Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko iškritimas

verysad.gif Nžn mamytės kaip jums, bet man nepavyko išsaugoti savo sūnelio nuo iškritimo iš lovos. buvo labai baisu, jaučiausi pati baisiausia mama, kad mano sūnelis išskrito. kaip jums pavyksta su tuom susidoroti verysad.gif cray.gif
Atsakyti
Maniskis vonioj nukrites buvo, 5 men.., verysad.gif toks mazytis dar, daliai sekundes nusisukau, net nenusisukau, o viena akim paziurejau atgal, kad kremuka paimti ohmy.gif . Vystymo lentos neturejom, buvo tokia plokscia ant vonios uzdedama. Persigandau baisiai sad.gif , net nezinojau, kaip ji paimti, atrode, jei ka susilauze, galiu dar labiau pakenkti...Pakvieciau vyra, iskvietem gydytoja, nuvaziavom i santariskes, persviete, viskas OK heart.gif heart.gif . Po to vyrui pasakiau,kad jei jam tai atsilieps kaip nors, neatleisiu sau niekada...
Atsakyti
ojei console.gif jausmas baisus..., maniske 4 menesiu, kazkokiu budu nuo sofos nusirito...siaubingai persigandau, atrode, kad esu pati blogiausia mama, verkiau verkiau...oj...vaziavom i santariskes irgi verysad.gif viskas aciu D buvo ok 4u.gif
Daugumai mamu taip yra nutike, kartais nuovargis ir nedamiegojimas savo padaro, tampi maziau atidi. Svarbiausia saves negrauzti be proto ir stengtis tokiu nelaimiu isvengti...Aukit sveikuciai 4u.gif
Atsakyti
na va,kaip tik vakar mano mergyte irgi nukrito nuo lovos doh.gif ,tik sekundei pasukau galva paziuret kas atejo kai vyras atidare duris,o sedejau visai salia vaiko blush2.gif doh.gif ji turbut irgi norejo pasiziuret ir persiverte i prieki per save.issigandom visi mega_shok.gif o jau asaru kiek buvo,baisu,bet laimei tik kaktyte susimuse truputi.bijau visu situ bum ,bet ju ateiti vistiek bus as manau o kai prades vaiksciot tai isvis doh.gif
Atsakyti
Mano vyresnelis iskrito is lovytes,kazkaip nespejom ivertint ,kad stovint sugebes persisvert per lovytes krasta,reikejo anksciau nuleist lovytes dugna,bet.... Na su antru Mazyliu labai stebesim smile.gif geriau anksciau nuleisim smile.gif nes jie labai greit viena diena parodo ka sugeba wink.gif
Stiprybes smile.gif
Atsakyti
nuo keliu men jau reikia saugot mazyli kad nenusiridentu?mano dar muturiuojasi aktyviai bet nesivarto pats smile.gif

user posted image
Atsakyti
neringute22,as pasakysiu taip smile.gif ka raso ir mano skaitytose knygose,NEPALIKITE VIENO VAIKO ANT TOKIOS VIETOS KAIP STALAS,LOVA IR TT., t.y., nuo ten kur galima nukrist ir VISISKAI NESVARBU KOKS AMZIUS smile.gif vienas dalykas Tu savyje ugdai minti ,kad to daryt negalima ,kitas reikalas niekada nezinai kas bus smile.gif mano mazylis 2men apsiverte nuo pilvo ant nugaros,stovejau salia,keiciau pampersiuka ,o jis svyst kuneli ,pagavo judesi ir viskas... taip kad manau nera atsakymo nuo kada smile.gif yra atsakymas niekada nepalikt wink.gif
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo California: 09 balandžio 2008 - 10:26
QUOTE(California @ 2008 04 09, 11:25)
neringute22,as pasakysiu taip smile.gif ka raso ir mano skaitytose knygose,NEPALIKITE VIENO VAIKO ANT TOKIOS VIETOS KAIP STALAS,LOVA IR TT., t.y., nuo ten kur galima nukrist ir VISISKAI NESVARBU KOKS AMZIUS smile.gif vienas dalykas Tu savyje ugdai minti ,kad to daryt negalima ,kitas reikalas niekada nezinai kas bus smile.gif mano mazylis 2men apsiverte nuo pilvo ant nugaros,stovejau salia,keiciau pampersiuka ,o jis svyst kuneli ,pagavo judesi ir viskas... taip kad manau nera atsakymo nuo kada smile.gif yra atsakymas niekada nepalikt wink.gif
4u.gif


tiesiog gal klausima ne taip pateikiau tongue.gif zinoma kad negalima palikt, tiesiog noriu suzinot kada vartytis aktyviai pradeda kada padideja rizika kad nusiridens ax.gif smile.gif
Atsakyti
neringute22 mano Mazylis apsiverte be vienos dienos 2menesiai(kaip siandien pamenu biggrin.gif)jeigu nebuciau buvus salia... ? Manau nesvarbu ,net aktyvumas smile.gif Svarbu vistiek nepalikt 4u.gif Rizika visada yra wink.gif
Atsakyti
QUOTE(California @ 2008 04 09, 12:12)
neringute22 mano Mazylis apsiverte be vienos dienos 2menesiai(kaip siandien pamenu biggrin.gif)jeigu nebuciau buvus salia... ? Manau nesvarbu ,net aktyvumas smile.gif Svarbu vistiek nepalikt  4u.gif  Rizika visada yra wink.gif


taip tikrai. niekada nepalikit mazylio vieno mirksiukas.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif tai jau taip....Maniske irgi 2 menesiu kazkokiu budu besispardydama apsiversdavo blink.gif Taip kad jeigu jau begat ko paimti ar nusisukat bent jau palikit vaikuti prisegta keduteje, vezimelyje. O jei pervystot, tai geriausia viska is anksto susiruosti salia, nes net nusisukti kartais pavojinga.
Atsakyti
ugniukas1 drinks_cheers.gif
Atsakyti