  schmoll.gif
taip kad atkreipkit demesi ir kai buta renkates kad tamsus nebutu  smile.gif


* neveikia tas pakabukas, bent jau man verysad.gif jokios reakcijos tų kandžių į jį. Į spintą muilo gabaliukų i kiekvieną lentyną pridėjau. tai kol kas joj nemačiau.

** Dėl tamsaus buto, tai matyt pas mane ta pati problema, nors langai į pietų pusę, bet jei tik koks debesiukai ir jau šviesos reikia, matyt tom zarazom patinka. Bet kadangi aš jas tam bute pamačiau pirmą kart gyvenime, tai dabar tik ateity žinosiu, kad nelįst į tokius butus. verysad.gif
Atsakyti
Na pvz pas mus sviesus butas, ir medziu aplink nera per daugiausiai, bet vis vien atsivilko ju biggrin.gif

p.s. maniskis rukydavo ziema virtuvei,man tas nepatikdavo, bet kandziu nesimatydavo, tai dbr net liepiu virtuvei bent karta parukyt biggrin.gif ir pakolkas jau nebematau ju....tik save vakar viena skraiduoli uzmuse thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
kandys tikrai nemalonu, patarčiau visus birius produktus pilti į stiklainius ir sandariai uždengti, būsit tikros, kad niekas neįlys, o jei netyčia parsinešit iš parduotuvės, tai bus tik 1 stiklainyje, niekur jos neplis, neradę maisto skraidančios galą gaus, va taip smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liūtuke: 11 rugpjūčio 2011 - 15:03
QUOTE(liūtuke @ 2011 08 11, 16:02)
Sveikos 4u.gif
kandys tikrai nemalonu, patarčiau visus birius produktus pilti į stiklainius ir sandariai uždengti, būsit tikros, kad niekas neįlys, o jei netyčia parsinešit iš parduotuvės, tai bus tik 1 stiklainyje, niekur jos neplis, neradę maisto skraidančios galą gaus, va taip  smile.gif

kazi ar neradusios maisto gaus gala, kazkuri rase piestukineje rado blink.gif o apie stiklainiu, tai vakar pati viska dejau ir dar i saldytuva, tikiuos nebepamatyti ju
Atsakyti